2012 kasım bebekleri büyüyor..

Sağol tatlım size de iyi yolculuklar önce konyaya gidiyoruz kız kardeşim orda okuyor okulu iki gün ekecek bizimle mersinin gülnar ilçesine gelecek
Konyaya kadar sıkıntı yok konyadam sonra biraz kötü yollar konya karaman arası düz yol ya ben sürecem esim dinlenecek
Arabayla mi gidiyorsunuz siz de bi de ne kadar kaldı

ST25i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Iyi yolculukkar cnm bende erdemlili olduğum icin iyi biliyorum o yolları cok kotu gercekten gecen irdan geldik....buz grldik ankaraya baya oldu aslinda ama cok fena yerleşmeye çalışıyorum eşyaları toparlamaya çalışıyorum. ...kazasız belasiz gidin Inşallah

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Iyi yolculukkar cnm bende erdemlili olduğum icin iyi biliyorum o yolları cok kotu gercekten gecen irdan geldik....buz grldik ankaraya baya oldu aslinda ama cok fena yerleşmeye çalışıyorum eşyaları toparlamaya çalışıyorum. ...kazasız belasiz gidin Inşallah

Canim Allah kolaylik versin calisma saatlerine uzuldul.devlet hastanesimi

Songül ben sana bisey sormuştum amaa. cok yazmayinca beni unuttun heralde:KK43:

Songül ben sana bisey sormuştum amaa. cok yazmayinca beni unuttun heralde:KK43:

Canim sen diyince baktim
benimki x5 hop reklemlarda cikiyorsu ya canim
Canim beni genelde yer temisliginde kullniyorum
Ama cok fonksiyonu var banyo firinici cam vb
sadece zaman zaman yerde nem birakiyor kurulamam gerekiyor onun diainda sorin yok
sende temizlik yapiyormussin nasil gidiyor

Canim sen diyince baktim
benimki x5 hop reklemlarda cikiyorsu ya canim
Canim beni genelde yer temisliginde kullniyorum
Ama cok fonksiyonu var banyo firinici cam vb
sadece zaman zaman yerde nem birakiyor kurulamam gerekiyor onun diainda sorin yok
sende temizlik yapiyormussin nasil gidiyor

Halilar yikandi geldi canim oturma odasi ve Holü hallettim şükür mutfakta bitmek üzere az kaldi. Berra bi yandan dagitmasa daha cabuk bitecek ama neyse.

http://www.hepsiburada.com/liste/su...spx?productId=evsunsn7bht01&categoryId=155123 bu nasil sence canim benziyor mu seninkinin ozelliklerine. Gerci kurulaman gerekiyorsa kotuymus

ozcanan artık varmıssınzdır heralde canım ınsallah guzel gecmıstır yolculuk
sıbel ev tutmusmuydunz ankarada ıs bası nezaman sanada kolay gelsın canım

ozcanan artık varmıssınzdır heralde canım ınsallah guzel gecmıstır yolculuk
sıbel ev tutmusmuydunz ankarada ıs bası nezaman sanada kolay gelsın canım

Tam 15 saat sürdü bitmeyecek sandım rana yakama yapişti arabada çok kötüydü son zamanlar eve geldik bi ağlama başladı icini çeke ceke kimse üstüne gitmedi hemen birşeyler yedirdim dayısi oyuncaklarını aldı getirdi şimdi hepsini öpüyor :-) uykusu geldi yatırdım biz de çay içip yatacaz çoook yoruldum
Nutraks canım bitti mi yerleşme işi

Tam 15 saat sürdü bitmeyecek sandım rana yakama yapişti arabada çok kötüydü son zamanlar eve geldik bi ağlama başladı icini çeke ceke kimse üstüne gitmedi hemen birşeyler yedirdim dayısi oyuncaklarını aldı getirdi şimdi hepsini öpüyor :-) uykusu geldi yatırdım biz de çay içip yatacaz çoook yoruldum
Nutraks canım bitti mi yerleşme işi

Gecmıs olsun cnm sagsalım varmıssınız sukur..rana yol yorgunlugundan yapmıstır belkı yıne guzel durmus masallah anlattıgına gore..ıyı tatıller sıze..

Sıbel cnm sızde evınıze hosgeldınız.. Is yarınmıydı haftaya persembe mı? Hersey rayına oturur ıns su streslı donemın cabuk gecer..

