2010 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar bende berbatım.
bir öğürme bir kusma sormayın.
hiç bişiy yiyemiyorum tek içimi bastıran zeytin.
bu arada ben hemen listeyi düzenlemeye geçiyorum lütfen gelişmeleri bana özelden atın :)

ayy aynen lila cığım siyah zeytin dimi benim de içim dışım zeytin oldu

Kızlar, bilgileri kim yazıyor? ve takip ederken bu topiğin ilk sayfasından mı takip etcez? Beni de eklemenizi istiyom.
sat: 18 Kasım
Bebek şuan: 8+1
Yaklaşık doğum tarihi: 7 Eylül
Başlangıç kilo: 52
Kalp atışını: 7+1 de gördük (duymadım yani ama göründü kalbi atıyor olduğu)

ışte böyle.. Allah yavrularımızı sağ salim elimize almayı, gül kokusunu koklama günü nasip etsin!

kızlar bende berbatım.
bir öğürme bir kusma sormayın.
hiç bişiy yiyemiyorum tek içimi bastıran zeytin.
bu arada ben hemen listeyi düzenlemeye geçiyorum lütfen gelişmeleri bana özelden atın :)

lilicim aynen ölüyom insanlıktan çıktım artık hiçbirşeyden zevk alamıyorum
allahım bi geçsene şu 1ay 3 ay sürüyormuşya dört gözle bekliyorum 1ayı berbatım eşimide rahatsız ediyorum gece gündüz levobadayım :bbo:

arkadaşlar bana bulantı ilacıda fayda etmiyor napacağım yaaaaaaaaaaaa sabah çıkardım şimdi kahvaltı yaptım oda çıkamk için şuan zorluyor ooffffffffffffff

lapacı seni burda görmek benim için diğer arkadaşlardan daha farklı bu bebeği ne kadar istediğini sana nasıl mucizvi şekilede geldiğini biliyorum azmı dertleştik cnm arkadaşım topiğimize hoşgeldin
Rabbim sağlıkla kucağına almanı nasip etsin inş

kızlar nasılsınız
ben iyiyim çok şükür
pek bulantım yok
sadece progestan alınca fena başım dönüyor o kadar
bide göğüslerim çok acıyor yani bebeğim zorlamıyor beni
yalnız çok uyuyorum ya
göüm açılmıyor sizinde ölemi

lapacı seni burda görmek benim için diğer arkadaşlardan daha farklı bu bebeği ne kadar istediğini sana nasıl mucizvi şekilede geldiğini biliyorum azmı dertleştik cnm arkadaşım topiğimize hoşgeldin
Rabbim sağlıkla kucağına almanı nasip etsin inş

çok saol canım benim.. çok şükür artık bende anne adayı oldum.. rabbim tamamına erdirsin inş...
senle hemen hemen aynıyız =) 6+0 ım ben.. sen haftalar önce öğrendin bense 2 gün önce... o kadar da ultrasona girdim b-hcg yaptırdım çıkmadı... =)) hayırlsıı böyleymiş..geldi ya.. önemli olan o..çok şükür

çok saol canım benim.. çok şükür artık bende anne adayı oldum.. rabbim tamamına erdirsin inş...
senle hemen hemen aynıyız =) 6+0 ım ben.. sen haftalar önce öğrendin bense 2 gün önce... o kadar da ultrasona girdim b-hcg yaptırdım çıkmadı... =)) hayırlsıı böyleymiş..geldi ya.. önemli olan o..çok şükür

annesine sürpriz yapmak istemiş annesi
nasıl sevindim seni okyunca bilemezsin
inş hayırlısıyla kucağına alırsın cnm

Bana vitamin vermedi daha ağrı kesici vermiş sigortadaki dr ben biryerim ağrıyor demedimki

annesine sürpriz yapmak istemiş annesi
nasıl sevindim seni okyunca bilemezsin
inş hayırlısıyla kucağına alırsın cnm

amin canım.. inş..
birşey sorayım size.... şimdi benim SAT 29 kasım aslında.. 2 gün önce dr bana 5+5 dedi.. kesenin boyutuna bakarak.. SATa göre baksam 8 haftalık çıkıyorum.. demekki geç döllenme oldu 2 hafta... şimdi ben satımı 29 kasım yerine 18 aralık falan mı yazmalıyım?????

kızlar nasılsınız
ben iyiyim çok şükür
pek bulantım yok
sadece progestan alınca fena başım dönüyor o kadar
bide göğüslerim çok acıyor yani bebeğim zorlamıyor beni
yalnız çok uyuyorum ya
göüm açılmıyor sizinde ölemi

evt bendede çok uyku oluyor herakşam 9da yataktayım.ruh gibi oldum uyumaktan..

X