Sivilceli Ciltler %15 tca - kimyasal peeling ile akneye lekeye son

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
bir yanlışlık olmasın? ben daha 3 gün önce aldım hem de kocaman bir tüp. küçüklerinden de vardı.

ben almak istediğimde 3eczaneye sordum üçü de aynı şeyi söyledi,artık üretilmiyor,bepantol verelim dediler.sonra başka bir eczanede buldum,elimizdekiler bitince yenisi gelmeyecek dediler,iki tüp aldım.belki sizin aldığınız da piyasada kalan son ürünlerdir

skin renu vb kullandığı üründen memnun kalan arkadaşlar
nereden satın aldığınızı lütfen bana özel mesajla yazabilir misiniz?

benim gg den sipariş verdiğim arkadaşın dükkanı kapalı, güvenilir bir satıcı bulmam lazım.. :26:

yardımcı olursanız sevinirim. durum biraz acil..:123:

skin renu yu bende kullanıyor uzun zamandır.... hatta geçenlerde % 20 liği aldım.
bizde.com adlı siteden alabilirsin.

bana yardımcı olurmusunuz.

Hiç birşey anlamadım . ne için kullanılır . ve nerden alacağız. nasıl kulllanacağız. hangi siteden sipariş edebiliriz?? :)) özel msj atarsanız lüttfeeenn çook seviniirm =))

bana yardımcı olurmusunuz.

Hiç birşey anlamadım . ne için kullanılır . ve nerden alacağız. nasıl kulllanacağız. hangi siteden sipariş edebiliriz?? :)) özel msj atarsanız lüttfeeenn çook seviniirm =))

Tüm tca başlıklarına aşağı yukarı aynı şeyleri yazıyorsunuz ve üstelik neden kullanıldığını dahi bilmeden tebrik ediyorum.:KK19:
Elinizin altında internet var kadınlar kulübü gibi büyük bir portala üye olabiliyor ve yorum yapabiliyorsanız tca nın ne olduğunu ve neden kullanıldığını en basit şekilde konulardan anlamasanız dahi google a yazıp öğrenebilirdiniz.

Bu diğer harıl harıl araştırıp, gözünün ferini akıtıp sayfalarca konu okuyan üyelere ''armut piş ağzıma düş'' tavrınız sebepli hakaret sayılır...:KK20:

Konuları açıp bir süre sonra ortadan yok olan sorumsuz konu sahipleri, sizlere ayrıca amiyane tabiriyle tavım!:KK20::KK47:

canım napalım bir arayış içindeyiz . o arayışın içinde insanlar kendini şaşırıp ve anlamakda bazen güçlük çekiyor:)))

Ben arayışınızı eleştirmedim dikkat ettiyseniz...
Tca'nın ne olduğunu bilmediğinizi, neden kullanıldığını bilmediğinizi yazıp sonra özel mesaj atılmasını istemek bu tezatlık neyin nesi?
Ki ekstra dikkat ettim eğer cildinizde sorun varsa ''arkadaşlar benim cildimde şu sorun var, tca bu sorunu çözer mi, işe yarar mı? vs...'' demeniz gerekir!
Bu sebeplerden gizli erkek üye olduğunuzdan şüphe ediyorum nedense...

Son düzenleme:
mereba arkadaşlar benim bacaklarımda çok fazla iz var kıl dönmesi vs çok şey denedim soyan ilaçlar geçiyor gibi oluyor ama yine ala bula çıkıyor acaba kaç volümlük almam gerekir bacaklar kullanan oldu mu hiç bacaklarına lütfen cevap

Ben de yakşalık 5 ay önce Tca %15 %20 ve %25 lerden sipariş verdim şuan elimde fakat kullanmaya cesaret edemiyorum.. Bir doktordan bu konuda yardım almayı tercih ettim.. Yinede Tca kullanıp da memnun olanlar izleri geçenler varsa süreci bizlerle paylaşabilirlerse sevinirim.. Şimdiden tşkler..

Kullanıp, izler veya hafif çukurluklar konusunda kesin olarak olumlu sonuçlar elde eden arkadaşlar var mı ki ?

