Zor ama başarabilirim galiba :(

10 aylık bebekle boşanması garip en başta. Sizin ilişkiniz daha eskiye dayanıyor olmasın?
Ayrıca da akıllı insan işi değil genç yaşta elin çocuğunun bakıcısı olmak. Allah akıl fikir versin
Yok bizm iliski bosndktan snra basladi cock bakiciligi deil annelik ypyorum ben o bnm vicdanima kalms bisey heer kadn bir deil

Zaten kadınlara en kolay atılan iftiralar; namussuz, dost hayatı yaşıyor, beni aldattı...
Madem o kadar kötü kadın 3 çocuk neden? O zaman belki de çocuklar bu adamdan bile değil.
Konu sahibi hayatından çok memnun aferin demek için mi açmış konuyu anlamadım ki. Bu devirde birde 4. Çocuk düşünüyorlar. Heryer cahillik. Paşam sanki diğer çocuklara tam baktı da 4. Yü yapacaklar.
E yapms bi cahillik evlenmis e kadinda korunsayms bakamam deseyms adam dusunmez ki bnlari kadnlar dusunur kadin bosaninca temlli bozuldu evliyken aldatma vs olmams anlasamamslar hergun cene kufr ole yani bosaninca gormusler yuzunu kimse kimseye iftira atmyo burda esim gayet cocuklryla iyi yani gozlerinin icine bakar nerden buluyosunuz bole laflari bn konuyu hayatimi anltarak actm 4. Olrsa napabilirm yaslari kucuk dedm bu yani iyi okuyun lutfen. Cahil olan sizin beyniniz ne var cocklrda pasa pasa bakiliyorlar anasi orospuysa cocklr napsin.

3 çocuklu adamla hangi ara aşık olup evlendin üstelik küçük bebeği 10 aylıkmış evlendiğinizde. Bu demek oluyor ki, adamla evliyken takılmışsın. Öncelikle bir kendine bak sonra karşındaki kadına salla. Eşin muhtemelen 3 çocuğa nafaka vermek istememiştir diye yanına almış çocukları. Öyle bir anlatmışsınız ki, sanki siz sütten çıkma ak kaşıksınız.artık bu forumda yazılanları okuya okuya. Bir insanın kurduğu cümlelerden onun nasıl biri olduğunu çözüyorum. Gözünüzle mi gördünüz kadının dost hayatı yaşadığını? Ayrıca size ne boşatmışsınız hala uğraşıyorsunuz.
Ben kimseyi bosatmadm ayrildklarinda cock zaten bi kac aylikmis tanistik ve evlendik ne anlamak istiyorsaniz hanefendi. Burda kendimi kesinlikle kahraman vs. Bulmuyorum gozumle gormeye gerek yok gorumcemin damadiyla kacti zaten 2 evlilik daha yapti sosyal medyada gorunuyo yani kimseyle ugrasmiyorum nafaka oderdik eger anne olsaydi olmayan anneye ne nafakasi vericez pardon bende mahkemeye verilecek evlndgi fotolar yalanlarsa die sakladim kendini pazarlamaya bizim apartta basladida ses kayitlari fln vs. Hpsi mevcut siz burda konusun o masum anneymis ki

E yapms bi cahillik evlenmis e kadinda korunsayms bakamam deseyms adam dusunmez ki bnlari kadnlar dusunur kadin bosaninca temlli bozuldu evliyken aldatma vs olmams anlasamamslar hergun cene kufr ole yani bosaninca gormusler yuzunu kimse kimseye iftira atmyo burda esim gayet cocuklryla iyi yani gozlerinin icine bakar nerden buluyosunuz bole laflari bn konuyu hayatimi anltarak actm 4. Olrsa napabilirm yaslari kucuk dedm bu yani iyi okuyun lutfen. Cahil olan sizin beyniniz ne var cocklrda pasa pasa bakiliyorlar anasi orospuysa cocklr napsin.
Neden adam düşünmüyor da kadın düşünüyor?

