2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

bu topiğin üç gezentisi var juli esmer ecrin başkasını tanımam üstünüze bebeciklerde size benzeyecek yakındır yani

günaydın canım melisacımda dişlenmiş darısı bizim başımıza. kızım yıka yüzünü fln gece. melisa çokmu yoruyor seni artık yada gezmekten senmi yoruluon bilmiyorumkismile

saol darısı size insallah

yoruluyom galiba eskisi gibi değil artık feci huy değiştirdi
eskiden ana kucağına koyar tüm işlerimi yapar ocak analarında takılırdım
şimdi nerdeeeee:umursamaz:

bu topiğin üç gezentisi var juli esmer ecrin başkasını tanımam üstünüze bebeciklerde size benzeyecek yakındır yani

benzedi zaten
evde mız mız sokağa cıksın kıkır kıkır

ama esmerin eline su dökemem bu konuda sırnaşık şeybuyrunnnnnnnnn

zengin koca bulsa bile okusun elinde mesleği olsun zengin olursa ister çalışır ister çalışmaz o kendine kalmış ama her ihtimale karşı mutlaka mesleği olsun ne kadr zengin olursan ol bir kibrite bakar die bi söz var canım hıhhhh

mesleği olsun tabiki. ama koca da zengin olsa fena olmaz hani :lepi:

doğru diyon hacı ama ben kalktığımıda hatırlamıyom ki :1no2:

işte sabahına hatırlamazsın zaten.
o an kalktığında yüzünü yıkayacaksın gidip.
bilinçaltına yerleştir yüzümü yıkamalıyım diye kaydirigubbakcemile3

julinin önünde saygıyla eğiliyorum hacı.
bi anca şehir içi takılırız. juli sınırları aşıp şehir dışı takılıyor :roflol:

hadi hadı julide geziyor sende gezion esmer enson adapazarına giden kimdi

juli keşke ben de öyle olsam,uykum dağılmadan kızı emzirip emzirip yatırsam..
benim uykum dağılıyor,ben uykuya geçesiye beril tekrar uyanıyor,
bugün 3'e kadar 3 defa kalktı yine,saatte bir,bu gece yine uykusuz geçtikafamçokkarıştı
ama ben oturarak emziriyom,bir de her kalkışımda su içiyorum dolayısıyla wc ihtiyacım oluyor ister istemez uykum dağılıyorÇok üzgünüm çoook

selam canım
tatil tatil gibi değildi melisa dişlerini cıkarcak zamanı buldu akannehir

dişler cıkana kadar bizde kabızlık olmustu tam düzeldi derken başa sarıyo galiba

buğlem nasıl maşallah koca kız olmus artık :nazar:

ÜFF kötü denk gelmiş ne yapcaz bu dişleri buğleminde her an çıkabilr yerleri belli üstten 2 tane patlamaya hazır bekliyiii.büyüdü sıpa senin bi arkadaş facede yorum yapmış bnde kim bu diyorum tanımıyorumda sonra baktım senle ortak arkadaş olarak gözüküyor

Günaydınlar :)
Yokluğum anlaşılmamıştır zaten pek sık girmiyorum ama cumadan beri açamadım umarım her şey yolundadır. ben günelerdir uğraşıp durdum. göğsümde bir kist vardı epey endişelendirdi bizi,şükür bir şey çıkmadı ama yeterince korkuttu. 6 ay sonra için her ihtimale karşı kontrol verdiler.

Esmer Ayaz düzeldi değil mi? Çok geçmiş olsun tekrar.

