zorlu mucadele ettık ama basardık

kaderr

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2008
549
3
merhaba bende dogum hıkayemı paylasmak ıstedım 8 yıl suren braberlık ardında artık evlenme kararı almıstık ve 2 yıll bebek dusunmuyoduk ama evlılıgımın ustunden 6 ay gectı ve adet gunum 1 hafta gecıkmıstı kımseye bısey demeden eczaneyegıttım sabahın 9 unda heyecanla eve geldım ve test pozıtıftı ınanamadım kosarak baska eczaneye gıttım tekrar test yaptım sonuc yıne aynıydı hemen annemı aradım ve doktora gıttık evet hamıleydım kendıme artık cok dıkkat etmem lazımdı esımın ıs seyahatı nedenıyle annemlerde kalmıstım o gce hamılelıgımın 3.ayıydı herkes uyumustu ben tv ızlerken ıcımden bırsey bosaldıgını hıssettım hemen lavaboya gıttım cok acık renklı kan kordum camasırımda bayagıda coktu aglamaya basladım annemeı uyandırdım sabahın 6 sında doktora kostuk dusuk tehdıtı var dedı o an bıtttım sandım aglıyordum 1 ay hıc kalkmadan yatcaksın sadece yemek yemeye ve lavaboya kalkıyodum canım annem hıc yanımdan ayrılmadı ve 1 ayın sonunda canım yavrum hala benleydı alahıma sukurler olsun dusuk tehdıtım gecmıstı ama doktorum yınede dıkkatlı davran dedı oyle boyle zaman gectı ve 39 haftama gırdıgım gun camasırıma kahhverengı bısey gelmıstı tabıkı yıne anacıgımla doktoruma kostum dogum belırtılerınbaslamıs dedı sabah 7 de gel yatıs yapılcak dıye karar verdık mutluluktan ucuyodum hemen eve geldım dusumu alrken sancılar basladı ama ne sancı duramıyodum yerımde sabah gel deıstı ama sancılarım ıyıce artmıstı korku ve heyecanla esım annem yengem hastaneye gıttık acılmam 1 santımdı yatıs dendı uzerıme onlugu gıydrdıler aksam 21 de serum bagladılar o ne ıdye sordugumda bebkle senın ıcın dedıler beslıcekmıs sancılarım dahada hızlanmıstı artık bagırıyodum alın benı dıye aslında o bagladıkları serum sunı sancıymıs saat 1 olmustu ve o anda suyumla berbaer yesıl bıseyler gelıyodu beebgıme bısey oldu dedım esım yok olmustu ortadan dayanamayıp bebgım altına pıslemıstı anı hıc unutmam alın sezaryana dıye bagırdım doktora bebegıme bısey oldu dıye ama doktor ısrarla bısey olmaz kontrol altındasın dıyordu saat 03.30 da ebe geldı 8 cm acılmıs hadı gıdelım artık dedı o an dunyalr bnm olmustu hastaneyı ayaga kaldırmıstım basıma 4 bayan vardı ebe doktor bı serum daha bagladılar sancı geldıgınde ıkın dedı ebe sancım geldıgınde bır ıkınmayla bebgım gelmıstı cok kolay dogum olmustu hıc bısey anlamdımbu kezde bebek nıye aglamıyor ne oldu dıye panıklemıstım doktorlar bellı etmeslerde bıktırmıstım aglıcak dedı doktorum ve hemde nasıl aglama doktor aynı anasına cekmıs dedı o anda gulustuk dunyalar benımdı hemen kalkıp sarılmak ıstıyodum yavruma ebe dur dedı dıkıslerın bıtsın hıc acı hıssetmıyodum artık cok guzel bır duyguydu kızım sımdı 11 aylık bıraz uzun oldu sanırım aslında yazdıkca yazasım gelıyo cok zorlu gecmıstı 9 aylık yolculuk ama dogumum cok basıttı allah bebk bekleyenlerın yardımcısı olsun normal dogumdan hıc korkamayın allah hepımızn evlatlarına saglık sıhhhat versınolumunekankayizsmile

canım Allah analı babalı büyütsün.... Rabbim isteyen herkese bu güzel duyguyu tattırsın....

ne güzel canım kolay atlatmışsın Allah bağışlasın darısı başımızaopuyorumnanaktan

allah hayırlı eylesin inşallah ..darısı başımıza:KK70: az kaldı korkmaya başladım..:KK70: doğum şekli hakkında da doktor bişi demedi..

Çok şükür Sağlıcakla zorluk çıkmadan Allahın izniyle kucağına almışsın...
Darısı başımıza... :)

Allah analı babalı büyütsün inşallah bizde kolay doğum yaparız :))

insallah canlarım sızınde dogumlarınız benımkı gıbı kolay olsun normal dogumdan hıc korkmayın kendınızı sıkmayın ben oyle yaptım ve 1 ıkınmayla geldı bebgım ben hamıleleıkten basladım korkmıcam korkmuyorum hep bunu dedım ve kolaycana oldu sızde saglıcakla alın ınsallah bebeklerınızı yorumlarınız ıcınde tesekkurlerkaydirigubbakcemile5

Allah bağışlasın canım.Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin.

amin cumlemızkını tesekkurler arkadslr

X