2 ay önce nişan attim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bana konu sahibi çok aklı selim gelmedi. Günaşırı hakaret işitiyor ardından şakır şukur tokatlar yiyor halen objektif yorum bekliyor. Muhtemelen evlense ölümüne dayak yiyecek.
Aynen öyle. Akıllı insan öyle bir adama konuşalım der mi? Bu adam 2 günde böyle olmadı.
Hem dayak ye, hem kimseye belli etme
İkiside hasta

Dayak yeyip sustum demedim ki hakaret ettiğinde bile soyledim zaten aradan çok uzun zaman geçmeden bunu yaşadım ve devam ettirmeden iliskiyi bitirdim
Sakın ha yumuşamayın tokat için bile kendini haklı görüyor öldürene kadar döver yine sizi suçlayacak bir şeyler bulur o ve ailesi..can güvenliğiniz için geleceğinizi yakmayın

Gün aşırı hakaret yediğimi söylemedim kıskançlık üzerine tartışmalar yaşanıyordu ve sinir problemi mi vardı sanırım bilmiyorum 1 ay nişanlı kaldık zaten kıskançlıktan hakaret ediyordu gerizekali vs gibi en son olayda zaten tokat ve sonra bitti karşı taraf sürekli psikolojik olarak etkilemeye çalıştığı için sorun gercektne kimde diye yazdım yargilamasaydiniz keşke
Ya nasil sorun kimde yazarsaniz nasil yazarsinizzzzz bunu yaaaa
Adam vurmasina ragmen nasil ayrilmazsinizzzz
Hakaretine nasil kiskancliktan diye bahane bulursunuzzzzzzz
Kiskancliktan degil hayvanliktann
Siz ne yazdiginizin nelere sustugunuzun farkinda misiniz?
Adama susup burda cevap verene nasil aninda kendinizi koruyorsunuz?

Ya nasil sorun kimde yazarsaniz nasil yazarsinizzzzz bunu yaaaa
Adam vurmasina ragmen nasil ayrilmazsinizzzz
Hakaretine nasil kiskancliktan diye bahane bulursunuzzzzzzz
Kiskancliktan degil hayvanliktann
Siz ne yazdiginizin nelere sustugunuzun farkinda misiniz?
Adama susup burda cevap verene nasil aninda kendinizi koruyorsunuz?
Bütün yorumları dikkatle okusaydiniz aslında sorduğunuz her şeye cevap vermiştim adam vurmasına rağmen ayrılmadım diye bir şey yok vurdu ve ayrıldım hakaretine ben kıskançlık demiyorum karşı taraf diyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X