2 ay önce nişan attim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şimdiden bu kadar tokat atıp gerizekalı diye asagilayan, hoşgeldin demedin diye yüzüğü suratına atan insan kılıklı ilerde neler yapmaz. Kuyruğunu kistirip dönmesine inanma. Yalan. Affedersen iki gün sonra daha beterini yaşatır Allah korusun. Tüm suçu da sana atmış şeref yoksunu... Tavsiyem sosyal medya hesaplarını kapat veya dondur. Bir süre sana ulasamasin, elbet pes eder. Vazgeçer uğraşmaktan. Numaranı kesinlikle değiştir ve o insan kılıklınin akrabalarına ya da tanıdıklarına asla verme. Sana ulasamasin mümkünse şehrini bile değiştir böyle bir manyaktan her şey beklenir.
Yorumunuzu silmenizi rica etsem yaoar misiniz konunun hepsi gözüksün istemiyorumda

Ay ne kadar anlayışlı bir eş adayı tokat atmak için namazının bitmesini beklemiş bak bu devirde böyle merhametli insan bulmak çok zor.
Sizi sindirmiş sindirmiş her fırsatta eziklemiş okurken diyorum hah tam burda resti çekmiştir artık diyorum yok hala konuşup düzeltmek isteyen taraf olmuşsunuz sonra devam ediyorum okumaya hakaretler manipüleler gırla gitmiş hah tamam artık burda resti çekmiştir diyorum yok içerde akrabalar var diye bir şey yok gibi davranmak istemişsiniz falan.
Nihayetinde nişanı atmışsınız ki böyle tesir altındayken yine iyi karar alabilmişsiniz vallahi hayret ettim.
Bundan sonrası için kapınızda da yatsa lütfen kendinize olan saygınız için bir daha bu adamı hayatınıza almayın.
Wunderlost yorumunu silmeni rica etsek yapar mısın konunun tamamı alintilida gözüksün istemiyorum

Tamam adam psikopat da ama sizde cok altdan almissiniz davranislari sonuc tokatlara kadar varmis. Bundan sonra sınırlarınızı daha net cizin. Barisin diyen akrabalariniza da deyin ki kendi kizlarini versinler samar oglani olarak

Konuyu veya alıntıları silemezsin ama konuyu yoruma kapatmalarıni isteyebilirsin.
Son olarak sen de geri dönecek potansiyel var. Dönersen hayatının hatasını yaparsın. 1 aylık nişanlılıkta bu kadar aksiyon varsa oooo evliliği düşünemiyorum bile. O teyzeler o kadar iyi olduğunu düşünse dakikasında başkasına, kendi kizlarina ayarlarlar. Onların derdi biz katlandik herkes katlansin.

Kuzum iyliğin için söylüyorum.
Biraz dik duruşlu ol.
Kendi değerinin farkında ol.
Karsi tarafa karşı öyle durduğum icin bu kadar saldırışa geçtiler zaten onların gözünde kendimi ezdirmemem şımarıklık oldu bana onları söyleyen herkesi hayatımdan çıkardım numaralarını sildim ve iletişimi kestim

Konuyu veya alıntıları silemezsin ama konuyu yoruma kapatmalarıni isteyebilirsin.
Son olarak sen de geri dönecek potansiyel var. Dönersen hayatının hatasını yaparsın. 1 aylık nişanlılıkta bu kadar aksiyon varsa oooo evliliği düşünemiyorum bile. O teyzeler o kadar iyi olduğunu düşünse dakikasında başkasına, kendi kizlarina ayarlarlar. Onların derdi biz katlandik herkes katlansin.
Hayir barışmak istemiyorum herkes okları bana cevirmisken ben mi yanlış düşünüyorum yoksa insanlar menfaatlerine göre mi hareket edip beni yanlış gösterme cabalarindalar diye buraya yazmak istedim benimle aynı düşüncede olan insanları görmek iyi geldi

Begüm hanım silme şansınız var mı acaba konunun tamamı alıntı olduğu icin bende silemiyorum siz siler misiniz konu tamamıyla gözüksün istemiyorumda
Ben sen gerçekten çok nazik kibar bir insansın belli sakın bu naifliginin kurbani olma merhamet edip geri dönme asla .. sebepler ne olursa olsun şu an hakaret eden elde edince 10 katını eder şöyle düşün evlenince o seni suçlayanlar bosanip döndüğünde aa 2 tokatla yuva mi bozulur çocuk yap düzelir diyecek çocuk olacak biz nelere katlandık büyüyene dek sabret diyecek çocuk büyüyecek e bu çocuk kız istemeye yetim mi gidecek onu bekle diyecek yani diyecek de diyecek sen tüm.omrunu sararıp solacak geçireceksin sonra hayat sana mis gibi kanser hücreleri hediye edecek o ayı da hiçbir şey yokmuş gibi yoluna bakacak.. ne olursun bugünü kurtarmak için gelecegini yakma konuyu da o dağ ayısı ile barisasin var diye silmiyorsun umarim

