2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ecrin tamam artık ayris'i bırakıp iş falan yapamazsın sen artık. fıldır fıldır döner.

dün ayazı mama sandalyesine koyayım dedim yampirik yumpirik bişey oldu.
sanırım 2 ay falan daha var oturmasına. oyuncak bebe gibi kaldı içinde kaydirigubbakcemile3

5 haziran cumrtesi..kahvaltı yapılcak çilek.esmer bize kahvaltı ısmarlıcakmış çok ısrar etti kabul ettik bizde:)

5 haziran cumrtesi..kahvaltı yapılcak çilek.esmer bize kahvaltı ısmarlıcakmış çok ısrar etti kabul ettik bizde:)

külliyen yalan. :1ninca:
mekan benden, gıdalar sizden. :lepi:
ben size yer ayarlayacam, sizde toplaşıp benim hesabı ödeyeceksiniz.
ama çok yerim benim işkembe geniş malum :jeyyar:

esmer cıksss olmasss..sen davet ettin hepimizin parasını sen ödicenzemuszemusbelkim ben cüzdanımı evde unutmuş olabilirim ogunbilmiyorumkismile

paydossss hihoyyyt

öperim, kaçarım.
dua edin yarın 2 numaranın cinsiyetinden haber vermeyeyim size
eyvahedigeldismile

ecrin benim telefonum var sende hafta içi eğer kk ya giremezsem bana hatırlatırmısın facetene olur malum ev taşımaya çalışıyorum aklımda bi karış havada gelmek isterimde ama durumum çok karışık bildiğiniz gibi deel

ooo sen adama birde çay ikram ediyon ayıp yanii .heee bu arada bu akşam ağda partinin yani hafta sonu hazrlık deyim sen anla sebebi bu gül olmasın :))))
yok gıı gülü sabah gördüm,ağdaayı dün akşam başladıdım yarım kaldı,
aha bu saat oldu sadece evi, süpürüp silebildim,küçük hnm kucağımdan inmiyor ki,
uyumadı da,daha yemek bile yiyemedim,
ne zaman ağda yapacaksam...
hayırdır kızlar çay demleme sevdasına düştüünüz:)))fyza canım benim norlmal termosumn var 3 lt.ona su koyarım bu aldıgıma dem zaten 2 kişiyiz biz.yada uzun süre biryere gitceksme ayrise su koyarım diye düşündüm..ucuzdu aldım amannnnnnn..zati benim evde herşey çift olmazsa çatlarım:)
mehlika siz halaa gül neyimmi alıyonuz ayy ne banel:))kızkm evli barklısın demiyomu sana senin koca ne gülü ne hediyesi:)onlar sevgiliyken olur..
kalbimi kırınca alıyor sebepsiz yere getirse bir de ne iyi olar..
şanslı gacı
waww

nerde bizimkinde öyle centilmenlik

bebe oldu unutuldum:mymeka:
aslında bizimki de pek centilmen sayılmaz,evlilik yıldönümüzü unuttu,doğum günümü unuttu,anneler gününü es geçti,
tek centinmenliği kalbimi kırdığında hatasını anlayıp telafi etmeye çalışması..
yoksa onunda kızından başkasını gördüğü yok,varsa yoksa kızı,hiç benimle ilgilenmiyor:dilcikar:
hero baby falan üyemi oluyosunuzda geliyo kızlar numuneler
evet cnm,üye olmuştum,onun için gönderdiler..
sende emme arazisn bi emmeye giyo bi yemeğ birde ereknden çıkıyo sen çalışıyonmu ben şüphe duymaya başladım
valla ha,öğleden önce gittim 1 saat kalmışım,gelirken bi baktım millet yemeğe gidiyor yav dedim ne zaman oldu 1 saat,sonra yemeğe gittim,öğleden sonra gene kızımın yanına gittim,bi baktım mesainin bitmesine 20 dk var koştura koştura yerime döndüm,
bu gidişle şutlanmassam iyibilmiyorumkismile
slm kızlar biz geldik herşey iyi çok şükür 7700 gr 66 cm olmuş kuzum anne sütüne devam dedi doktor bu ayıda atlattık bakalım
maşaallah cnm bebişine
sağlığının iyi olmasına sevindim..