Ben de yakşalık 5 ay önce Tca %15 %20 ve %25 lerden sipariş verdim şuan elimde fakat kullanmaya cesaret edemiyorum.. Bir doktordan bu konuda yardım almayı tercih ettim.. Yinede Tca kullanıp da memnun olanlar izleri geçenler varsa süreci bizlerle paylaşabilirlerse sevinirim.. Şimdiden tşkler..

ben uzun zamandır kullanıyorum ilk olarak 15 ile başladım şuan %20 lik kullanıyorum son 3 şişe olarak skin renu kullandım gayet memnunum...
yaz ayında belki çekinebilirsiniz uygulamaya ama yazın en güzel aşağıdaki ürün.. bununla yüzünüzü yıkayın mükemmel bir etkisi var izleride önlüyor ve cildi çok güzel temizliyor.

bir sitede şuan skin renuyu satan kişinin yüz temizleme süngeri var çok çok memnunum şiddetle tavsiye olunur.

Son düzenleme:
bende tca %15 aldım yüzümde sıvılce ızlerı var bıraz yaz ayında uygularsam bısı olurmu acıkcası kullanmaya korkuyorum yaşadığım şehırde cok sıcak :-)

bende tca %15 aldım yüzümde sıvılce ızlerı var bıraz yaz ayında uygularsam bısı olurmu acıkcası kullanmaya korkuyorum yaşadığım şehırde cok sıcak :-) birde çalışıyorum arkadaşlar kımse varmı :-)

ben uzun zamandır kullanıyorum ilk olarak 15 ile başladım şuan %20 lik kullanıyorum son 3 şişe olarak skin renu kullandım gayet memnunum...
yaz ayında belki çekinebilirsiniz uygulamaya ama yazın en güzel aşağıdaki ürün.. bununla yüzünüzü yıkayın mükemmel bir etkisi var izleride önlüyor ve cildi çok güzel temizliyor.

bir sitede şuan skin renuyu satan kişinin yüz temizleme süngeri var çok çok memnunum şiddetle tavsiye olunur.

Benim yuzumde suanda acik uclu ve yeni cikan sivilceler de var kullanmamin bi zarari olur mu yoksa o sivilcelerin de kuruyup gecmesinde bir faydasi olur mu

kurutmada etksi oluyor kesinlikle... ve izleri yok etmede
Yuzumun soyulmasinin tamamen bitmesine yakin portlemisti yine her yerden sivilceler sonrasinda da ayni sekilde hormon testlerimi filn da yaptrdim ama yine kurtulamadim su lanet seylerden %5 lik laktik asiti tonik gibi kullaniyorm haftada bir yaglanmayi azaltiyor gibi ama tamamen kurtulmam cok uzak gozukuyor suanda :44:

Kızlaaar 1 hafta önce bende kimyasal peeling yaptırdım.İlk seans olduğundan dolayımı bilmiyorum ama bende pek bi değişim olmadı.250 tlye yaptırdım 4 seans olacağını söledi. Yapan uzman doktor.2.seansım ayın 4 de gelişmeleri burdan size yazarım.Benim lekelerim hafif ama bilmiyorum.sizin kaç seansta geçti merak ediyorum.:KK25:

Kızlaaar 1 hafta önce bende kimyasal peeling yaptırdım.İlk seans olduğundan dolayımı bilmiyorum ama bende pek bi değişim olmadı.250 tlye yaptırdım 4 seans olacağını söledi. Yapan uzman doktor.2.seansım ayın 4 de gelişmeleri burdan size yazarım.Benim lekelerim hafif ama bilmiyorum.sizin kaç seansta geçti merak ediyorum.:KK25:

Sonuç nasıl ?
kullanan, yaptıran herkes memnun mu ?

Yuzumun soyulmasinin tamamen bitmesine yakin portlemisti yine her yerden sivilceler sonrasinda da ayni sekilde hormon testlerimi filn da yaptrdim ama yine kurtulamadim su lanet seylerden %5 lik laktik asiti tonik gibi kullaniyorm haftada bir yaglanmayi azaltiyor gibi ama tamamen kurtulmam cok uzak gozukuyor suanda :44:

Tamamen kurtulmak neden zor ? Bende yapmayı düşünüyorum araştırıyorum cilt tipiniz nedir acaba ?

Slm arkdşlar.Bende 2 defa Roaccutane tedavisinden sonra, baş edemediğim küçük siyah noktalar + kırmızı lekeler + derin kahverengi lekeler ile boğuşmaktayım. Kozmetik ürünlere döktüğüm paralardan usandım.Cildimde makyajda durmuyor artık,akıp gidiyor aşırı yağlanmadan.Yinede bir tavsiyesi olan varsa çok rica ediyorum,böyle bir sorununu ortadan kaldıran bir yöntem varsa paylaşmanızı rica ediyorum..:KK25: TCA peelingi yeni gördüm, aslında tam bana göre. Başlangıç için % kaç olanından tavsiye edersiniz ve hangi siteden almamı önerirsiniz?
Eki Görüntüle 1052559

X