2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar bu ticker yapmak benim çok sinirimi bozdu....bana yardımcı olurmusunuz????
hepsini yaptım yapıştırdım ancak formatı kabul etmiyor..

jasmin senin burak valla 4 aylık ama çok hixli,benimki guya 6 aylık ,goxu çilekli çingiraktan başka bişey görmedi:))

o kadar cok foto yuklemisim ki herkes facete bazi fotoalr 2 kere yuklenmis nasil oldu anlamadim yeni bi programla yukledim de kusura bakmayin duzeltemeyecegim 2 kere bakin :)

ben yatiyorum kizlar iyi geceler 3 saat sonra kocacigim geleeck o gelene kadar uyuyayim 2 gun giremem herhalde malum kocisle ilgilenmem lazim :)

kızlar gerçekten buluşma çok keyifliydi keşke önceden katılsaymışım aranıza....
en kısa zaman da tekrar görüşürüz inşallah

delf altta görünce sorıyım dedim ne dedi dr ne çoıktı tahlil sonuçların?

bana hipoglisemi teşhisi koydu diyetisyene yönlendirdi 12 kilo fazlam var doğumdan ama 6 sını acil vermen gerekiyo ilerlememesi için dedi
kilo fazlalığı hipoglisemiyi en çok tetikleyen şeymiş

günaydınnnn.

ayy ilk defa işe başlasam da bitsin bu pazar günü dedim.
cumartesi günü Ayaz efendi açlık grevine girdi. hiç bişey yemedi, bunalım takıldı, beni odama koyun gidin başımdan ben tek başıma oturacağım dedi. yanına gittiğimizde çığırıp durdu. gece ağladı. onun babası ve benim kocem olacak adam kış uykusuna yattığından bebenin ağlamalarını duymadığını iddia etti.
en son 2-3 saat kadar uyudum ki 06:10'da ayaz uykum bitti günaydın dedi.
ee ben barut fıçısı oldum tabi.
dün bütün gün herife çemkirip durdum, sinirlerim bozuldu ara ara ağladım, ağlarken daha çok çemkirdim.
ayaz son 36 saatte sadece 160 cc süt, 2 kaşık meyve (ki 1 kaşığını üzerime püskürttü), 3 kaşık da yoğurt yedi o kadar. biberonu görünce çığlık attı.

sabah açlık grevine son verip 120 cc içti sonunda.
çok şükür pazartesi oldu dedim işe gelirken.
kocenin ızdırabı daha bitmedi tabi, bunun akşam çemkirmesi var daha :dilcikar:

günaydıın....
haftasonu pek girmeye fırsatım olmadı ctesi girmiştim ama sadece okuyabildim biraz yazamadım,
biz dün weniceye gittim kızıma çok güzel kıyafetler aldıkzemuszemus
10 parça ürünü 60 tl ye aldık,yaz kreasyonumuz tamamdırhihoyyyt
işyerinde face yasak eve gidince ben de bakayım resimlere...
esmer neyseki Ayaz açlık grevini bırakmış şükür..

günaydın herkese...a.s.
esmer aynı huzursuzluk ece de de var...geceleri mıkır mıkır...dün ilk defa odasında tek yatırdım odaya gidip gelmekten doğru düzgün uyumadım...akannehir
cumartesi günü çok ükür alttan 2dişimiz patladı...ucu gözüküyor elime batıyor artık...:lepi:
tabi salya ,parmak emme aldı başını gitti...laelaelaelaelae

X