2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın kızlarrr

cadaloz feyza oh ne güzel temiz temiz oturun canım. bende temizlik yapıyorum ertesi gün bakıyorum aynı gibi geliyo bana sinir oluyorum.bende arap sabunu kullanıyorum. vikingin arap sabunlu yüzey temizleyicisi var ben onu kullanıyorum.

cadııııı günaydınnnn....a.s.
tabi bu arada herkese günaydın....bnm face deki adım nida akkaş ...bu kız kardeşimin face...
geçmişi oku oku ancak bitirdimsempatiksalakcinni

mervetelha endişenme cnm...bak bişeyi yokmuş...
geçer cnm... kat kat giydirmeyin....

moralim bozuk kızlar taha dün altı gibi ateşlendi 38,1 di kaynanam aradı
telaş yaptım hemen calpol ver dedim
sonra doktoru aradım öksüruğu felan varmı dedi yok dedim
getir o zaman dedi biz götürene kadar ateşi düştü
doktor baktı her yerine bişey yok dedi
gece tekrar 38 çıkarsa hastaneye götürün tahlil yazdı onları yaptırıp arayın beni dedi
bütün gece uyuyamadım ateşi çıkmadı şükür
hiç bi hastalık belirtisi yok ama ateşinin olması normal değil dedi
şimdi aradım kaynanamı 37,3 ateşi dedi

üzülme merve elbet ateş olcak buğlemde dün çok halsiz hasta gibydi ateş yoktu ama 2-3 defa öksürdü burnu tıkalıydı olcak hastada olup mikropada alışcaklar her ateşlndiğinde götrme doktora ılık duş aldır ateşi olunca fitil yada şurup ver düşmezse eğer götür .geçmiş olsun üzülme allah başka dert vermesin bak bişeyi yokmuş canım

günaydın kızlarrr

cadaloz feyza oh ne güzel temiz temiz oturun canım. bende temizlik yapıyorum ertesi gün bakıyorum aynı gibi geliyo bana sinir oluyorum.bende arap sabunu kullanıyorum. vikingin arap sabunlu yüzey temizleyicisi var ben onu kullanıyorum.

fatmacım sağol sana öyle gelir ama temz olsun yetrli . mobilyaya arap sabunu sürülmezki bacım yaa

selamlar
giremiyorum kaç gündür herkes iyimi bana haftayı özet geçecek biri var mı:)):)))

selam herkes iyi canım merak edilecek bişey yok özet kısmına gelince ayaz biraz hastydı düzeldi-irem belki hamile olabilir tam emin değil kendiside-juli tatilde-cadolzo ve ben temzlk yapıyoruz bu hafta öyle pek bi gelişme yok

üzülme merve elbet ateş olcak buğlemde dün çok halsiz hasta gibydi ateş yoktu ama 2-3 defa öksürdü burnu tıkalıydı olcak hastada olup mikropada alışcaklar her ateşlndiğinde götrme doktora ılık duş aldır ateşi olunca fitil yada şurup ver düşmezse eğer götür .geçmiş olsun üzülme allah başka dert vermesin bak bişeyi yokmuş canım

haklısın ilk kez oluyo elim ayağım bir birine dolaştı
sakin bi çoçuk normal de ağlamış baya bi kaynanam sonra dan söyledi
yanında olamamak çok kötü :KK43:

feyza cın buğlemin günlük içtiği süt ml ne kadar
sadece anne sütümü veriyosun mama taksiyesi varmı ?
bizimki az mı içiyo acaba onu anlamak için soruyorum

haklısın ilk kez oluyo elim ayağım bir birine dolaştı
sakin bi çoçuk normal de ağlamış baya bi kaynanam sonra dan söyledi
yanında olamamak çok kötü :KK43:

evet bnde ona çok üzülüyorum sabh bıraktım ananeye arkamdan bi bakışı var görmelisin iyi anlarını kötü anlarını göremeden büyecekler çocuklar

selam herkes iyi canım merak edilecek bişey yok özet kısmına gelince ayaz biraz hastydı düzeldi-irem belki hamile olabilir tam emin değil kendiside-juli tatilde-cadolzo ve ben temzlk yapıyoruz bu hafta öyle pek bi gelişme yok

sağol canım ayazın iyi olmasına çok sevindim
bizim topiğin ilk hamilesi kim olacak çok merak ediyorum :))))
sana ve cadı yada kolay gelsin ohh ne güzel mis gibi olacak evlerinizi ben ne zaman yapacağım bakalım temizliğimi

evet bnde ona çok üzülüyorum sabh bıraktım ananeye arkamdan bi bakışı var görmelisin iyi anlarını kötü anlarını göremeden büyecekler çocuklar

evet biz yene şanslı sayılır ailelerimiz bakıyo
ya bakan olmasa yabancı birine bırakmak çok
daha zor olur du

sağol canım ayazın iyi olmasına çok sevindim
bizim topiğin ilk hamilesi kim olacak çok merak ediyorum :))))
sana ve cadı yada kolay gelsin ohh ne güzel mis gibi olacak evlerinizi ben ne zaman yapacağım bakalım temizliğimi

esra demir ne tatlı şey öğle tam ısırmalık maşallah

valla heyecandan unuttum cnm burayı.....
tlf.num çaldı arayan bir bayan ....
biz geçen ay adanada bir fuar vardı ev tekstili üzerine....oraya gitmiştik ...
orda bir çekiliş vardı...veeeee 4 GECE 5 GÜNDÜZ AYDIN DıDıM DE GARDEN OF SUN OTELDE TATıL KAZANMIŞIZ.....çok sevindimmmm yaaaa HEMEN EŞıMı ARADIMNASILL SEVıNDıııı..
dedim bak gördünmü sen üşenip doldurmamıştın formu ben doldurmuştum....iyi yapmışsın aşkım deyip deyip durdu...

BEBıŞLE ıLK TATıLıMıZı YAPACAZ...ohhh ya 2010 yılında istediğimiz zamanda yapabilecekmişiz

ayça kutlarım ne şanslısınız ya daha hayatımda hiç bir sanş oyununda kazanmadım bana çıkmaz hiç öyle şeyler.(( tadını çıkarın doya doya..

X