Begenmedigi kadindan 3 çocuk yapmış bence siz herseyi tam hesaplayin .. Ayrıca cocuklarin size anne demesi bence yanlış annelerini bilsinler kötü ve ya iyi neyse ne anneler var
Biliyorlar 2 si annelerini ben demedim bana anne deyin die en kucuk bilmiyo annesini sadece onada suan anne yok gostersem yani gormeye aramaya zahmet etmiyo ki annelerii

Gençlik yılların sıkıntılı geçecek belli ama yaşlandığında epey ilgi göreceksin yalnız kalmazsın mükafatın yaşlılıkta olur

Kendi cocugunu dogurdugu zaman çok şey degisecek 24 yaşında evcilik oynuyor.. eşi memnun hergun övüyor hatta kessin cevresindende övgüler alıyor ha bak kimse senin gibi olamaz falan yetmemiski bdv yazip burdanda övgüler alip kendince mutlu olacak .. gencligini harciyor...
Kendi cocugum die bisey yok cocuk cocuktur onlarda benim cocugum hic birini ayirt etmem yani ovgulerinize ihtiyacm yok ztn ovun die yazmadm sadce paylasmak istedm kndminde olursa die gencligimi neden harcim ki harcanan sadece cocuklar olurdu ben olmasam

Yok bizm iliski bosndktan snra basladi cock bakiciligi deil annelik ypyorum ben o bnm vicdanima kalms bisey heer kadn bir deil
Şimdi eş için bu kadar fedakarlığa giriyorsunuz ama çocuklar yetişkin olunca kendi annelerine de yönelme ihtimalleri de yüksek. Çok gördük öyle şeyler. Gereksiz fedakarlık enayiliktir.

Ben kimseyi bosatmadm ayrildklarinda cock zaten bi kac aylikmis tanistik ve evlendik ne anlamak istiyorsaniz hanefendi. Burda kendimi kesinlikle kahraman vs. Bulmuyorum gozumle gormeye gerek yok gorumcemin damadiyla kacti zaten 2 evlilik daha yapti sosyal medyada gorunuyo yani kimseyle ugrasmiyorum nafaka oderdik eger anne olsaydi olmayan anneye ne nafakasi vericez pardon bende mahkemeye verilecek evlndgi fotolar yalanlarsa die sakladim kendini pazarlamaya bizim apartta basladida ses kayitlari fln vs. Hpsi mevcut siz burda konusun o masum anneymis ki
Konu içinde bütün yorumlara açığım diyip gerçekler yüzünüze vurulunca karşıdaki kadına sallamalar küfürler.
Anlaşamayıp boşanan adam hele de kadının çenesi dırdırı yüzünden hemen başkasını bulup da evlenmez. İlişkiniz eski. Burda neyi gizletiyorsun ayrıca kadın çocuklarını sokağa atmamış babasına vermiş. Anne kadar baba da çocuklara bakmakta yükümlü.evlenirken de 3çocuklu dul adamla evleneceğini biliyordun tabiki bakacaksın.
Ayrıca karşıdaki kadını savunmuyorum ben. Her ne yaparsa yapsın kimse kimsenin ahlak bekçisi değil. Kadın da çocukların babası da aynı karakterde. Çocuklar umurlarında değil. Yani sen daha 24 yaşındasın zaman geçtikçe anlayacaksın o adamın seni bakıcı niyetine aldığı. Arada senden de bebek istediğini söylemesi de 1 beben olursa iyice elin mahkum olur mecbur 4ne de birden bakarsın. Çünkü bakıcı fiyatları malum. Bunları senin görememen tuaf.
Ne fotolar saklıyorsun mahkemede kime neyi ispat edecen? Mahkeme olsa bile boşanmış bir kadını niye mahkemeye veresin? Senin kocan nasıl evlendiyse oda evlene bilir. Velayeti almak için vereceksen mahkemeye zaten dünden razı hani ne yapmaya çalışıyorsun Allah aşkına yazarken yoruldum🤦🏻‍♀️