Juli gözünüz aydın dişleri çıkarmaya başlamışsınız... ne şekerdir şimdi Melisnın o hali. bizim bıdık da 3. aydan beri çıkardı çıkaracak ama bir türlü ortada bir şey yok. inşallah bi anda birkaç tanesi birden çıkar da çektiği sıkıntıya değer.

bu arada pumptan haberi olan var mı? epeydir yok sanırım. bir de "bebeğimiz" vardı, tedavi görüyordu. sonra hamile kaldı. o doğum yaptı mı ne oldu?

ve son bir soru daha, eşlerinizin ailesi torunlarını görmeye ne sıklıkta geliyor, merak ettim çok.

saol darısı size insallah

yoruluyom galiba eskisi gibi değil artık feci huy değiştirdi
eskiden ana kucağına koyar tüm işlerimi yapar ocak analarında takılırdım
şimdi nerdeeeee:umursamaz:

büyüdükçe huyları değişiyo, yattıkları yeri görmek yetmiyo. her şeyi görmek tanımak istiyorlar. artık anne babayı kullanmanın da farkına vardılar. dediklerini öyle güzel yaptırıyorlar ki...bu yüzden eskiye göre daha çok yoruluyoruz.

uykusuzluk yorgunluk beni de leyla yaptı. ortalıkta ruh gibi dolaşıyorum bazen.

Yokluğum anlaşılmamıştır zaten pek sık girmiyorum ama cumadan beri açamadım umarım her şey yolundadır. ben günelerdir uğraşıp durdum. göğsümde bir kist vardı epey endişelendirdi bizi,şükür bir şey çıkmadı ama yeterince korkuttu. 6 ay sonra için her ihtimale karşı kontrol verdiler.

Juli gözünüz aydın dişleri çıkarmaya başlamışsınız... ne şekerdir şimdi Melisnın o hali. bizim bıdık da 3. aydan beri çıkardı çıkaracak ama bir türlü ortada bir şey yok. inşallah bi anda birkaç tanesi birden çıkar da çektiği sıkıntıya değer.

bu arada pumptan haberi olan var mı? epeydir yok sanırım. bir de "bebeğimiz" vardı, tedavi görüyordu. sonra hamile kaldı. o doğum yaptı mı ne oldu?

ve son bir soru daha, eşlerinizin ailesi torunlarını görmeye ne sıklıkta geliyor, merak ettim çok.

hoşgeldin selinsel.
çok geçmiş olsun. neyse ki temiz çıkmış ama gene bayağı stresli bir süreç olmuştur.
Ayaz iyileşti canım çok sağol.

pump arada face'e giriyor, işleri falan yoğunmuş ama bebeğimiz'i bilmiyorum.

benim kayınvalidem zaten yok. eşimin ailesi de ankara da yaşıyor.
kayınpeder 1 kere ayaz kuvözdeyken geldi karısı ve karısının kızıyla; o günden beri bir daha aramadı bile
eltim geldi okullar tatilken. 2 abimiz var onlar gelemiyor iş dolyaısıyla istanbula.
inşallah ben gideceğim 3 hafta sonra abilere.

mesleği olsun tabiki. ama koca da zengin olsa fena olmaz hani :lepi:

işte sabahına hatırlamazsın zaten.
o an kalktığında yüzünü yıkayacaksın gidip.
bilinçaltına yerleştir yüzümü yıkamalıyım diye kaydirigubbakcemile3

julinin önünde saygıyla eğiliyorum hacı.
bi anca şehir içi takılırız. juli sınırları aşıp şehir dışı takılıyor :roflol:

tabi durumu iyi olsun isterim değerni bilsin herşeyden önemli iç huzur olsun .kuzenim çok zengin biryle evli altında jeepler-ferrariler çift çift ama gel gör ki hiç mutlu değil.sevsin sevilsin yettği kadrı olsun yeter

selin merhaba canım .benim eşimn ailesi uzakta 1 tane amcası var doğdu doğlauı daha yeni gelcek eşimn babsı zaten yok merhum-kaynanamda doğumda geldi 2 ay kaldı şimdi yine gelcek bayrama kadr burda uzakta ama sık sık gelmeyi aratmyor gelmi en az 2 ay kalıyor :KK43:(((((((((

