2.5 Ayda 17 Kg Verdiğim Diyet Listem

aerandir merhaba
forumu bastan sona okudum ve azmine hayran oldum tebrik ederim seni canım... bende 71 kiloyum ve 11 kilo vermek istiyorum ilk hedefim olarak.. ama yıllardır veremedim senağlama
suanda diyete devam ediyor musun ve kac kilodasın merak ettimmma.s.a.s.

aerandir merhaba
forumu bastan sona okudum ve azmine hayran oldum tebrik ederim seni canım... bende 71 kiloyum ve 11 kilo vermek istiyorum ilk hedefim olarak.. ama yıllardır veremedim senağlama
suanda diyete devam ediyor musun ve kac kilodasın merak ettimmma.s.a.s.

meraba cnm önceLkle teşekkr edermm sende werirsn ben 14 kiloya yakn werdm emin oL isteyince weriliyo hemde nasıL..şuanda diyete dewam ediyorm tabi hatta dün reqL oLdm bqn sabah tartıldm 4oo gram dha wermişim sewindm..ideal kiloma ulaştm hatta weriyorm hala..bu diyet sana uygun mu eer diilse kafana qöre kendi wücut yapına qöre seçebilirsn diyet listelerinden..beni buLmak istersen 13.takımdayımm..adım merve cnm..sana yardımcı olmaya çalışırm birsürüde arkadaşm war onlarda destek oLur sana..öpüLdn a.s.

CADIARZU
meraba cnm önceLkle teşekkr edermm sende werirsn ben 14 kiloya yakn werdm emin oL isteyince weriliyo hemde nasıL..şuanda diyete dewam ediyorm tabi hatta dün reqL oLdm bqn sabah tartıldm 4oo gram dha wermişim sewindm..ideal kiloma ulaştm hatta weriyorm hala..bu diyet sana uygun mu eer diilse kafana qöre kendi wücut yapına qöre seçebilirsn diyet listelerinden..beni buLmak istersen 13.takımdayımm..adım merve cnm..sana yardımcı olmaya çalışırm birsürüde arkadaşm war onlarda destek oLur sana..öpüLdn a.s.

benımde 10 15 kılo vermem gerekıyo bende takıp edıyorum senı ne kadar zamanda verdın cook merak ettım tsk ler

CADIARZU

benımde 10 15 kılo vermem gerekıyo bende takıp edıyorum senı ne kadar zamanda verdın cook merak ettım tsk ler

canm 14 kiloyu 2 2 bçk ay ciwarı diyelim biz..ama yürüyüş dans we harekette kattm bu diyeti 2-3 hafta yaptım sonra zten arada kaçırdıklarımda olsa diyete dewam ettim..simit diyeti 2 qün yaptm yok karbonhidrat diyeti 3 qün yaptım su içtm bolbol sabah uyanınca suyumu ihmal etmedm..limonlu sirkeli su içtimm ye$il çayda içtim onuda demek gerek sanırm..öyle böyle qitti canm..bide sanırm önemlisi qece yememek.7 den sonra bişi yemedm dikkat ettm ama ilk haftlar midem çok kazındıqında qittm domates saltalık söqüş yaptım peynirle yedm mesela..kolay qelsn cnm diledqin diyet listelerini diyet listeleri'bölümnden bulabilirsnnn:)

yerimsenibenselam arkadaşlar bende geldim aranıza ben 3 haftada 4kiiilo verdim bu diyeti yapmadım ama:smiley-cool:neyse ben şimdi bu diyete başlıcam sizlerin bu azmine bende katılıcam merve ve diğer arkadaşlar hepinize başarılar dilerim:1rolleyes:sisleri çoookkk seviyorum:1hug:
şuan 74.5 kiloyum boyum 1.68 yaniiii 14.5 kilom var ben inanıyorum ki vericem bu kilolarımı...Rabbim hepimizin yanında olsun :1hug:
hadi bakem kolay gelsin hepimizie....a.s.:teytey::enbuyukkk::nazar:
bu arada tatlı cadı arkadaşım sen kilo verebildinmi?

bu diyeti ben de deniycem fakat kalsiyum grubu yiyecekler, süt yoğurt gibi, fazla yok. bence vücudunuzun ve göğüslerinizin sarkmaması için arlara mutlaka onları da ekleyin

