Sivilceli Ciltler Yeni çıkan sivilcelere 1 günde veda..

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

Paronim

Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2019
41
7
Öncelikle herkese merhaba, ergenlikte yada streste yediklerimizden içtiklermizden regl dönemimizde yada cilt sorunumuzdan dolayı çıkan siviceler, yağ bezeleri, siyah noktalar ve geçmek bilmeyen leke problemlerini kapsayan bir yazı yazıyorum okumaya devam et:)
Dermoroller hepinizin belki duyduğu, rollerda diyebiliriz tabi yada görüp bilmediği bir sivilcesavar. Öncelikle ben istanbulda bir güzellik merkezinde tanıştım o zamanlar 3bine yakın bir para ödemiştim bu işlem için tabi kadın bana asssla evde yapma diyip duruyordu. Yaptım.
Şimdi öncelikle uclarının boyu cok önemli benimki 2.5 yada 1.5tu yalan olmasin şimdi yerimden kalkıpta bakamıyorum üşengeçlik işte:)
Sizin evde alıp yapabileceğiniz için 0.5 öneriyorlar genelde ama o sadece cildin en üstündeki tabakaya temas ettiği için işe yaraması cok daha az bana kalırsa 1 olan boyutunu alın ve onu isterseniz yüzeysel isterseniz olan sivilcenin üzerine haraket ettirin şimdi gelelim kullanımına ve faydalarına:
Öncelikle roller dediğimiz şey 500 adet küçük iğneden oluşan bir cihaz el kuvvetiyle
Canınızı yakmıyor normal iğne gibi ucları tamamen cilde nüfus etmiyor tabiki güzellik merkezlerinde kadınlar tüm kuvvetlerini suratımızda denediği için krem sürüp acıyı hafifletiyorlar ama evde zaten kimse kendine onu yapmaz
Bunu alıp yüzümüzün her yerinde aşağı yukarı sağa sola hafif hafif gezdirerek düzenli başlıyoruz
Sivilce olan yerlerde ben sivilceye daha cok bastırıp kanatıyorum buda iyi birşey zamanla fotoğraflarımıda koyarım sivilcenin içindeki pis kanı ve iltihabı daha sivilce oluşmadan atıyor orası direk iyileşmeye başlıyor yani sivilce cikmadan iyileşme dönemine geçiyor
Gözaltına değdirmiyoruz ama göz yanlarındaki kırışıklar ve alın çizgisini düzenli kullanımda kesinlikle engelliyor gıdıda buna dahil
Yani kanatmaktan korkmayın o direk iyileşme sürecine geçiyor ve proteinler cildi yenilemek için daha güzel daha temiz bir şekilde deriyi onarıyor buna deri dökmekte dahil zaten işe yaradığınıda bu şekilde anlıyoruz
Roller yaptıktan sonra cildinizi hemen suya değdirmemeniz gerekiyor
Hemen sigara içmemenizde tabi
Bunun haricinde ekstra bir krem kullanmak isterseniz eczane ürünü olsun ayrıca sürdüğünüz kremden önce roller yaparsanız hafif hafif kremin etkisinide daha cok almış olursunuz.
Aklınızda kalan takılan bir şey varsa sormaktan çekinmeyin
Rollerıda bir cok yerden edinebilirsiniz gidip güzellik merkezinde binlerce para harcamayın cünkü sadece kendisi cok cok makul bir fiyat. Güzellik merkezinde rollera para seansa para sürekli şu iğneyi yaptık bu ilacı sürdük diye ek para derken bi seanstan kaç parayla cıkıcağınızı bilemezsiniz tabi yerine göre değişir ama evde kendinizde uygulayabilirsiniz kolaylıkla

X