Sivilceli Ciltler ZORANTE İLE İKİ YIL SAVAŞTIĞIM SİVİLCELERE VEDA

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
2 ocak 2020 kullanmaya başladığım zorante kremi doktorum önermişti. Alnımdaki komedonların çözülmesi için öbür türlü yüzümde 2 adet sivilcem vardı. Alnımdaki komedonlar çözülüp aktif sivilceye dönüştü. Şuan alnımda kızarık halde sönmüş sivilceler var. Yüzümde en başta 2 adet sivilce vardı şuan 10dan fazla sivilce ve sivilce izi var. Yüzüm haritaya dönmüş durumda çok mutsuzum. Kullanmaya devam ediyorum.Lütfen yardımcı olun. Böyle olması normal mi? Şuan itibariyle 28.03.2020 yaklaşık 2 buçuk ay oldu.

2 ocak 2020 kullanmaya başladığım zorante kremi doktorum önermişti. Alnımdaki komedonların çözülmesi için öbür türlü yüzümde 2 adet sivilcem vardı. Alnımdaki komedonlar çözülüp aktif sivilceye dönüştü. Şuan alnımda kızarık halde sönmüş sivilceler var. Yüzümde en başta 2 adet sivilce vardı şuan 10dan fazla sivilce ve sivilce izi var. Yüzüm haritaya dönmüş durumda çok mutsuzum. Kullanmaya devam ediyorum.Lütfen yardımcı olun. Böyle olması normal mi? Şuan itibariyle 28.03.2020 yaklaşık 2 buçuk ay oldu.
2,5 ayda normal değil bence.Belli ki sana yaramamış.Şu salgın zamanı dr.a da gidemezsin.
Başka bişey kullanıyor musun?

Mesajınızı yeni gördüm hayır herhangi bir şey kullanmıyorum. Bırakmayı düşünüyorum artık eski sivilce kremlerime geri mi dönmeliyim ? Morelim çok bozuk.

B
İlk ay ve ilk gunlerde ne gibi sorunlar yasadiniz ben ilk defa bu kadar cok sivilce cikardim ve korkuyorum henüz 3 kez kullandim.

Merhaba Burcu hanım ben üç gündür kullanıyorum ve bu virüs olaylarından dolayı doktora gidemedim eczaneden eczacı önerisiyle aldım zorante kremi yanında bir sabun ve nemlendirici verdi sabun ve nemlendiriciyi sabah akşam kullan ama zoranteyi gün aşırı kullan (bir gün kullan bir gün kullanma) ve bir saat kalsın sonra yıka dedi fakat bende yanmada olmuyor soyulmada henüz üçüncü günüm gün aşırı kullanıyorum ama her gün kullanmak istiyorum sizce her gün 1 saat süreyim mi? Çünkü cildimde bir yan etki göstermedi sadece sivilce kusuyor şuan henüz soyulmada göstermedi. Eczacı kendisinin kullandığını ve kullandığı gün bile aşırı soyulma gösterdiğini söylemişti belki herkesin yüz yapısı farklı olduğundan dolayıdır sizce her güne çıkarmalımıyım yoksa gün aşırı 3 ay kullanmaya devam mı edeyim?

Mesajınızı yeni gördüm hayır herhangi bir şey kullanmıyorum. Bırakmayı düşünüyorum artık eski sivilce kremlerime geri mi dönmeliyim ? Morelim çok bozuk.
Eski kremlerin iyi geliyorsa onlara dön bence.Salgın bitince de dr.a gidersin.
Merhaba Burcu hanım ben üç gündür kullanıyorum ve bu virüs olaylarından dolayı doktora gidemedim eczaneden eczacı önerisiyle aldım zorante kremi yanında bir sabun ve nemlendirici verdi sabun ve nemlendiriciyi sabah akşam kullan ama zoranteyi gün aşırı kullan (bir gün kullan bir gün kullanma) ve bir saat kalsın sonra yıka dedi fakat bende yanmada olmuyor soyulmada henüz üçüncü günüm gün aşırı kullanıyorum ama her gün kullanmak istiyorum sizce her gün 1 saat süreyim mi? Çünkü cildimde bir yan etki göstermedi sadece sivilce kusuyor şuan henüz soyulmada göstermedi. Eczacı kendisinin kullandığını ve kullandığı gün bile aşırı soyulma gösterdiğini söylemişti belki herkesin yüz yapısı farklı olduğundan dolayıdır sizce her güne çıkarmalımıyım yoksa gün aşırı 3 ay kullanmaya devam mı edeyim?
etme eyleme çok tahriş ediyo cildi

