2010 Temmuz Anneleri : )

yok canım iyileşmedi ilaçlara ve buhara devam ediyoruz eğer müsaitse anneme gidicem artık uykusuzluktan yorgun düştüm birkaç gün orda kalıyım ben bahara annem bana bakar hiç olmazsa

geçmiş olsun canım yaa en mantıklısı bence de
biz de 1 hafta hasta olduk hemen annemlerde kaldık
daha iyi oluyo

Günaydın kızlar,

Bugün de açılışı ben yapayım.

Kısmet olursa oğluşumu öğleden sonra doktora (kontrole) götürücez. Bakalım durumlar nasıl....

Canım benim oğlumda aynısı olmuştu troyst diye bi pişik ilacı var inanılmaz iyi geliyo ve sürdüğünde serinlik veriyo ben ondan şifa buldum tavsiye ederim...

meraba kızlar nasılsınız? benim oğluma da antibiyotik verdik hemen ishal oldu ve tabiiki de pişik oldu. doktorun verdiği bir krem vardı onu süreyim dedim o da yaktı sanırım çocuk bir ağladı ki gözünün yaşıyla sinir oldum hemen sildim tekrar ıslak pamukla üfledik püfledik ve nivea sürdüm sustu hemen ama nasıl geçiricem yaa. ishali de devam ediyo devam ettiği sürece pişiği de geçmez çok kötü kızarmış pütür pütür olmuş.

Günaydın herkese,
Biraz önce İstanbulda lapa lapa kısa sürelide olsa kar yağdı,süperdi...Bu sabah pek kimsecikler yok..
Şu pişik durumu benim oğlumda da oldu..Doktorum bana da Trosyd ve çinkolu bi krem verdi,epey azaldı ama yinede biraz ihmalle kudurmaya hazır pişikler..Islak mendil kullanıyordum bıraktırttı,ıslak pamuk yapıyorum maleseef..O da çok zor oluyor ..minik minik pamuklarla popo silme ama napıyım artık.

CAnım bende ıslak pamukla siliyodum popişleri büyüdükçe zor oluyo gerçekten şimdi bi tasa ılık su koyurum.pu oamuklu ağız silme medillerinden ayırdım poposunu ilk önce siliyorum sonra diğer bir mendiliyle kuruluyorum çok rahat oluyo uzun zamandır öyle yapıyorum..ama mendillerde kenarları turuncu olanları popo için ayırdım yıkansa bile ağzına kullanmıyorum..ki nıveanın sabunu aldım bide poposunu sildikten sonra lavonun önünde hemen onunla sabunlayıp peteğe koyuyorum pamuktan daha rahat oluyo bence..

Günaydın herkese,
Biraz önce İstanbulda lapa lapa kısa sürelide olsa kar yağdı,süperdi...Bu sabah pek kimsecikler yok..
Şu pişik durumu benim oğlumda da oldu..Doktorum bana da Trosyd ve çinkolu bi krem verdi,epey azaldı ama yinede biraz ihmalle kudurmaya hazır pişikler..Islak mendil kullanıyordum bıraktırttı,ıslak pamuk yapıyorum maleseef..O da çok zor oluyor ..minik minik pamuklarla popo silme ama napıyım artık.

pişik işi çook zor..
allah yardımcınız olsun kızlar
ama eviniz merkezi ısıtma ve her daimm sıcak suyunuz varya popolarını yıkamnızı iice kurutup talk pudra kullanmanızı öneririmm...
doktorlar tavsiye etmior ama bizim pişikleri sadece ilaçlı talk puda geçirdi..

zaten bizde böyle büyüdük onlarlaa ...
yeğenlerimde hep ondan kullanırdı
doktorum bana pişiği varmı dedi yok dedim ama az az olunca talk pudra kullanıorm dedim
önermiorum ama sen bilirsin dedii...
bende kullandım
pişik olmadı yavrucupğum

CAnım bende ıslak pamukla siliyodum popişleri büyüdükçe zor oluyo gerçekten şimdi bi tasa ılık su koyurum.pu oamuklu ağız silme medillerinden ayırdım poposunu ilk önce siliyorum sonra diğer bir mendiliyle kuruluyorum çok rahat oluyo uzun zamandır öyle yapıyorum..ama mendillerde kenarları turuncu olanları popo için ayırdım yıkansa bile ağzına kullanmıyorum..ki nıveanın sabunu aldım bide poposunu sildikten sonra lavonun önünde hemen onunla sabunlayıp peteğe koyuyorum pamuktan daha rahat oluyo bence..

hımm iyi fikirmiş,teşekkürler Simote...