benim meleğim kendi kendine yüzüstü dönüyo kolu gövdesinin altında kalıyo bagırmaya baslıyo ağlıyo tekrar sırt üstü dönemiyo, benim yardımımla döndüğünde de daha çok bağırıyo kucağıma almadan susmuyo siz de durum nasıl

canım sütün yaramıyosa mama ver diycem zor veriyorum diyosun göğüs ucuna benzer başlıklı biberon kullan özellikle gece derin uykudayken mama ver anlamasın gündüzde sık sık ver 30 cc olarak sürekli ver bekleme yani alışsın 15 ccde içse jher denedğinde kar yani .özellkle derin uykuda ver canım
denıycem canım senın dedıgını cok tesekkurler
o zaman benim oğlumda mı kısa boylu
Eren'de 63 cm
sizin bebişler kaç cm kızlar
valla canım bılmıyorum benımkısı kız hadı suanda62cm ama anne karnındayken doktorum bebıs yuzun boylu olcak demıstı ınsallah anasına cekmezde uzun olur boyu bende pek kısa sayılmam ama 160 boyum yınede daha uzun olsun kuzucukk

benimki de 63 cm di 18 cm uzamış şimdiye kadar
bizim kilomuz da az 5. ayın sonunda 6 kiloyu göremedik
ama bizim dr doğum kilosuna göre değerlendiriyor
2,500 doğmuştu iyi diyor[/QUOTE]

senın bebiş zayıf dogmus benımkı 40+4 3430gr dogdu kılosu cok ıyıymıs dedı doktor neden kılo almıyor bende anlamadım gettiii:KK43:

kızlar bızım artık yarın 4 ay bıtıyor ben ek gıdalara baslasammı doktor öbür ay baslayalım dedı ama bakıyorum benle bebısı olanlarr vermeye baslamıslarr yardımcı olsanız banada

günaydın kızlar çok gerginim rapor işine daha doğrusu yazdırmaya gittim hastanin müdürü dr veremezsin demiş kadın kıl yaa daha doğrusu bizde bi suç yok erken doğrmsaydı gibilerinden konuşmuş çok sinirlndim odasına çıktım kadına durumu anlattım kadın kabullenmiyor o zamn yanlış bilgi vermesydin bnde bacaklarımı uzatıp otursaydım evimde dedim kim ister çalışmayı felan filan 8den beri yanındaydım .ben ordayken ne salk kadın ya bi çalışan dr asistan askere gitcekmiş 3 ay varmış bana demedin diyor bu şeklde çalışmam 3 ay idare edemem dedi adam benim yanımda kızardı düşün kadın oraya müdür olmuş yanındada çapadan bi arkadaşı vardı yuhh yani nasıl prof olduysa geri zekalı arel ünv. doğum hakkında eğitim veriyomuş sözde yerim senin eğitimini aptal kadın.neyse kapıştık o bana laf yetştryor ben ona sonunda baktım ben iddalıyım pes etti 10 günlük yazsın o zman dedi baktım olacak gb değil bnde 10 güne razı oldum ama kadını verseler boğardım yani oda anladı .güzel bi dille kadına iyi laf verdim daha beni unutmaz
boşver feyza, benim doktorum çok anlayışlı, ben söylemeden o teklif ediyor rapor vereyim diye, diyor ki üç günlük dünya, bazı insanlar hiç ölmeyecekmiş gibi yaşıyorlar, harika biri, seninki de hiç ölmeyecekmiş gibi insanları kıranlardan ve anlayışsız olanlardan herhalde...

ben normalde açığım ama namaza başlamk istyorum her gece yatrken aklıma gelyor bu sabh uyanamazsam ne yüzle çıkarım rabbimşn karşısna diyorum içim hep buruk bi başlayabilsem geri gelcek sen ne güzel kılıyosun bak maşallh sana
namaz kılabildiğinize çok sevindim, ben çok güzel kılyordum, şimdi bi kılıyorum bi bırakıyorum, en büyük vicdan azabım bu şu an, inşaallah kesiksiz kılmayı nasip eder Allah, isteyen herkese...

X