Tamam adam psikopat da ama sizde cok altdan almissiniz davranislari sonuc tokatlara kadar varmis. Bundan sonra sınırlarınızı daha net cizin. Barisin diyen akrabalariniza da deyin ki kendi kizlarini versinler samar oglani olarak

O nasil oluyor bilmiyorum

Verilmiş sadakan varmış Allah yüzünü en başta görmeni nasıl etmiş
Buna rağmen affedip evlenirsen kaderi suçlama olur mu

Ben sen gerçekten çok nazik kibar bir insansın belli sakın bu naifliginin kurbani olma merhamet edip geri dönme asla .. sebepler ne olursa olsun şu an hakaret eden elde edince 10 katını eder şöyle düşün evlenince o seni suçlayanlar bosanip döndüğünde aa 2 tokatla yuva mi bozulur çocuk yap düzelir diyecek çocuk olacak biz nelere katlandık büyüyene dek sabret diyecek çocuk büyüyecek e bu çocuk kız istemeye yetim mi gidecek onu bekle diyecek yani diyecek de diyecek sen tüm.omrunu sararıp solacak geçireceksin sonra hayat sana mis gibi kanser hücreleri hediye edecek o ayı da hiçbir şey yokmuş gibi yoluna bakacak.. ne olursun bugünü kurtarmak için gelecegini yakma konuyu da o dağ ayısı ile barisasin var diye silmiyorsun umarim
Yok onun için değil konu tamammi gözüksün istemedim zaten 2 ay oldu bitireli ben insanlara bu söylediklerinizi anlatmaya çok calissamda karşı tarafa oğlunuzun suçunu bu kadar basite almayın diye dik durmaya calissamda sorun bendeymis gibi lanse etmeleri beni cok bunaltmisti buraya yazarak gercektne bir nevi destek ve insanların da düşüncesini görmek istedim o insanların ise geldiği gibi konuşmaları beni çok yormustu

Hayir barışmak istemiyorum herkes okları bana cevirmisken ben mi yanlış düşünüyorum yoksa insanlar menfaatlerine göre mi hareket edip beni yanlış gösterme cabalarindalar diye buraya yazmak istedim benimle aynı düşüncede olan insanları görmek iyi geldi
Menfaat değil. Biz b*kun içinde yıllarca yaşadık nasıl başka kadın bizim gibi çekmez kıskançlığı. Git lokum vs dagit. Nasıl bir beladan kurtulduğunu bilsen.

Hayir diğer yorumların kalması sorun değil konunun tamamının olmasını istemedim zaten barışmak gibi bir niyetim yok alev aldin derken onu kastetmisisndir belki
Konular da mesajlar da silinemiyor. Bak bütün akrabaları üstüne geliyorsa bu adamda bi b.kluk var, bulduk bir safoş kız kaktıralım gitsin diye bakıyorlar. O ablası o odada ona ne dediyse birden 180 derece dönmüş, para musluğunu keseriz dedi sanırım, bu adamı zorla evlendirmeye çalışıyorlar, sen ve ailenin haberi yok bir tek bu işten. Kovaladığı sen değilsin yani kendi k.çının rahatı.

Bırak dönmeyi aklından geçirmeyi semtine bile uğrama.
Yoldan geçen herhangi birini çevirip nişanlansan belki daha az ezilirdin. Geleceğin için hayatın için asla dönüp bakma bile
Psikopat narsist saygısız hadsiz şirret elden ardan utanmaz komplekslinin önde gideni.
Yarının olmaz hayatın kararır söyleyeyim
Bu insansı şimdiden böyleyse evlenince düşünemiyorum bile. Umarım başka bir kızın da canını yakmaz
Şunu da ekleyeyim yukarıda da kızlarınndediği gibi akrabaları ailesi bu sosyopatı dehlemek istiyor. Evlensin kurtulalım derdinde hepsi. Kendi ailesi bile yaka silkmiş.
Ayrıca bu tipler sen melek olup arştan insen de hatayı hep sende görür. Çünkü sana böyle hissettirip hatanı telafi etmen için kendilerinin dediğini yapman gerektiğini hissettirirler. Çok manüplatif olurlar. Ailesi de kendi de seni suçlu hissttirmeye çalışır. Çünkü amaçları seni kendilerinin esiri yapmak. Psikolojikntaktikleri böyledir.
Farzetki suçlusun ne olacak o manyak seni suçlı görse ne olacak.HİÇBİR ŞEY...

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X