2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

gene basladık kızlar emiyor - kusuyor -emiyor -kusuyor -emiyor -kusuyor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bayılaacaaaaammmm :KK43:(((((((((

benim pompalanan sütü içmiyo
illa ki emecek

hee keyif yapacak küçük hanım.
şaşkın bücürük nolcek kaydirigubbakcemile3

gene basladık kızlar emiyor - kusuyor -emiyor -kusuyor -emiyor -kusuyor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bayılaacaaaaammmm :KK43:(((((((((

sakin ol canım.
azıcık büyüyene kadar böyle olcaklar mecburen. benimki de çok kusuyor.
artık gözünden anlıyorum bezgin bezgin basınca hemen göğsünün altından tutuyorum yüzü yere bakacak şekilde.
hiç değilse üzerimizi batırmasın bari yeri silmek kolay diye :roflol:

bızımkı gece gunduz toplasan 4 saat uyyuyor
24 saat ben bakıyorum
uyuduygu zamanda yemek bulasık
gunde en fzla 1 saat uyuyorum
çok yorgun ve perişanım
boyle sutum tabıkı de olmazz

sana sonuna kadar katılıyorum cnm, yalnız degılsınız ınan ki :KK43:(( ben uykusuzlugumdan gectımde bebişler helak oluyor gunde 5-6 saatlık uykularla...birde artı kusuyor tüm emdıklerını :KK43: eee dedıgın gıbı sütte bıtıyor böle olunca... nası kılo alcas bis böle :KK43:((mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

amaan daha 2 saat önce burdaydın sen.

oo millet uyuyo geliyo ben bekçi gibin nöbet tutuyom burda.
uyanın hepiniz kıskanıyom işte :dilcikar:
kaynını ben arattım zaten uyandırsın diye seni :1rolleyes:

:roflol::roflol:
süt sağmaya gelmiştim yattm yine 11 den önce kalkmıyorum yataktan
kız uyudukça uyuyoruz

ayy kıyamam ya inş düzelirler biran önce

ben geldim...çok yoruldum ya temizlik yapıyorum sabahtan beri..misafirim gelcekti o da aramadı gelmicek heralde..ütümüde yaparım gelmezse biter işlerimzemuszemuszemuszemus

canım bebişler üşüyünce kusar diye biliyorum ben..farketmeden üşüyomu acaba bebek.onada bi dikkat etsen..emzirdikten sonrada hemen kaldırma biraz yatsın midesi kendine gelsin ondan sonra gazını çıkar..ve yattığı yeride eğimli yap..utku toplasan 3 4 defa kustu ondada benim hatam üşüttüm çocuğu..

bizimkide çok kusmaya başladı üşüyormu acaba...çok üzülüyorum birde kusunca midesi boşalmışmı oluyor yani tekrarmı doyurmak gerekiyor bilemiyorum.

ece de bazen kusuyor
ben gazdan kustuğunu düşünüyorum
bazen de fazlasını çıkarmak için kusuyor
daha önce koyu kıvamlı kusmadan bahsedilmişti
ben dr umuza sordum
sindirip kusarsa koyu kıvamlı olur dedi

hante bizim kıx da öyleydi doktor midesinde sorun mu var diye ultrasona soktu bi sorun çıkmadı vr bebek reflüsü dedi yatarken başı 45derece eğimkli olacak ve emzirdikten sonra 20 dk dik tutacaksın ve çok sarsmayacaksın bi de yatırırken hep yan yatacak

aşıya gitmemiz gerek sabah 6 da uyudu nur 10da kalktı 12de uyudu birazdan götüreyim bari
bi de elleri soğuk giyinik yerleri çoık sıcak sizce üşüse öyle mi olur

aşıya gitmemiz gerek sabah 6 da uyudu nur 10da kalktı 12de uyudu birazdan götüreyim bari
bi de elleri soğuk giyinik yerleri çoık sıcak sizce üşüse öyle mi olur

canım vücut klima görevi görürmüş giyinik yerleri çok sıcak olduğu için açıkta kalan yerleri soğuyarak dengelemeye çelışırmış..kapalı yerleri sıcaksa korkma üşümez

tutku onu ben de duymuştum o yüzden kapalı yerleri sıcak diye yazdım sağolun kızlar

boş durmayın bi soru daha size
28 şubatta uçakla ankaraya gideceğiz kızımda bi sorun olmaz değil mi
uçak rezervasyonu yaparken 0 2 yaş arası bebek de ,işaretledik bi problem olsa bebek diye yazmazlardı değil mi yani kısacası uçmanın kızıma zararı olur mu

uçak rezervasyonu yaparken 0 2 yaş arası bebek de ,işaretledik bi problem olsa bebek diye yazmazlardı değil mi yani kısacası uçmanın kızıma zararı olur mu

bildigim kadariyla olmuyor ama ucus boyunca emzirmek faydali diye duymustum, kulaklari basinctan daha az etkilenirmis o zaman

Canim yeni dogmus bebekleri bile ucaga bindiriyorlar yerimseniben

X