körler sağırlar birbirni ağırlar.
bende aynını sana yazdıydım :roflol:
:roflol:
hadi hadı julide geziyor sende gezion esmer enson adapazarına giden kimdi
seninde gözünden bişi kaçmıyor hee
bugün 3'e kadar 3 defa kalktı yine,saatte bir,bu gece yine uykusuz geçtikafamçokkarıştı
ama ben oturarak emziriyom,bir de her kalkışımda su içiyorum dolayısıyla wc ihtiyacım oluyor ister istemez uykum dağılıyorÇok üzgünüm çoook
ben yatarak emziriyom nerden alıstıysam
bi bakıma iyi opluyo kucak kucağa zaten sıcak ikimizde yayılıyoz yatağa ben uyuyom o napıyo bilmem sempatiksalakcinni

ÜFF kötü denk gelmiş ne yapcaz bu dişleri buğleminde her an çıkabilr yerleri belli üstten 2 tane patlamaya hazır bekliyiii.büyüdü sıpa senin bi arkadaş facede yorum yapmış bnde kim bu diyorum tanımıyorumda sonra baktım senle ortak arkadaş olarak gözüküyor
oo sizin iincilerde yakın o zaman
bizim yerleri kabarmıstı ates falan oldu doktora gittik 15 gün içinde gelir dedi
sabahına geldi akşam yatı öbür sabah diğeri geldi
belli olmaz yani yerimseniben

ortak arkadas meselesini annamadım hacı :uhm:

gecmiş olsun canım
biz kayınvalidemler yan yana otuyoruz her daim görebilirler
ama ayda bir görüyorlar cünkü ben evde durmuyom :roflol:
şaka bir yana kaynanam illa uğrar 5 dk ka
bazen eşim melisayı alır 1 saat takılır orda bende dinlenirim

aynen bnde bu ara buğlem doymuyor gecde 2 kez uyanır zaten sıcak bi taraftan emzirken bayağı bi terliyor boncuk boncuk yavrum sonra kalkıyorum wc ye git afedersin su içiyorum soğuk bişey içiyorum geri uyu uyayablrsen tam derin uykuda tekrar kalkıyor tekrar emzr üff yazda geldiya emzirrken soyunup öyle emziyorum biz çok terlyoz kızmlan yaa

:roflol:

seninde gözünden bişi kaçmıyor hee

ben yatarak emziriyom nerden alıstıysam
bi bakıma iyi opluyo kucak kucağa zaten sıcak ikimizde yayılıyoz yatağa ben uyuyom o napıyo bilmem sempatiksalakcinni

oo sizin iincilerde yakın o zaman
bizim yerleri kabarmıstı ates falan oldu doktora gittik 15 gün içinde gelir dedi
sabahına geldi akşam yatı öbür sabah diğeri geldi
belli olmaz yani yerimseniben

ortak arkadas meselesini annamadım hacı :uhm:

gecmiş olsun canım
biz kayınvalidemler yan yana otuyoruz her daim görebilirler
ama ayda bir görüyorlar cünkü ben evde durmuyom :roflol:
şaka bir yana kaynanam illa uğrar 5 dk ka
bazen eşim melisayı alır 1 saat takılır orda bende dinlenirim

hacı facede buğlemn resime bak orda biri serdar***** diyi yorum yazmış maşallh diye onu diyorum önemli deil öylesine dedim bak anlarsın canım

yaa bayağı belli beyaz beyaz gözüküyor ama damakta uca inmemiş heyecanlandım şimdi

selam kızlar nabersiniz anam ben dayak yemiş gibiyim heryerim kırılyıo bugünde bi ben silem evimi halıalrımı sercem aslında iyidi böle sermeseemmiki:)))) napıyonuz bakam ben ev işi anamla laklak derken uğrayamıyom kkya buraya girip geçmişi okumasam olmuyo ozamanda çok uzun oliii işlerim kalii varmı bi yaraamzlık hemen diyin baaa bakam

hee annadım feyzacım
sen resmini herkese acık yapmasana ben yada bir baskadı yorun yaptığı zaman onlarında arkadasları görebiliyor
sadece arkadaslarına acık yap

X