Çamaşır ve Kurutma Makineleri 10 yılda 2. çamaşır makinesi

canım ya gerçekten memnun kaldın mı calgondan? bende aynı sıkıntıyı yaşıyorum makinede sirkedir aparattır ne denesem bi sonuç alamadım hep aynı yani sen memnunsan ben de bi bakıcam ne düşünüyosun?
memnunum tabi memnun olmaz olur muyum hiç 1 haftada bile makineyi normal çalışmasına döndürdü dediğim gibi kıyafetler de tertemiz çıkıyo artık makineden

ya çok iyi o zaman canım benim de denemem lazım peki son bişey sorucam kıyafetteki o kokuyu götürüyo mu gerçekten dedikleri gibi?
bende hiçbiri kalmadı koku da leke de kir de 1 haftada tertemiz etti bence sende de öyle olur kokuyuda götürür yani oda kireçten oluyomuş ya

e iyi canım o zaman ben de calgon deniyim bi ya toz olandan mı alayım??
Calgon toz kullanıyorum ben paketin arkasında harita var il il suyun kireç oranına göre ne kadar kullanılacağı yazıyor bence sende toz al bu kadar çok kireç sıkıntısı çekiyosan senin olduğun şehirde kireç daha fazladır belki

Calgon toz kullanıyorum ben paketin arkasında harita var il il suyun kireç oranına göre ne kadar kullanılacağı yazıyor bence sende toz al bu kadar çok kireç sıkıntısı çekiyosan senin olduğun şehirde kireç daha fazladır belki
aa bak bu çok güzelmiş ya o zaman ondan alayım ben inş geçer şu lekeler ve koku ya

Makinedeki kokuyu da alır sadece kıyafetlerdekini değil bu bahsettiğin sorunların hepsi kireçli sudan dolayı oluyor
ya canım inan hiç düşünmemiştim yani kireçli sudan olacağını ama burayı okuyunca anladım ondan olduğunu :/ calgon gerçekten bu hanıma olduğu gibi bana da çözüm olursa makinayı boşa değişmiş olcam valla

ya canım inan hiç düşünmemiştim yani kireçli sudan olacağını ama burayı okuyunca anladım ondan olduğunu :/ calgon gerçekten bu hanıma olduğu gibi bana da çözüm olursa makinayı boşa değişmiş olcam valla
Pişmanlık yaşamaya gerek yok geç keşfetmiş oldun ama güç olmasın :KK70:

hanımlar merhaba yaklaşık 10 sene içinde 2 kere çamaşır makinesi değiştirdim gerçekten şaka gibi gelecek bazılarınıza ama hepte en iyi markaları aldım bir süre sonra hepsinde iyi yıkayamama ve kıyafetlere zarar vermeye başladı deterjan değiştirdim makine değiştirdim her yıkama sonrası filtre temizliği vs derken bu seferde iyi sıkmamaya başladı makinelerim. eşim sondaj işi yapıyor yağlı kıyafetlerini yıkıyorum yani hem yağ hemde o kokular makinelerime hep zarar vermiş olabilir mi? Yeni bi makine aldım simdi diğerlerini hep köye göndermiştim bi sekilde kullanılır diye aynı sorunları bundada yaşamak istemiyorum sizce neden böyle oluyor
Merhaba abla şöyle olabilir belki çamaşırları daha hızlı yıkasın diye yarım saatlik yada 1 saatlik programda yıkıyorsundur bu makinenin olduğundan fazla enerji harcaması demek hızlı yıkama veya kısa programda kullanma sandığımızın aksine ne sudan ne deterjan dan nede elektrikten tasarruf sağlar hatta kısa program kısa sürede makinenin kazanına ve su pompasına aşşırı zarar verdiğinden hem tazikşi su vermez bu sebeple temiz yıkamaz hemde kazan zarar gördüğünden iyi sıkma yapmaz iyisini sen bacını dinle Eco ayarda düşük derecede ve sıkma devrini de 600,ila 800 devirde kullan bak gör farkı göreceksin bide çamaşır makinesi kapağı ve deterjan haznesini sık sık yıkayıp silin biiznillah bir daha yaşamazsın inşallah 🤲🏻 yeni makinanız hayırlı olsun güle güle kullanın ☺️

hanımlar merhaba yaklaşık 10 sene içinde 2 kere çamaşır makinesi değiştirdim gerçekten şaka gibi gelecek bazılarınıza ama hepte en iyi markaları aldım bir süre sonra hepsinde iyi yıkayamama ve kıyafetlere zarar vermeye başladı deterjan değiştirdim makine değiştirdim her yıkama sonrası filtre temizliği vs derken bu seferde iyi sıkmamaya başladı makinelerim. eşim sondaj işi yapıyor yağlı kıyafetlerini yıkıyorum yani hem yağ hemde o kokular makinelerime hep zarar vermiş olabilir mi? Yeni bi makine aldım simdi diğerlerini hep köye göndermiştim bi sekilde kullanılır diye aynı sorunları bundada yaşamak istemiyorum sizce neden böyle oluyor
Bugün çamaşır makinesinin motoru gitmiş 🙄

Bu konunun bana niye bildirimi geldi anlamadım. Hayırlısı

X