kızlar bu diyeti tamam uygulayın ama harfi harfine olayınada kaçmayın derim..çnkü nerden bakarsanız 2 bçk ayda 17 kilo acaip fazla ayrıca 2. ay kesnLkle kilo werimi az da oLsa duruyo..takwiye ilk aydan yapmazsanız wermeniz aşırı derecede zorlaşır.ben qeceleri oturduqumdan ya 1 bardak süt ya bi dilim ekmekle peynir ya da domates salatalk yine peynirle tabi,tükettim..canm istediqinde çikolatada yedim.sonuçta 1 ayda warsın 4-5 kilo werin.kasmanıza da fazla qerek yok qidiyo merak etmeyn Allah'nda izniyLe..saqLıklı kilo wermeler diliyorum kızlar..ayrıca biriniz tatlı cadı arkdaşımızı sormuşsunuz,o hatun arkdaşm olur kendileri:KK70: ilk ay 8 kilo werrdi kilosu epey wardı söylemesi ayıptır.bu yüzden zaten 8 gitti.zaten tahmnmde de yanılmadım ama kız zaten tamamen uygulamadı diyeti arada bozduqu deiştirdiqide oldu,açıkçası kararlıysanız istiyosanızz biraz kısmanız,yeme -yemek alışkanlıgınızı hafiften deiştirmeniz bile aşırı derecede etkili olcaktır..sevqiyle kaln hatunlar:-)

ben de buna benzer bir diyet yapmıştım ve spora da gittim 4 kilo verdim ve vücudumun nasıl sıkılaştığını selülitlerimin azaldığını anlatamam :) sporla yaparsanız 1 ayda nasıl forma girdiğinizi anlayamazsınız bile:)

bence devam et başaracaksın emin ol ben 15 kilo verdim yemene dikkat edersen ve düzenli yersen oluyor kolay gelsin:)

ya ben buna 2 gün önce başladım ya bilmiyorum artık spordan mı yoksa bundan mı kendimi çok hafifi hisediyorum göbeğim 86 dı 80 olmuşş:S:S:S

Arkadaşlar doğumdan sonra aldığım kiloları epey üstümde taşımıştım emzirdiğim için çok acıkıyordum ve yemek yemek hoşuma gidiyordu, verme çabasına girmemiştim. Sonra kendimi yaşlı ve bakımsız hissettim bir anda, 2 sene evvel 62 kilo ile başladım rejime 2.5 ayda 45 kiloya düştüm ve rejimi bıraktım bu sene mart ayına kadar bir iş yerinde çalışıyordum sonra işten ayrılıp evde tembel tembel otururken marttan beri 6 kilo almışım 54 e ulaşmışım :s neyse geçen hafta tekrar aynı rejimime başladım 1 haftada 2 kilo verdim şimdiden sizinlede paylaşmak isterim....

GÜNDE 1000 KALORİ REJİMİ
Kahvaltı:
1 Dilim kepek ekmeği, kibrit kutusu kadar beyaz peynir, 4 zeytin, domates, salatalık, şekersiz çay, kahve. (peynirle mutlaka zeytin yenmeli hayvansal yağ ile bitkisel yağı beraber kullanmalıyız. Ayrıca peyniri de diet olarak alırsak daha iyi olur.)

Pazartesi:
Öğle : Mercimek çorbası, 1 dilim kepek ekmeği.
Akşam: Etli, havuçlu, patatesli taze fasulye, 1 dilim kepek ekmeği.

Salı:
Öğle: Haşlanmış patates (tuz ve baharat serbest limonda sıkabilirsiniz)
Akşam: Kıymalı yumurta (yağsız) ve bolca salata

Çarşamba:
Öğle: Domates çorbası, 1 dilim kepek ekmeği.
Akşam: Kıymalı yumurta ve bolca salata

Perşembe:
Öğle: Salamlı, kaşarlı tost ve ayran (kepekli ekmekten yapılacak. Ben beyaz peynir ve domatesli tost yapıyordum burdakilerden bile daha az kalorili oluyordu)
Akşam: Biber, kabak dolma ve salata (unutmayın herşey yağsız olacak)

Cuma:
Öğle: Ekşili köfte, 1 dilim kepek ekmeği
Akşam: Tavuk ızgara ve salata (yağsız)

Cumartesi:
Öğle: Sebze çorbası, 1 dilim kepek ekmeği (Tarhana veya hangi çorbadan canınız isterse ama yağsız)
Akşam: Izgara köfte ve salata

Pazar:
Öğle: Melemen, 1 dilim kepek ekmeği
Akşam: Domates soslu, yoğurtlu makarna (yağ yok)

Not: Hergün saat 16 da 250gr meyve yenecek şekeri meyveden alacağız..

Su içemiyorum diyenler her lokmadan sonra su yudumlayın en az 3 bardak içtiğinize şaşıracaksınız. Bu listedekileri mutlaka ama mutlaka yağ koymadan pişireceksiniz. Hergün 4 kere hızlı hızlı merdiven inip çıkın yada tempolu yürüyüş yapın. Başka aklıma gelirse ekstra şeyler yazarım. Sizde sormak istedikleriniz varsa çekinmeyin. Yılbaşına kadar en az 5 kilo garanti yerimseniben
porsiyonlar nasıl bu arda tebrik ederim.mesela makarna ne kadar çok severimde...

makarna ben dolu dolucana yemiştm kızlar haberiniz oLsun...üzerine yogurt dök sarımsaklıda olabilir oh mis affiyetle hüplet:KK70:

X