Zuhreunlu'nun Diyet Günlüğü

dün akşam

2 y. kaşığı barbunya
bir dilim ekmek
en bolundan salata :KK1:

ve yarım saat yürüyüş bugünkü menümü akşam toparlayıp yazıcam :KK51:

diyet yöntemleri ve deneyimlerimiz .bence kullandığın sayfayı yer imlerine ekle bulması kolay oluyo aramıyosun

diyet yöntemleri ve deneyimlerimiz .bence kullandığın sayfayı yer imlerine ekle bulması kolay oluyo aramıyosun

bugünkü menüm

sabah kahvaltıdan önce 1 bardak su 2 kuru kayısı

kahvaltı
1 tane ıspanaklı gözleme
2 bardak şekersiz çay

öğlen
2 y. kaşığı barbunya
2 y. kaşığı pilav
cacık

akşam
çok canım çekti 1 tanecik boyoz 1 tane de ayran içtim akşamı boyoz yediğim için böyle geçirdim

yarım saat yürüdüm sporu birazcık aksattım bugünlerde:KK50::KK50:

bugünkü menüm

kahvaltı
1 tane ıspanaklı gözleme
2 bardak şekersiz çay

öğlen
2 y. kaşığı barbunya
2 y. kaşığı pilav
cacık

akşam
çok canım çekti 1 tanecik boyoz 1 tane de ayran içtim akşamı boyoz yediğim için böyle geçirdim

bugünkü menüm

kahvaltı
1 tane ıspanaklı gözleme
2 bardak şekersiz çay

öğlen
2 y. kaşığı barbunya
2 y. kaşığı pilav
cacık

akşam

ben ege üni. diyetisyenine gidiyordum uzun süredir gitmiyorum ama onun veridiği diyete uymaya çalışıyorum hala. eskiden daha da kiloluydum ayda 2 kilo veriyordum üzülüyordum diyetisyen çok iyi 2 kg ayda en sağlıklısı bu demişti. o kadar yememe rağmen eski kiloma dönmedim gerçekten doğru söylemiş. :)

tartıda gördüğün her eksiye sevinmelisin bence... mucize beklemeyelim sonra hayal kırıklığı oluyor. yavaş olsun ama sağlıklı olsun 300 gr da az değil onu veremeyenlerde var :KK70:

ben ege üni. diyetisyenine gidiyordum uzun süredir gitmiyorum ama onun veridiği diyete uymaya çalışıyorum hala. eskiden daha da kiloluydum ayda 2 kilo veriyordum üzülüyordum diyetisyen çok iyi 2 kg ayda en sağlıklısı bu demişti. o kadar yememe rağmen eski kiloma dönmedim gerçekten doğru söylemiş. :)

saol cnm bunları duymak gerçekten çok iyi geldi çok mutlu oldum :KK1::KK1:

tebrikler canım 300 gr 300 gr dır unutma sakın çok sevindim

teşekkür ederim eylülcüm :KK1:

günlükçüm iki gündür yazamadım sana ama diyeimi de bozmadım merak etme :KK1::KK1:

sabah

1 tane çok küçük poğaça
1 bardak şekersiz çay

nerdesin kız 2 gündür sayfamızda boş kaldı yarın kilo bildirimi var herkesi canlandıralım :KK52:

X