Iyı aksamlar kızlar
23 nisan kutlu olsun tum cocuklara:KK55::KK55::emir_bebek::KK8:

Biz bugun kv de deydık nıda herkese kendını sevdırdı opturdu keyfı yerındeydı herkese sebeklık yaptı, öglen uyutamadım tabı eve geldık komsunun cocuklari geldi bahceye beyzanin yanina onlarlada oynadi bende elmali tart yapim dedim ama cocuk bi huysuzlandi babasıda benım basıma verdı nıda pacama yapısık tartın son asamasını yaptım sonra karnını falan doyurdum ama hala aglıyo cıkardım uyutmaya yatırdım yıktı ortalıgı hıc bu kadar agladıgını gormedım uyku öncesı..neyse yatmıycak dıye benım yatagıma göturdum yanımda uyutayım dıye yıne aynı ama nasıl aglıyo okudum falan sonra ındırdım mecbur esımı cagırdım bahceden dısarı cıkardı oda okudu anca sakınlestı sonra beyzayla beraber cıkardım uyumaya yattıgı gıbı uyudu zaten.. Cocuga nazarmı degdı yoksa uykusuzluktan mı yaptı anlamadım:KK43:

ben o cici kızlarııııı:
oyyy yerim

ranamada baksen ee ranam ne isterse o ...

ayyy keşke benimde bi bahçem olsa
ay benicimya interenete okadar güzel bahçe oyuncakları varki
kaydıraklar salıncaklar
zıp zıplar
ay çok özendimyaaa:

Allah cok cok guzellerını sızlerede ısteyen herkese nasıp etsın cnm..
Evet cok guzel seyler var gercekten bız sadece salıncakla kaydırak aldık fazla doldurmayalım dıye:)

slm kizlar misfirler gitti kuzucumda uyuo bulasiklarida yikadim
bakayim dedim gercekten burasi yaz geldi diye sanirim cok sakin
ama ben bile giremiom artik cunku evde durmuoz hava guzel diye hep disari cikioz
hfatsonud sim piknige gidelim dio bakalim artik biz evde durmayiz ama aklimda burda:)

kizlar masalgece beslenmeyi kestikten sonra 1ayi gecio emzigide ayni anda biraktik
assagi yukari deliksiz uyuo hic uyanmio gecen hafta 3gun haric oda distendi patladi yine ayni duzene dondu
aklima geldi emzirenlerde belki emzirneyi birakinca uykusu duzene gircektir
1/2kez kalkar sut icerdi hepde ayni saatte kalkardi icmeye sonra su icirmeye basladim su yerien
doktorumuz kiziodu uykusu duzenli bi cocugu bile uykusunu boluosun zaten fazla yiyen bir cocuk bide uyaninca niye verionki bosyere bagirsak calisio ve gaz cikartmaktan gegirmekten uyanir demisti ama kiyamiodum
neyse karar aldim biraktirdim gerckten deliksiz uyuo simdi:nazar:

Masallah masala uysal bıcırık:) masaldan aksı beklenmez zaten:)

Sagol canim amin.

İyi bari canim insanin akli cocuklarda kalir yoksa bizim balkon mesela yuksek duvari var eren kucuk tabi duvara gore ama yinede korkuyorum bazen ve balkona ustune basip cikabilecegi seyler goturmuyorum surekli aklimda valla evlat iste bide bu yaz ilk yazimiz ister istemez endiseleniyorum.

Bende istiyorim bahce ya ama bizede yazik.:-(

Neyseki en azindan ustumuz teras acaba orayami alsak bizde biseyler.

Dogru dıyosun cnm en hareketlı donemlerı zaten sımdı aman balkona dıkkat!!
Sızde terasta eglenıceksınız ne guzel:)

