2010 Ocak Anneleri bu topicte bulualm....

Bebeğime ...... Almayı Düşünüyorum...

• Ankete Katılan
    304
  • This poll will close: .
kızlar gün yaklaştıkça benim bana benzeyen kocamla kafamız iyice karıştı iki müşkülpesent karmakarşık olduk, konu isim tabiiki...aras, barın, babür ve dağhan...gittikçe seçenekler artıyor...bi el atıverin, hepinizin görüşlerini istiyorum, başına hüseyin getirerek bi düşünün hangisi daha hoş geliyor kulağa...?

ben yazdığın isimlerden en çok aras'ı sevdim. zemuszemus
babür'den hiç hoşlanmadım şahsen.
dağhan güzel ama söylenişi zor geliyor bana.
barın da sanki batın der gibi. ya da ben hastanede 3 gündebir batın ultrasonu çektirmekten kafayı yedim. :roflol:

hepsine bir kulp buldum yuh bana.
ama favorim aras..vereliniortak

krizalit evet az kaldı oğluma kavuşmaya ama inş zamanında gelir hem suyu az hem eşi yaşlanmış gelişimi yavaşlıcak doğal olarak..off çok canım sıkılıyor valla bu sorunlar eşimlede sinirlerimizibozdu.kavga edip duruyoruz..doğsada bebeğim kurtulksak bütün dertlerden:çok üzgünüm:
canım benim baya az kaldı ozaman desene
dert etme ne olur dr banada
plesanta yaşlanmaya başlamış dedi
sağlıcakla gelsinlerde

Kizlar iyibayramlar
Doktordaydik bu gün.Ultrasona almadi alttan elle yapti muayneyi .Hersey yolundaymis 19 ocak normal dogum günümdü zaten .Normal dogumla 19 ocak ta dogumumun olacagini söyledi yani ekstradan bu arada bisi cikmazsa .Su anda görünen bir sorun yok Allaha sükür. Kilosunu ögrenemedim.Benim kilom 71,5 olmus masallah bana hayatimda ilk kez bu kiloyu gördüm .Sac boyasini gene sordum.Hadi bi kez boyat dedi :)))))))))))))) Doguma 2 gün kala gidip boyatacagim.Ama bebegi emzirirken gene boya vermiyor.Hastaneyi ara dedi doktor.Esim aradi kayidim vardi zaten ama günümüzü söyledik bizi bekliyorlar.Ama herkes erken erken dogracak anlasilan. Ben doguma giderken sizler 1 aylik yapmis olursunuz bebekleri .
canım herşey zamanında olsun sağlıcakla gelsinlerde tatlım
1 ay olsun boşver

kızlar gün yaklaştıkça benim bana benzeyen kocamla kafamız iyice karıştı iki müşkülpesent karmakarşık olduk, konu isim tabiiki...aras, barın, babür ve dağhan...gittikçe seçenekler artıyor...bi el atıverin, hepinizin görüşlerini istiyorum, başına hüseyin getirerek bi düşünün hangisi daha hoş geliyor kulağa...?

canısı banada aras ismi hoş geldi

iyi bayramlar kızlar nasılsınız bakalım
gerçi kimsecikler yok ama

bugün baya yoruldum sabahın erken saatlerinden beri dışardayım

gezmekten yoruldun dimi kaydirigubbakcemile3
bana bayram gibi gelmiyor nedense bu sene.
gittiğimiz yerler çok azdı ondan sanırım, herkes şehir dışına çıktı.

slm
herkese iyi bayramlar kızlar
yarın kayınvalıdemlere gidiyorum ucakla artık doğumu orada bekleyecegım.dua edın inş. canımı sıkan bişey olmaz

benım doğum 7ocak kızlar ocagı görürmüyüm ne dersınız.sizin ocak sonlarımı benım gibi bası olan yokmu.

kesinlikle bencede aras olsun.çok güzel bir isim diğerlerinden daha güzel bence

benımde oğlumun adı yok artık düşünmektende vazgectık doğunca koycaz.
hiç bişey bulamazsam kerem yada kağan ismini koyacagım ben bunları sevıyorum cok var ama napıyım

kız babürü nerden buldunuz sakın koymayın bence aras bence daha iyi diğerleride hüseyin e uymuyor

kızlar benim aşağı malum bölgem çok ağrıyor adım atarken ve yatarken çok zorlanıyorum sanki kalça kemiklerim vajinaya batıyo gibi oluyor dayanılacak gibi değil yatarken bana işkence çektiriyor sizdede böyle şeyler oluyormu

yok canım benım olmuyor.ama benımde yururken karnıma anıden sancı vuruyor.bole olan var mı aranızda.bu arada ısım soran arkadas.huseyının yanına en ıyı aras gıder.hepınıze hayırlı dogumlar

gezin gezin ne güzell

kızlar benim aşağı malum bölgem çok ağrıyor adım atarken ve yatarken çok zorlanıyorum sanki kalça kemiklerim vajinaya batıyo gibi oluyor dayanılacak gibi değil yatarken bana işkence çektiriyor sizdede böyle şeyler oluyormu
benim de ağrıyor bazen
normalmiş doktora sormuştum
kemiklerin genişliyo demişti

hüseyin aras:lepi:
ya da hüseyin kenanhihoyyyt

Bayram tabii geziyo herkes fazla tatli yemeyin bari gecen bayram gibi sekerler firlamasin.

benbilirim
Hayirli yolculuklar bozma moralini iyi düsün iyi olsun.

Krizalit
Herkes aras ismi iyi demis ama bende isim ararken cok düsünmüstüm güzel isimde aras cargo sirketi var ya ne biliyim o aklima gelince isimden sogudum.Yoksa harf olarak filan cok güzeldi. Isim bulamayanlara Durukan ve Ilbey i öneririm.Ben cok begenmistim ama almanca ile uymuyor :KK43:((

valla arkadaslar bende dun gıttım.34 haftalıgım ama yıne ultrasona soktu daha elle bekmadı hıc.bende dun elle bakar dıye cekıne cekıne gıttım ama bakmadı.ınsan nede olsa utanıyorrr.hadı bakalım rabbım yardımcınız olsun...bu arada benım karnım da sıpsıvrı oldu.çok garıppp

canım alttan kontrol nedir?elini sokuyor mu iceri:KK43: uff umarım bana da yapmaz bir daha kı koktrolumde, kasım kasım kasılıyorum böyle seylerde :1shok:senağlama

X