2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Dünüşcüm harıl harıl çalışıyorum bu hafta fazla takılamıyorum yetişemiyorum sizin hızınızada maşallahınız var.bütün çabam buğlemle keremin mutluluğu için onların geleceği için çalışıom kızım ben Şeniz

eee sen 10 günlük rapor işini neyaptın ozaman izne çıkmayacakmısın yok bende bu sene izne fln çıkamayacam burdaki sekreter arkadaşda doğurdu onun işlerinide bana verdiler geldiğimden beri birde onun işlerinide yapıyorum çook yoğunum çookk.

çalış çalış 1 ev al önce gerçi ben içgüveysi alırım söyliyim kızımı vermem bacım ben :))) bende eşimi yanıma getrdim bak anasından memleketnden ayırdım bizde öyle kız verip gitme yoğğğğ anladınmı dünürrr kesimimi kestim şimdiden

10 günlk rapor dedinde ben bugün gisdip yazdrcaktım uyuyakalmışım yarın artık giderim .rapor formalite ben yine işe gelcem iş yeriyle konuştum normalde yasak ama ne yapalım artık kimseler duymasın aramızda kalsın :) sadece bana yapılan haksızlık paramı yedi sgk bnde onlarn yanına bırakmam

aynen bizde başkalrının işini yapıyoruz arkadaşda izne ayrılcak 14nde mahvoldum ben ne yapcaksam artık

çalış çalış 1 ev al önce gerçi ben içgüveysi alırım söyliyim kızımı vermem bacım ben :))) bende eşimi yanıma getrdim bak anasından memleketnden ayırdım bizde öyle kız verip gitme yoğğğğ anladınmı dünürrr kesimimi kestim şimdiden

10 günlk rapor dedinde ben bugün gisdip yazdrcaktım uyuyakalmışım yarın artık giderim .rapor formalite ben yine işe gelcem iş yeriyle konuştum normalde yasak ama ne yapalım artık kimseler duymasın aramızda kalsın :) sadece bana yapılan haksızlık paramı yedi sgk bnde onlarn yanına bırakmam

aynen bizde başkalrının işini yapıyoruz arkadaşda izne ayrılcak 14nde mahvoldum ben ne yapcaksam artık

al senin olsun oğlum kızım iyi bakarsanız veririm evinide alırım istanbuldan ama kaynanalık yapmayacan oğluma :eek:klava: heee yauv bende kendime kızıyorum ben herkesin işini yapıyorum ben bir izne çıkayım kimse benim işimi yapmak istemiyor.

al senin olsun oğlum kızım iyi bakarsanız veririm evinide alırım istanbuldan ama kaynanalık yapmayacan oğluma :eek:klava: heee yauv bende kendime kızıyorum ben herkesin işini yapıyorum ben bir izne çıkayım kimse benim işimi yapmak istemiyor.

aynen benim de öğle 1 ay oldu işe başlayalı daha birikmiş işleri bitiremedim
sadece faturaları girmişler kdv verilecek diye kalan herşey duruyodu
bide ben başladığımda geçiçiye denk geldi bankalar yapana kadar öldüm
hiççç bişey yapmamışlar

anaaaa sen şimdiden oğlu veriyon bakale iyi alırız bacım bak kaynanalık konusnda kendine güvenemem onu diyim akıllı olsun ben yapmam kaynanalık

Aslında izin alcağım yoktu da Yiğite anneannesi bakıyor, o da şeker hastası,illa kendi druma gtcem dedi cuma gönderdik Ankaraya. Dün eşim baktı bugünü de bana sattı. Annem bugün gelicek inşallah. Sonra tekrar devam...

bakanada zor doğru kendi işleri oluyr neyse okul tatil olcak az kaldı en azından bu konuda rahtsınız 2 ay hiç ayrılmadan bebeişnle zamn geçireceksin

aynen benim de öğle 1 ay oldu işe başlayalı daha birikmiş işleri bitiremedim
sadece faturaları girmişler kdv verilecek diye kalan herşey duruyodu
bide ben başladığımda geçiçiye denk geldi bankalar yapana kadar öldüm
hiççç bişey yapmamışlar

mervecim canım seni tenzi ediyorum insan eşek olunca semer vuran çok oluyor şekil a ben.bide mecburmuşum gibi tripler yapıolar ya bana ayar oluyorum iyicene çook sabırlıyım ben çoook..

anaaaa sen şimdiden oğlu veriyon bakale iyi alırız bacım bak kaynanalık konusnda kendine güvenemem onu diyim akıllı olsun ben yapmam kaynanalık

kızım bulmuşuz güzel kızı kaçırırmıyız alıncaya kadar hee hee deriz her dediğinize sempatiksalakcinni sen eli maşalı olursun yavrum bana benzerse çok mazlum olurda babaya benzerse oyy oyyyyynaniknanik

bakanada zor doğru kendi işleri oluyr neyse okul tatil olcak az kaldı en azından bu konuda rahtsınız 2 ay hiç ayrılmadan bebeişnle zamn geçireceksin

Evet azkaldı,şimdi de bakıcı arayışı başladı. Tam buldum diyordum ,kadının eşi izin vermemiş sigortalı iş olmadığı için mafoldumben

neyapcan kız ayaz için şimdiden okulmu aramaya başladın delikafadulden

yok yaa bi sürü örtmen var zaten burda.
örtmenler odası gibin oldu.
bakim özge hangi çeşittenmiş diye merak ettim.

zaten bi örtmen bi de muhasebeci patlaması var ocak analarında

Ben karar verdim bidahakine ya şubat ya da mart anası olcam. Tatiller iyi denk geliyor o zamanyerimseniben

öyle şekerimde nedense daimi bulunanlar topikte muhasebeciler kafamçokkarıştı öğretmen olmak vardı şimdi yarım gün çalış gel eve kuzunun yanına oof off bizdede hiiç ama hiçç akıl yokmuş canım yaa.oku oku bir b.k yaramasın.

Ben karar verdim bidahakine ya şubat ya da mart anası olcam. Tatiller iyi denk geliyor o zamanyerimseniben

oll oll canım denk getir benim için hiiiç farketmiyo tatil matil havamı yapıon sen şimdi bize alsanaalsanasmile olan var olmayan var laelaelaelaelae

X