2010 KPSS'ye hangi kaynaklardan çalışalım?

ınşallah çok önemli bişey olmamıştır bende bu aralar bazı nedenlerden dolayı pek çalışamıyorum ama mutlaka telafi etmeyi düşünüyorum

Kızlar bu arada ihtiyaç yayınlarının yeni basımı gelmiş haberiniz olsun ben almayı düşünüyorum umarım iyi bir kaynak olur çoğu kişi ihtiyacı tavsiye ediyor.

merhaba ne yaptınız arkidaşlar kimse girmiyo eşim kitabı aldı amma dediğimi deil gitmiş güvender almışş

merhaba ne yaptınız arkidaşlar kimse girmiyo eşim kitabı aldı amma dediğimi deil gitmiş güvender almışş

Ben de aldım güvender genel kültür genel yetenek modüler setini.....İnceledim güzeldi içeriği...Çıkmış sorular fasikülü de (2006-2007-2008-2009) setle beraberdi....

merhaba kızlar ben ihtiyaç yayınlarının gk-gy modüler setini aldım ve çok beğendim.Size de tavsiye ederim.Hepinize iyi çalışmalar.

merhaba arkadaşlar bu sene girmiştim ancak 2010 da tekrar gireceğim...size yargının yeni basımını önerebilirim.ayrıca ihtiyaç'ta çok güzel.bu iki kitabın konu anlatımlısını tavsiye ediyorum...yaprak test olarak yediiklimi öneririm.data da çok güzel bir yayın ancak biraz detaylı...alt yapınız iyiyse bu kitabıda alabilirsiniz, yoksa ağır gelebilir çünkü detaylara önem veren bir yayın...

genel kültür için yediiklim cok iyi. genel yetenek her kaynağın içeriği aynıdır ztn hemen hemen..elinde ne varsa onlardan yararlanabilirsin.
pegem de var tabi. pegem ve sınav yayınlarınında soruları çok iyi.

merhaba bende yargı konu anlatımlı kitabı , pegem soru bankası , dgs irem yayıncılık, dgs makroder , dgs ihtiyaç deneme seti, ve dgs çıkmış soruları var onları çözücem , zamanın denemelerını alıyorum birde ihtiyaç kpss soru bankası alıcam , bir kaç birşey daha var aklımda ama elimdekileri çözdükten snr ..

X