Zihinden kendi kendine konuşmak

Evet evet iç ses ses olarak dönüyor
Karakter olarak tastik edilmeyi beklermisin sürekli, mesela kıyafet alırken bile senin cok begenmen yetmez mesela, başkaları da seçimlerini onaylasin istersin böyle durumun varsa ondan kaynaklaniyor da olabilir içinde kendini onayliyo olabilirsin

Karakter olarak tastik edilmeyi beklermisin sürekli, mesela kıyafet alırken bile senin cok begenmen yetmez mesela, başkaları da seçimlerini onaylasin istersin böyle durumun varsa ondan kaynaklaniyor da olabilir içinde kendini onayliyo olabilirsin
Ay yok hiç öyle bir insan değilim .kimseden beklendim asla yoktur. Herşeyi kendim yaparım .

Ama son 3 senedir doğum ölüm hastalık derken zor günlerden geçtim. Hepsi geçti çok şükür . Evladım sağ canı sağ eşim keza anam babam kardeşim iyi sağ . Ama bende stres sebepli ciddi bir hastalık cıktı . Sonra bu yaşadığım zor olayları aştım adı altında aşamadığımı düşünüyorum. Kendimin farkındayım.
Ama bu uyuyamama sürekli zihin içinde konuşma beni en çık yoran şey oldu .

Ay yok hiç öyle bir insan değilim .kimseden beklendim asla yoktur. Herşeyi kendim yaparım .

Ama son 3 senedir doğum ölüm hastalık derken zor günlerden geçtim. Hepsi geçti çok şükür . Evladım sağ canı sağ eşim keza anam babam kardeşim iyi sağ . Ama bende stres sebepli ciddi bir hastalık cıktı . Sonra bu yaşadığım zor olayları aştım adı altında aşamadığımı düşünüyorum. Kendimin farkındayım.
Ama bu uyuyamama sürekli zihin içinde konuşma beni en çık yoran şey oldu .
Umarım geçer🙏 üstüne fazla düşme düşündükçe neden böyle oluyor diye vesvese gibi artar

Bu normal olan . Bunda sıkıntı yok. Benimki şöyle

Merhaba doktor bey ben uyuyamıyorum kafamın içindr sürekli bir ses
Daha öncede basvurmustum
Sağlık sorunlarımda var vs vs
Doktor cevap veriyor

Sanki o olayı yaşıyormuş gibi

Mesela bu yorumu okudum ekranı kapattım
Hemen baslıyor kafamda
Sana anlatıyorum şimdi sen bana bunu dedim ama yok o öyle değil gibi diye sohbet dönüyor

Ay anlatmıyorum tam
Ama tuhaf bir durum
Eminim yaşayan vardır . Ama zihnim hiç kapanmadığı için dinlenme vs olmuyor

Ara ara yaşayan biri olarak çok iyi anlıyorum sizi. Benim sinirlerim bozuk olduğu zamanlar bu sorun pik yapıyor. Bir dönem o kadar çok oldu ki ilaç tedavisi gördüm ve çözüldü. Son zamanlarda yine problemli dönemler geçiriyorum ve tekrar başladı.

eşimde sürekli düşünmekten uyuyamadığını kafasının rahat olmadığını söylüyor
Eşimde gördüklerime dayanarak 3 ihtimal geliyor aklıma
Hayatınızda kafanıza takacağınız negatif olaylar mı oluyor sürekli
Her şeyi basit şeyleri bile abartılı bir şekilde kafaya takan biri misiniz
Memnuniyetsiz biri misiniz

Mesela eşim benim için bir şey yaptığında defalarca yaptığı şeyi beğenip beğenmediğimi sorar kafasının içinde emin mi olamaz nedir bilmiyorum
Böyle her şeyi dert edinen biriyseniz ondan oluyor olabilir

Ohooo ne konuşmalar geçiyor hem durumu abartıp 5 kişilik senaryo yazdığım bile var herkese bi replik çıkarıyorum rahat

Bu normal olan . Bunda sıkıntı yok. Benimki şöyle

Merhaba doktor bey ben uyuyamıyorum kafamın içindr sürekli bir ses
Daha öncede basvurmustum
Sağlık sorunlarımda var vs vs
Doktor cevap veriyor

Sanki o olayı yaşıyormuş gibi

Mesela bu yorumu okudum ekranı kapattım
Hemen baslıyor kafamda
Sana anlatıyorum şimdi sen bana bunu dedim ama yok o öyle değil gibi diye sohbet dönüyor

Ay anlatmıyorum tam
Ama tuhaf bir durum
Eminim yaşayan vardır . Ama zihnim hiç kapanmadığı için dinlenme vs olmuyor
Kimsenin zihni tam kapanmaz. Herkes kendi kendine konusur. Sanki siz buna cok takmissiniz ve ondan boyle. Psikiyatriye mi gittiniz

X