:KK16:

günaydınlarrrr dün gece antalyada fırtına vardı kaan korktu uyumadı :KK43:( ama şimdi tam bir bahar günü güneş var hava sıcacık :)) geceden eser yok yani :KK70:))

pişik işi çook zor..
allah yardımcınız olsun kızlar
ama eviniz merkezi ısıtma ve her daimm sıcak suyunuz varya popolarını yıkamnızı iice kurutup talk pudra kullanmanızı öneririmm...
doktorlar tavsiye etmior ama bizim pişikleri sadece ilaçlı talk puda geçirdi..

zaten bizde böyle büyüdük onlarlaa ...
yeğenlerimde hep ondan kullanırdı
doktorum bana pişiği varmı dedi yok dedim ama az az olunca talk pudra kullanıorm dedim
önermiorum ama sen bilirsin dedii...
bende kullandım
pişik olmadı yavrucupğum

popo iyice tahriş oldugu için pudra daha beter yapabilir..Ama pişik olmasaydı olabilirdi..ama popo yıkamada mantıklı..Aslında bi kaç kere yıkadım ama benim yaramaz çok ağladı yıkama sırasında elim ayağıma dolaştı..
şuan toto iyi aslında ama dediğim gibi ufacık bir ihmali bekliyorr...çok illet şu pişik olayı..kolay kolayda gitmiyorr..

Günaydın herkese,

canım günaydın
ben unibaby ıslak pamuk kullanıyorum onda da sadece pamuk ve saf su
en azından dışarda onu kullanabiliirsin
ben hep onunla temizliyorum hiç pişik sorunumuz olmadı çok şükür

meraba kızlar nasılsınız? benim oğluma da antibiyotik verdik hemen ishal oldu ve tabiiki de pişik oldu. doktorun verdiği bir krem vardı onu süreyim dedim o da yaktı sanırım çocuk bir ağladı ki gözünün yaşıyla sinir oldum hemen sildim tekrar ıslak pamukla üfledik püfledik ve nivea sürdüm sustu hemen ama nasıl geçiricem yaa. ishali de devam ediyo devam ettiği sürece pişiği de geçmez çok kötü kızarmış pütür pütür olmuş.

çok geçmiş olsun flowersun
bizimde ilk doğduğunda bi ara baya pişik olmuştu
birsürü kremler denedik olmadı en son
doktorlar önermiyolar ben de çok kullanmadım ama
bebe pudralarından kullanmıştık geçirmişti bi dene istersen
poposunu ıslak mendille diilde ıslak mendili yıkayp yada pamuğu ıslatıp temizleyebilirsin
sonra iice kuralayıp bi pudrala istersen
çok geçmiş olsun tekrar

böyle açılmış yüzülmüş gibi sadece kırmızı değil yani yara gibi uff işallah çabuk geçer ishali de ilerlemez.

canım normal bi pişik diil öleyse
bu msjını sonradan gördüm ben normal pişik sanıp pudra dedim de
sen ilerlemeden önlemini al arkadaşım
inş hemencecik geçer iyileşir poposu
yakışıklı prensin

Gaziosmanpaşada oturuyoruz bana önerebileceğiniz çok memnun kaldığınız bir çocuk doktoru arıyorum 5 aylık kızım anne sütü ile besleniyor 3-4 günde bir kaka yapıyor şu anda gittiğim doktor çok iyi ama sürekli lavman yapmak istiyor lütfen yardım edin bizimde pişikleri var bir türlü geçmek bilmiyor doktoru sabah akşam oturma banyosu yaptır bactroban ile anestolu karıştır sür dedi onu yapıyorum şu anda. Doktor lavman yaparken poposunu tahriş etti. Hem pişikleri hem kakasını yapmak istememesi hemde poposunun tahrişi lütfen iyi bir doktor önerin.

Gaziosmanpaşada oturuyoruz bana önerebileceğiniz çok memnun kaldığınız bir çocuk doktoru arıyorum 5 aylık kızım anne sütü ile besleniyor 3-4 günde bir kaka yapıyor şu anda gittiğim doktor çok iyi ama sürekli lavman yapmak istiyor lütfen yardım edin bizimde pişikleri var bir türlü geçmek bilmiyor doktoru sabah akşam oturma banyosu yaptır bactroban ile anestolu karıştır sür dedi onu yapıyorum şu anda. Doktor lavman yaparken poposunu tahriş etti. Hem pişikleri hem kakasını yapmak istememesi hemde poposunun tahrişi lütfen iyi bir doktor önerin.

tuğra akşama doğru yoğunlaşır burası.eğer o tarafda oturan varsa yardımcı olur.illa g.o.p dmı olcak aradığın doktor

özel g.o.p hastanesş özlem KELEŞER

X