İyi geceler kizlar cok yorgunum cook sabah ablamla enistem geldiler eren uyuyodu (ve uzun bi aradan sonra ilk kez 10da uyandi)) esim gitti onlarla hastaneye sonra geldiler kahvalti falan biraz isleri yapip hep beraber ulucaminin oralara gittik buyuk carsida orda bizim enistemle esim bizi carsida birakip gittiler biz bayabi gezdik ve cok kalabalikti ya ayaklarimiz agridi resmen neyseki erende cok huysuzlanmadi bikac biseyler aldik erene ilk kez tisort giydirdim bugun hava cok sicakti ayni yaz havasi gibiydi biyerlerde oturduk eren kosturdu ortalikta gorenler ya tutup seviyo yada laf atiyolar erene:-) ama erende baya yoruldu arabada gelirken uyuyakaldi eve gelince yatirdik o uyudu.:-)
Eve geldigimizde 5e dogruydu sanirim bende ablamla kahve ictim sonra yemeklere basladim o sirada ablamlar esimde dahil bi akrabamizin yanina ablamin ignesini vurdurmaya gittiler bende yemekleri hallettim biraz basit oldu sanki ama mercimek corbasi pilav kavurma salata bide salgamli bulgur salatasini yaptim ama acayip yoruldum ya hic oturmadim desem yeridir.ayaklarim aciyo suanda ve erende aksam enerji patlamasi yasadi ayy o ne oyle ya bi saniye durmuyo neler yapiyo bide onunla oynadik biguzel simdi gozlerim kapaniyo k.bakmayin uzun oldu galiba bende uyudum herkese iyi geceler.

Günaydın bizde yoldayız eskişehiri geçtik ve daha cook yolumuz var
Bozüyük de mola verdik rana çok iyiydi ama babamız lavaboya gidince arkasından baba diye koşarken düştü dizinden ilk yarasini aldı öpeyim geçecek dedim öptüm ağlamayı bıraktı ama biz çok üzüldük
Arabada gayet iyi hiç küçüklüğü gibi eziyet etmiyo konuşup duruyo benimle annesini özlemiş :-)
Uyuyo şimdi uyumak istemedi ama zor da olsa uyuttum
Ha bi de kaza atlattık iki sarhoş koca yola atladı birden zor durduk ama çok korktum adamlar bağırıp duruyorlardı üstüne üstlük :mad::mad:
Bizden haberler böyle akşam saat sekiz dokuz gibi evde olacax yani daha çoook yolumuz var, dua edin

Hayırlı yolculuk cnm. Kazasız belasiz gidin

İyi geceler kizlar cok yorgunum cook sabah ablamla enistem geldiler eren uyuyodu (ve uzun bi aradan sonra ilk kez 10da uyandi)) esim gitti onlarla hastaneye sonra geldiler kahvalti falan biraz isleri yapip hep beraber ulucaminin oralara gittik buyuk carsida orda bizim enistemle esim bizi carsida birakip gittiler biz bayabi gezdik ve cok kalabalikti ya ayaklarimiz agridi resmen neyseki erende cok huysuzlanmadi bikac biseyler aldik erene ilk kez tisort giydirdim bugun hava cok sicakti ayni yaz havasi gibiydi biyerlerde oturduk eren kosturdu ortalikta gorenler ya tutup seviyo yada laf atiyolar erene:-) ama erende baya yoruldu arabada gelirken uyuyakaldi eve gelince yatirdik o uyudu.:-)
Eve geldigimizde 5e dogruydu sanirim bende ablamla kahve ictim sonra yemeklere basladim o sirada ablamlar esimde dahil bi akrabamizin yanina ablamin ignesini vurdurmaya gittiler bende yemekleri hallettim biraz basit oldu sanki ama mercimek corbasi pilav kavurma salata bide salgamli bulgur salatasini yaptim ama acayip yoruldum ya hic oturmadim desem yeridir.ayaklarim aciyo suanda ve erende aksam enerji patlamasi yasadi ayy o ne oyle ya bi saniye durmuyo neler yapiyo bide onunla oynadik biguzel simdi gozlerim kapaniyo k.bakmayin uzun oldu galiba bende uyudum herkese iyi geceler.
Uzun bir gün olmuş cnm

Günaydın kızlar.
23 nisan kutlu olsun.
Ben uykusuzum.
Salı günü akşam kv leri dün akşam için yemeğe davet ettim ama kabul etmedi. Salı akşamı çok üzüldüm söylediklerine ama iyi ki gelmemiş. Dün Defne ile çok güzel bir gün geçirdik. Sabah 6 da kalktım. Krep yaptım. 7 de Defne uyandı. Sonra kahvaltı faslı. Biraz oynadik. Onu uyutup çorba salata yaptım. Uyandım
.biraz oynadik. Sonra yemek yedik. Ben ortalığı toplarken Defne sandalyeden düştü. Çok korktum ama şükür bişey yok. Neyse hazirlandik ve 23 nisan şenlikleri ne gittik .Defne çok eğlendi. Baya yoruldu. Dönüşte sızdı resmen. Eve gelince doğru duşa. Sonra yine yemek faslı. Ardından 2 makine çamaşır yikadim. Mutfagi sildim .Defne ile oynadım. Onu uyutup duşa girdim. Yattigimda 12 yi geçiyordu. Gece sıcak olduğu için Defne de bende uyuyamadik.
Buarada tek başına zor oldu hem Defneye bakıp hem eşyaları taşımak ama Defne mutlu oldu o bana yeter