Eski kremlerin iyi geliyorsa onlara dön bence.Salgın bitince de dr.a gidersin.

etme eyleme çok tahriş ediyo cildi
Peki leke için ne kullanabilirim evde şuan madecasol var ama tüylenme yapıyor diye ona bulaşmak istemiyorum keşke hiç başlamasaydım bu zoranteye topu topu 2 sivilcem vardı şimdi 5 adet sivilce ve bir sürü sivilce iziyle uğraşıyorum doktorum daha önce differin clindoxyl azalderm yazmıştı

bu tür soyulma işlemli merhemli şeyleri özellikle mayıs ekim arasında güneşin bol olduğu dönemde kullanılmaz yapılmaz
çünkü daha çok güneş lekesi oluşumuna sebep olur

limon başta olmak üzere yüzü önce soyan işlemleri asla ve asla
yaz aylarında yapmayın
daha kötü olursunuz
ekim sonu nisan başı en uygun zamandır

bu tür soyulma işlemli merhemli şeyleri özellikle mayıs ekim arasında güneşin bol olduğu dönemde kullanılmaz yapılmaz
çünkü daha çok güneş lekesi oluşumuna sebep olur

limon başta olmak üzere yüzü önce soyan işlemleri asla ve asla
yaz aylarında yapmayın
daha kötü olursunuz
ekim sonu nisan başı en uygun zamandır
Merhaba kızlar ben henüz 4. Günümdeyim zorante dudaklarımı soyuyor ama yüzümde herhangi bir sivilce yada tahriş yapmadı Ama çok az birşey soyuluyor sizce devam edeyim mi? Effaclar duo ve seba medin bir sabunu ile kullanıyorum gün aşırı ( bir gün sürüyorum bir gün sürmüyorum) kullanıyorum ve günde 1 saat bekletiyorum cevaplayın lütfenn

Peki leke için ne kullanabilirim evde şuan madecasol var ama tüylenme yapıyor diye ona bulaşmak istemiyorum keşke hiç başlamasaydım bu zoranteye topu topu 2 sivilcem vardı şimdi 5 adet sivilce ve bir sürü sivilce iziyle uğraşıyorum doktorum daha önce differin clindoxyl azalderm yazmıştı
Canım etme eyleme derken önerildiği şekilde kullan, daha sık değil.3 günde daha soyulmamış olabilir ama önerilenden sık kullanmaya kalkarsan ne olduğunu anlamadan cildini yakabilirsin.

Merhaba 4 gün önce doktorum bana yazdı ve sürü yarım saat beklettikten sonra yikamami istedi bende ilk gün biraz fazla beklettim sonra ki gün de yaptım ve yüzüm yandı gibi hissediyordum kizardi ve dudagimi ve yüzümü soymustu ben yüzümün her yerine özellikle çene ve dudak etrafında olduğu için oralara fazla suruyordum sen sadece sivilce olan yere mi suruyordum ve böyle bir yanma hissi sorunuyla karşılaştın mi? Cevaplarsan sevinirim teşekkürler
merhabalar geç cevapladığım için üzgünüm tüm sorulara tek tek cevap vermeye karar verdim çok fazla insanların ihtiyaç duyduğu bir konu sunmuşum, bu yazının bu kadar okunduğunu yakın zamanda öğrendim bir yakınımın bahsetmesi üzerine yazının bana ait olduğunu hatırladım.Lütfen kusura bakmayın. Ben yıkamıyordum geceleri sürüp yatıyor sabahları eübos ile yüzümü yıkıyordum muhakkak nemlendirici kullanmamız gerekiyor çünkü cildimiz söylediğiniz gibi soyuluyor . bu krem zaten söylendiği gibi roaccutane hapının bir versiyonu gibi tepkimeler o yüzden çok normal lütfen pes etmeyin tam anlamıyla uygulayın cildiniz eskisinden de güzel olacak :21:

X