2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

birazdan buluşacak hatunlar
tutku ve juli altta görünüyosunuz gitmediniz galiba

evet canım unutma beni
her seferinde seğredilmez bu dizi deyip yinede seğrediyorum işte

hayır tatlım o unutulmaz dizisi bu hergün fox ta 3 buçukta pembe dizi gibi oldu artık

tutku maşallah canım size
ağızdan olan rota mı
ay bende korkuyorum artık bitseydi şu aşılar

canım Allah yardımcın olsun

sağol canım kaynanam bende kalıyo hafta içi cuma akşam gidiyo pazartesi sabah geliyo
sağolsun yemeği yapıyo evi temizliyo ben sadece tahayla ilgileniyorum eve gittiğimde
yoksa ustesinden gelemezdim hem ev hem iş hem çoçuk

merve ohh rahatsın sen anlaşılan evde birn olması çok iyi eve gittiğinde çocukla ilgilense yetr

selam kızlar ben bugünde çalışıyorum akşamada misafir var ne etcem hiçbilmiyorum

slm csa iyiz sen nasılsın

kanka naber gidemedim ya geldi klimacılar su an evde :1no2:

tutku maşallah tosuna :nazar:

günaydın kızlar evimi sildim süpürdüm kızım uyandı şimdi onu doyuruyorum ondan sonrada valizleri hazırlayacam yarın allah nasip ederse yolculuk var belki bidaha giremem diye bi bakayım dedim
tutku maşallah ogluşuna benımkı daha 7 kilo onu bile taşırken kollarım iflas ediyo sen nasıl taşıyon ek gıdayada geçmişsiniz dahada kilo alırsa zorlanmazmısın enıyısı sen onu tez zamanda yürütmeye bak canım:))

ay hep yanlışlıkla 2011 ocak analarına giriyorum
oku oku ne diyo bunlar ? diyorum
ohh millet kahvaltıyamı gitti şimdi ne güselll:kahve:

birazdan işten çıkacağım bir sürü işim var ya akşama misafir gelecek ev temizlenmesi lazım okula gitmem lazım oğlumun doğumunu yapan doktara ziyerete gidilecek offf motor taksam yetişirmi acepppsempatiksalakcinni

feyzae bir sen bir ben burda herkesler haftasonu tatiline başladı bile senağlama

geldim ben.
çok güzel geçti buluşma, bayağı kalabalıktık. ben çok zevk aldım valla.
geldim ayaz efendiyi yedirdim altını değiştirdim ki kendisi şu an sıçmakla meşgul. yeni bez takıldı ohh serin serin yapayım diyor.

gene altını değiştirem bari boklu bebenin. sonra da face'e bendeki fotoları yükleyeyim.

tutku canım çok geçmiş olsun inş bir an önce düzelir .utkuma maşallh anam benim bebeden 1,5 kg fazla nasıl taşıyosun benim kollarım iflas ediyor hiçbi yere gidemiyorum

tutku maşllah oğluşunu şu zamana kadar sadece anne sütü mu aldı ?

evet canım unutma beni
her seferinde seğredilmez bu dizi deyip yinede seğrediyorum işte

hayır tatlım o unutulmaz dizisi bu hergün fox ta 3 buçukta pembe dizi gibi oldu artık

tutku maşallah canım size
ağızdan olan rota mı
ay bende korkuyorum artık bitseydi şu aşılar

canım Allah yardımcın olsun

slm csa iyiz sen nasılsın

kanka naber gidemedim ya geldi klimacılar su an evde :1no2:

tutku maşallah tosuna :nazar:

tutku maşallah utkuya ağızdan olan ne aşısı cnmm

sağolun kızlar..taşıması biraz zor oluyo ama alıştım artık kollar kas yaptı sağlıklı olsunda ömür boyu taşırım yavrumu..ağızdan olan çocuk felciymiş..rota bitti bizim 4. ayda.
ek gıdaya yeni başladık anne sütü aldı utku şimdiye kadar..

geldim ben.
çok güzel geçti buluşma, bayağı kalabalıktık. ben çok zevk aldım valla.
geldim ayaz efendiyi yedirdim altını değiştirdim ki kendisi şu an sıçmakla meşgul. yeni bez takıldı ohh serin serin yapayım diyor.

gene altını değiştirem bari boklu bebenin. sonra da face'e bendeki fotoları yükleyeyim.

burcu ben senden önce geldim eve nerelerde gezdin yine bilmiyorumkismile
buluşma çok zevkliydi evet..yalel ve poside erken ayrılmak zorunda olmasaydı çok daha güzel olucaktı.en kısa zamanda tekrarlayalım yine

X