Konu içinde bütün yorumlara açığım diyip gerçekler yüzünüze vurulunca karşıdaki kadına sallamalar küfürler.
Anlaşamayıp boşanan adam hele de kadının çenesi dırdırı yüzünden hemen başkasını bulup da evlenmez. İlişkiniz eski. Burda neyi gizletiyorsun ayrıca kadın çocuklarını sokağa atmamış babasına vermiş. Anne kadar baba da çocuklara bakmakta yükümlü.evlenirken de 3çocuklu dul adamla evleneceğini biliyordun tabiki bakacaksın.
Ayrıca karşıdaki kadını savunmuyorum ben. Her ne yaparsa yapsın kimse kimsenin ahlak bekçisi değil. Kadın da çocukların babası da aynı karakterde. Çocuklar umurlarında değil. Yani sen daha 24 yaşındasın zaman geçtikçe anlayacaksın o adamın seni bakıcı niyetine aldığı. Arada senden de bebek istediğini söylemesi de 1 beben olursa iyice elin mahkum olur mecbur 4ne de birden bakarsın. Çünkü bakıcı fiyatları malum. Bunları senin görememen tuaf.
Ne fotolar saklıyorsun mahkemede kime neyi ispat edecen? Mahkeme olsa bile boşanmış bir kadını niye mahkemeye veresin? Senin kocan nasıl evlendiyse oda evlene bilir. Velayeti almak için vereceksen mahkemeye zaten dünden razı hani ne yapmaya çalışıyorsun Allah aşkına yazarken yoruldum🤦🏻‍♀️
Iliskimiz eski deil yuva yikan kadin pozisyonuna sokmayin beni kadinin ne mal oldugunu anlatiyorum size ben sanki taniyormus gibi cıkısmanizda cabasi esim bana guvendigi icin evlendi ve o guveni ise ben ona ispatladim rahatti yani bnm onun cocuklarina bakabilecek kapasitede oldugumu biliyordu. Yoksa cocuklarim var deyip kadin istesede adam bosanmazdi. Ama kadin durmadan cocuklarini babannesine birakip ailesnin yanina gidiyorsa küs hemen kavgalarinda adam ne dusunsun yani her ailede olur kavga ama kadinin yaptigi davranis nedir evlenebilir ama kocasinin ablasinin damadiyla deil demekki saklanan iliski var ailede yani enistesjyle evleniyosa nikahsiz nedir bu sizin dilinizde ? Sen gorumcenin damadiyla evlenirmsin? Kocani bosayip cevap ver. Baba bakmakla hukumlu baba cocuklarini zaten yurda vermemes etmemis daha anasi dedi bakamiyosan ufak olanini ver yurda ben gider arada gorurum die? Burda gizlesem bisey ben konu acmam. Sizin cocugunuz var mi? Herkz bosanabilir herkezde evlenebilir ben o evlendi die karsi cikmiyorum ki banane ondan. Yani apartta ben demedim ona gel genel evi ac die ayni zamanda cocuklarni gorup kaciyodu apartmnda. Adamn biri girer obur gun biri cikiyodu gunluk apartti. Cocuklaenin babasi gozu onunde yapilacak is deil git baska yerde yap yani demi. Evet dunden razi velayet vermeye ama ya vermiyorum deyip giciklik yaparsa die yoksa kimseyi ifsa etmem. Durduk yere benle ugrasanla bende ugrasirim bana sana para vereyim cocuklara bak demek ne ya 1 hafta babadaysa 1 hafta anne alsin analik yapsin koynunda yatirsn dimi. Kiskansin benden en kucuk cocugu yenge dio ona bilmiyo canini yakmiyo mu bu soz onun. Benim aklimin almadigi bu sizde gecmis karsima laf ebeligi yapiyorsunuz herkz yasadigini bilir oyle karsidan sen ilerde gor gencligin gitmis bilmem ne deil genclik cocuk birakip kndni ona buna sunmakla mi oluyor yani. Bu sozunuz yanlis lutfen

Bakicilik mi bu herkez isine geleni anliyor. Bu yazida bakiciyim var mi bi dediginiz sizene ki hem bakan benim buyuk derde giren sizsiniz anlamdim yani 😂
Herkes işine geleni anlamıyor. Soru sordum düzgün cevaplayabilirsiniz. Bakan sensen ne diye "ne yapacağım" diye dert yanıyorsunuz? Bize ne yani..🤣

Şimdi eş için bu kadar fedakarlığa giriyorsunuz ama çocuklar yetişkin olunca kendi annelerine de yönelme ihtimalleri de yüksek. Çok gördük öyle şeyler. Ger
Bende cok gordum aynen. Ama ya gitmezlsrse ben bnu esim icin deil daha cok vicdan icin yapiyorum hic olmeyecekmiyiz yaptigimin karsiligini ben bu dunyada deil obur dunyada almak istiyorum beni ister biraksinlar ister birakmasnlar ben yapacagmi yapayimda gerisi onemli deil hanm efendi enayilik deil annelik yapiyorum ben siz istedgnizi soyleyebilirsiniz

X