gunaydin kizlar
dun resmi tatil oldgundan babamiz evdeydi piknige gittik cok eglendik
cekirdek aile ile piknik ne hosmus:)
masal babasina yardim etti mangal yakarken cam kurularndanda topladi
yanmasi icin babasi yelleyince oda elinden aldigi sallayip durdu
yedik ictik top oynadik salincak bindi masalcik
gole ekmek atti ordeklere cok guldu onlara:)
gelincede banyo yapti uyudu cok yorullmus kuzucuk hic kalkmadi yine
bmbabamizi ise ugurlayinca uyurdum artuk uykumu almis oluorum sanirim uykum kacio bu saatte :)
bi gecmis yapayim dedim simdi uyuyayim ben optum kizlar

ozcanan sibel gecmis olsun yolculuk atlatmissiniz sag salim varmissiniz
sibel bugun ilk is gunun zor olur elbet ama allh yardimcin olsun
beni canim yorgunlukta huzursuzluk yapar nazarda olmustur yavrucak
uyku vakti gecince mSalda cilgin oluverir bianda uyutmaya gecmeden once keyfi yerinde gbi gorunsede
dalmada zorluk yasio cok yorgunken bebekler
funda suzinde dolu dolu gecmis canim kv niye gelmedi yemege merak ettim bak
fTma cnm yogun bor gun olmus gece az uyanmistir ins erende dinlenirsin savbahda yine gec kLkar ins

Gunaydin kizlarrr....uzuun bi aradan sonra ilk mesai yolculuğu basladi malesef....

Devlet degil songul abla malesef. ...ama ekmek parası der esim napalm

Gecmıs olsun cnm sagsalım varmıssınız sukur..rana yol yorgunlugundan yapmıstır belkı yıne guzel durmus masallah anlattıgına gore..ıyı tatıller sıze..

Sağol canım
O da haklı valla büyük insan bile ne hale geliyo yollarda rana ne yapsın

Iyı aksamlar kızlar
23 nisan kutlu olsun tum cocuklara:KK55::KK55::emir_bebek::KK8:

Biz bugun kv de deydık nıda herkese kendını sevdırdı opturdu keyfı yerındeydı herkese sebeklık yaptı, öglen uyutamadım tabı eve geldık komsunun cocuklari geldi bahceye beyzanin yanina onlarlada oynadi bende elmali tart yapim dedim ama cocuk bi huysuzlandi babasıda benım basıma verdı nıda pacama yapısık tartın son asamasını yaptım sonra karnını falan doyurdum ama hala aglıyo cıkardım uyutmaya yatırdım yıktı ortalıgı hıc bu kadar agladıgını gormedım uyku öncesı..neyse yatmıycak dıye benım yatagıma göturdum yanımda uyutayım dıye yıne aynı ama nasıl aglıyo okudum falan sonra ındırdım mecbur esımı cagırdım bahceden dısarı cıkardı oda okudu anca sakınlestı sonra beyzayla beraber cıkardım uyumaya yattıgı gıbı uyudu zaten.. Cocuga nazarmı degdı yoksa uykusuzluktan mı yaptı anlamadım:KK43:

Nazar olmuş canım uykuda kdvsi rana da anlattığın gibi ağladı ama gece yarısı ben çok korkmuştum esim okudu baya sonra düzelmişti bakıcıyi sürekli tembihliyorum hep oku diye çünkü anne babanin bile nazari oluyormuş istemeden de olsa

Gunaydin kizlarrr....uzuun bi aradan sonra ilk mesai yolculuğu basladi malesef....

Canım benim üzülme çok küçükken bırakmadın ki doya doya büyüttün yavrunu hayat bu alışıliyo herşeye. Ben rana 8 aylıkken başladım ama daha yeni yeni ışe gitmem sorun oluyo çünkü ayrılık safhası sıkıntılı bu aralar belki öğle araları bile gitmeyecem çünkü yıpranıyortm bunu fark ettim bu sefer ışte hata olmaya başladı
Ayrılık zor ama yapacak birşey yok malesef kolay gelsin canım

X