12 yıllık hikayem...

eşiniz üzerinde esrar ile yakalanmadığı sürece bırakmaz. yakalandığı zaman amatemde tedavi görür ve isterse bırakır

O kadar normallesmis ki konu sahibi eşinin esrar kullandığını öğrenmiş ve tüp bebek tedavisine devam etmiş. :KK57:
Şaşkınlık içinde okudum gerçekten.
Babam da içiyor amcam da içiyor vs vs yazılmış bir de. E yani? Elbet birileri içiyor bunları ama bu normal olduğunu göstermiyor.
Adam madde bağımlısı daha ötesi yok bunun benim için. 12 yıl ve hatta belki daha uzun zamandır kullanıyor bunu. Korkunç!

Okuduklarıma inanamadım ciddi ciddi esrar güzellemeleri yapan insanlar var burda😳
Hiç güzellemesi yapılacak birsey değil.
Evet içlerinde en masumu çünkü bitki ama bu diğer maddelere karşı da bi basamak.
Eşim başka birseye yeltenmedi ama herkeste böyle olacak diye birsey yok. Aile ilişkileri sorunlu ya da boşlukta olan bi ergen bununla başlayıp başka şeylerle devam edebilir.

O kadar normallesmis ki konu sahibi eşinin esrar kullandığını öğrenmiş ve tüp bebek tedavisine devam etmiş. :KK57:
Bu kadar basit değil mi?
Konu sahibi öğrenmiş ve tedaviye devam etmiş.
Bu şey gibi aldatılmış ama yok benim kocam yapmaz gibi.
İyi ki klavyeden yazıyorsunuz. Kolay ve zahmetsiz.

Şaşkınlık içinde okudum gerçekten.
Babam da içiyor amcam da içiyor vs vs yazılmış bir de. E yani? Elbet birileri içiyor bunları ama bu normal olduğunu göstermiyor.
Adam madde bağımlısı daha ötesi yok bunun benim için. 12 yıl ve hatta belki daha uzun zamandır kullanıyor bunu. Korkunç!
18 yıl.
Çok korkunç bence de.
Şahsen ben olsam ciğerlerime,kişiliğime bunu yapmazdım.

eşiniz üzerinde esrar ile yakalanmadığı sürece bırakmaz. yakalandığı zaman amatemde tedavi görür ve isterse bırakır
Valla 2.5 aydır içmiyor , üzerinde kim yakalar bilmiyorum ben yakalarsam bu herseyin sonu olacağı için ondan sonra ameteme mi yatar, uzaya mı çıkar kendisi bilir.
Son şansını değerlendiriyor.

Bu kadar basit değil mi?
Konu sahibi öğrenmiş ve tedaviye devam etmiş.
Bu şey gibi aldatılmış ama yok benim kocam yapmaz gibi.
İyi ki klavyeden yazıyorsunuz. Kolay ve zahmetsiz.

Siz de klavyeden yazıyorsunuz, farklı bir yerden mi yaziyorsunuz?
Karşımda olsanız da aynı şeyi söylerdim. Eşinizin esrar kullandığını öğrenmişken çocuk sahibi olmak olmaya çalışmak çok büyük bir risk. Hem siz hem de çocuğunuz açısından.
Bunun size göresi veya bana göresi yok ki.

Eşiniz farklı şeylere yeltenmediyse verilmiş sadakanız varmış, inşallah mutlu olursunuz ne diyebilirim.. Şaşkınım

Valla 2.5 aydır içmiyor , üzerinde kim yakalar bilmiyorum ben yakalarsam bu herseyin sonu olacağı için ondan sonra ameteme mi yatar, uzaya mı çıkar kendisi bilir.
Son şansını değerlendiriyor.
umarım herşey istediginiz gibi olur. esrar bırakılmayacakmış bir şey değil.

Siz de klavyeden yazıyorsunuz, farklı bir yerden mi yaziyorsunuz?
Karşımda olsanız da aynı şeyi söylerdim. Eşinizin esrar kullandığını öğrenmişken çocuk sahibi olmak olmaya çalışmak çok büyük bir risk. Hem siz hem de çocuğunuz açısından.
Bunun size göresi veya bana göresi yok ki.

Eşiniz farklı şeylere yeltenmediyse verilmiş sadakanız varmış, inşallah mutlu olursunuz ne diyebilirim.. Şaşkınım
Umarım.

Kamu sağlığına karşı işlenen suçlar kapsamında TCK 190. maddenin 2. fıkrası der ki: Uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanılmasını alenen özendiren veya bu nitelikte yayın yapan kişi, 5 yıldan 10 yıla kadar hapis cezasıyla cezalandırılır.

Bu sebeple lütfen uyuşturucu madde kullanımı hakkında özendirici yazılar yazmayınız.

esrar içmesinden neden rahatsızsınız? kendini mi kaybediyor? size ya da kendine zarar mı veriyor? esrar için çok para mı harcıyor?

Kendinizi üzüp huzurunuzu bozmayın bence. Ne güzel kocanız sizi de çocuklarınızı da seviyor, size değer veriyor. Anladığım kadarıyla maddi açıdan da bi sorununuz yok. Dışarı çıkmaları seyrekleştiyse hiçbir şeyi problem etmeyin. Esrar dediğimiz şeyi artık on kişiden sekizi içiyor. Mutlaka zararları var ama arada bir içiyorsa keyfindendir bağımlılıktan değil.

Bence uyuşturucu büyük bir sorun, ana esrar bilemedim şimdi belki bir istisna olabilir yılda bir iki kullanıyorsa... onun dışında gezmeyi seviyorsa sizi de götürmeli, birlikte gezin yani bu sorunda çözülmüş olur böylece

X