2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

halılarım geldi ama sanki hiç bi değişiklik yok gibi
ya benim halılar kirli değildi ya adamlar yıkamayı beceremedi ya da çok isabetli bi seçim yapmışım halılar kir göstermiyo

hay sced sen çok yaşa ben dicektim cinsiyetini de ögrenirsin artık diye:))
feyza sen normal züccaiyeden 3 4 lt çelik olandna al canım daha çok işine yarar..

pişşşt kızlar neler kaynatıyorsunuz?yoğundum giremedim neleri kaçırdım? varmı önemli bişeyler?

sced bende geçen oturma odasıyla mutfagı verdim.mutfak halım resmen aynı lekeler duruyor akıllı ben mutfaga hiç krem halı alınırmı ne düşse leke oluyor off.

kızımı emzirmeye gittim geldim sayfalar birikmiş,
ama gitme vaktim geldi,eve gidince girebilirsem girerim artık,
haydin herkese iyi akşamlar...

ben doğum öncesi vermiştm mis gb geldi hatta 3-4 gün parfüm koktu ev bu sene yani pazar günü yine aynı yere vermeyi düşünyorum .benmde hepsi açık renk halılarımın hatta otrma odasına yeniden halı aldım biraz koyu renk tezmlik bitsn öyle sercem allah izin veririse

kızımı emzirmeye gittim geldim sayfalar birikmiş,
ama gitme vaktim geldi,eve gidince girebilirsem girerim artık,
haydin herkese iyi akşamlar...

sende emme arazisn bi emmeye giyo bi yemeğ birde ereknden çıkıyo sen çalışıyonmu ben şüphe duymaya başladım

pişşşt kızlar neler kaynatıyorsunuz?yoğundum giremedim neleri kaçırdım? varmı önemli bişeyler?

ben eşimle tartışdım-ecrin yeni uyandı-mehlika hep işte arazi ağda yapcak akşam hafta sonuna hazırlık haa birde kocesi dün kırdı die çiçek almış

sced bende geçen oturma odasıyla mutfagı verdim.mutfak halım resmen aynı lekeler duruyor akıllı ben mutfaga hiç krem halı alınırmı ne düşse leke oluyor off.

ben mutfakta halı kullanmıyorum yere bişey döküldü mü hemen siliyorum süs amaçlı paspasımsı bişey var onu da makineye atıp yıkıyorum pratik oluyor. ama salon halılarım krem desensiz, ve sürekli salaonda oturuyoruz gerçi bişey dökülünce hemen siliyordum ama anlamadım yine de bu işi.

hay sced sen çok yaşa ben dicektim cinsiyetini de ögrenirsin artık diye:))
feyza sen normal züccaiyeden 3 4 lt çelik olandna al canım daha çok işine yarar..

evet öyle yapıyım bari .annemin termosuda ben patlatıım içine buzu attıydım elimde patlafdı :)

bende mutfaga öyle birşey istiyorum makinaya atıp yıkanabilcek bakmam lazım.yatak odamdaki makinada yıkanıyuor güzel o.ama mutfaga olmaz tüylü falan.
kız feyza yeni kalkmadım sallama sende:))
iyiyiz ceyce kumbaraya para attınmı o de sen bakem.

önemli bişey yok.
ben yarın 3'lü teste gireceğim o kadar kaydirigubbakcemile3

şekerim biraz daha bekle direkt doğuma gidersin ne kalmış şunun şurasında sırnaşık şey anlamadığım kocayla fazla samimi olmuon ama adette olmuon içinde ayazın ikizini bırakmış olabilirmi kız doktor ohaoldumsmile

ben eşimle tartışdım-ecrin yeni uyandı-mehlika hep işte arazi ağda yapcak akşam hafta sonuna hazırlık haa birde kocesi dün kırdı die çiçek almış

en iyi koca ağzına ettiğin kocadır şekerim acımak yok kocişlere. özellikle mehlikanın kocasına kaydirigubbakcemile artık gülün karşılığını verirsin canım. ecrin kız sen diyet yapıon ya ama yemek yemeyip bol bol uyuyon nasıl bir diyet bu biz günü kapatıoz ohaoldumsmile kadın yeni uyanıo

bende mutfaga öyle birşey istiyorum makinaya atıp yıkanabilcek bakmam lazım.yatak odamdaki makinada yıkanıyuor güzel o.ama mutfaga olmaz tüylü falan.
kız feyza yeni kalkmadım sallama sende:))
iyiyiz ceyce kumbaraya para attınmı o de sen bakem.

hep geç kalktığın için alışkanlık oldu herhal bizm gb sabahın köründe kalkmıyon sallama demeyi biliyon emme

eheeee atayım dimi kumparama para 5 tl atayım bugün yaşasın zengin oluyorum bende ecrinin sayesinde hatırlat sen bana hatırlat opuyorumnanaktan

X