10 Haftalık bebegimin kalbı durdu

çok geçmişolsun canımmm üzüldüm allah hayırlısıyla sağlıcakla bebişin olmasını nasip eder inşallah bende 3 düşük yaptım daha önce kalp durması neden oluyor bilemiyorum ama belliki bir sorun varmışşş hayırlısı buymuş demekki ama üzlümemek elde değil tabii ateş düştüğü yeri yakar

merhaba papatya,
peki suanda cocugun var mi?ve bu 3 dusuk ne kadar arayla oldu?3 de kalp durmasimiydi?
sorularimi cevaplayabilirsen cok sevinirim.simididen cok tesekkur ederim.

düne kadar 12haftalık hamıleydim kanamam oldu dün sabah ve doktora gıttım ultrasonda bebeğin kalbının durdugunu gorduk 10 haftlıkken durmus melegımın kalbi...perişan oldum çok alışmıstım hayatımın merkezı oldu hıssettıgım andan ıtıbaren ve akşamına kurtaj oldum gerçekten hayatımda buyuk bır bosluk olustu bırden bıre dunden bu yana dınmedı ıçımdekı sızı alışamıyorum yok olusuna nasıl yapıcam bundan sonra bılemıyorum sabır versın allahım bana ve benım gıbı olanlara ...

Gececek canlarim benim.biraz sabir sadece.rabbim en hayirli ve yusuf yuzlu meleklerinden gonderecek yine sizlere. Cydnlik uzme kendini bu kadar canim kardesim benim seni cok seviyoruz.atlaticaksin en kisa surede ve rabbim bi melek daha gonderecek sana.dualarim seninle canim benim.

Son düzenleme:
düne kadar 12haftalık hamıleydim kanamam oldu dün sabah ve doktora gıttım ultrasonda bebeğin kalbının durdugunu gorduk 10 haftlıkken durmus melegımın kalbi...perişan oldum çok alışmıstım hayatımın merkezı oldu hıssettıgım andan ıtıbaren ve akşamına kurtaj oldum gerçekten hayatımda buyuk bır bosluk olustu bırden bıre dunden bu yana dınmedı ıçımdekı sızı alışamıyorum yok olusuna nasıl yapıcam bundan sonra bılemıyorum sabır versın allahım bana ve benım gıbı olanlara ...

ben de bugun ilk bebisimi kaybettim. kahverengi akintim oldu,ilkinde cok azdi, sabah biraz daha geldi. hemen doktora gittik. meger bebisim ondan onceki doktor kontrolunden 2-3 gun sonra(7+6 gunlukken) kalbi durarak olmus.ben 3 haftadir bilmeden tasiyormusum onu, arada spazm falan gecirmistim,zehirlenmedendi herhalde.doktor ilk reglinden sonra hamile kalabilirsin dedi. insallah saglikli yeni bebislerle bugunleri atlatacagiz.

X