2012 kasım bebekleri büyüyor..

cnm uykusuzluk zo ızımda benımde öleydı ınşalla duzene gırer
göbek bagı duruyo cnm gömcez ınşalla bıyere

Ay ne güzel maşallah sizin uyku sorununuz yok demek aslında gece gündüz kavramını öğrense işîm kolaylaşacak ama daha öğrenemedik. Göbek bağını gömmek lazım diyorlar biz de gömeriz.

sorma canım ya, uykusuzlk en büyük sorun. gece gündüzü bi öğretebilirsekuyuruz rahat rahat inş.

göbek daha duruyo. saklamakda istiyorum ama gömmek gerekiyoheralde değil mi?gömersek de üniversite bahçesne gömeyim diyorum:KK1:

Beni depresyona soktu uykusuzluk gündüz uyusam da gece uykusu cok farklı. Gece gündüz kavramını öğrenseler hayırlısı ile biraz rahatlarız.annem de okul veya camiye gömelim diyor hala evde göbeğimiz o çok kıymetli bebeğimi besleyen kordon :)

Ay ne güzel maşallah sizin uyku sorununuz yok demek aslında gece gündüz kavramını öğrense işîm kolaylaşacak ama daha öğrenemedik. Göbek bağını gömmek lazım diyorlar biz de gömeriz.

Beni depresyona soktu uykusuzluk gündüz uyusam da gece uykusu cok farklı. Gece gündüz kavramını öğrenseler hayırlısı ile biraz rahatlarız.annem de okul veya camiye gömelim diyor hala evde göbeğimiz o çok kıymetli bebeğimi besleyen kordon :)

cnm bak uzman tv de cok guzel şeyler var bu konuda mesela gunduz bol gurultulu ortamda ve bebekle konuşularak gecırılmesı gerektını söyluyo ama gece ıse tam tersı sessız saın gece lambası olan bı ortamda gece uyandıgında hıc bebege laf atılmaması söylenıyo böyleleıkle gece gunduz u ayırt etmesınınde yardımcı oluyomuş

cnm bak uzman tv de cok guzel şeyler var bu konuda mesela gunduz bol gurultulu ortamda ve bebekle konuşularak gecırılmesı gerektını söyluyo ama gece ıse tam tersı sessız saın gece lambası olan bı ortamda gece uyandıgında hıc bebege laf atılmaması söylenıyo böyleleıkle gece gunduz u ayırt etmesınınde yardımcı oluyomuş

Canım aynısını yapıyoruz özellikle tv sesini cok acıyoruz ki sese duyarlı olsun ama yine de anlamıyor. Gündüz cok uyuyor gece ise uç gibi uyanıp altıya doğru uyuyor cin gibi gözlerini acıyor beşiğine Koyunca da bizi görmeyince ağlıyor mecburi kucağımıza alıyoruz. Ah su sancılı dönemler bi bitseydi kırkı çıksaydı biraz büyür bazı seyleri daha rahat kavrar.

kızlar uykusuzluk bizde de var.üstüne üstlük gece gündüz uyumuyor.bugün sadece 2 saatlik uyku ile duruyorum.sütüm de az.valla ne yapacağımı bilemedim

kızlar uykusuzluk bizde de var.üstüne üstlük gece gündüz uyumuyor.bugün sadece 2 saatlik uyku ile duruyorum.sütüm de az.valla ne yapacağımı bilemedim

tuh cnm benı ya ınşalla duzene gırer napıyo ağlıyomu uyumayınca gazımı var yada sut az dıye acmıkı cnm
bıde uykusuzluktada sut az oluyomuş bugun okudum cnm gercekten gece uydugumda ben daha fazlalaştıgını hıssedıyorum

merhaba kızlar bebekleriniz hayırlı olsun sizlere geçmiş olsun .bende ekim annesiyim.sizin topiği geziyordum yazıyım dedim.allah bebeklerimize uzun ömürler versin inş.bizimde 40 mız çıkmadı daha 38 gün olduk bugun son 2 :) gün sayıyorum vala şu 40 çıksa gezicem habire ev ev akrabalara komşulara çok sıkıldık evde:KK37::KK37::KK37::KK37:

merhaba kızlar bebekleriniz hayırlı olsun sizlere geçmiş olsun .bende ekim annesiyim.sizin topiği geziyordum yazıyım dedim.allah bebeklerimize uzun ömürler versin inş.bizimde 40 mız çıkmadı daha 38 gün olduk bugun son 2 :) gün sayıyorum vala şu 40 çıksa gezicem habire ev ev akrabalara komşulara çok sıkıldık evde:KK37::KK37::KK37::KK37:

cnm benım cok teşekkur edrız sızın bebışte hayrlı olsun
ay bu arada bakma cnm kasım annesıne yazdıgımıza coğumuz ekımde doğum yaptık ay ben gezmelere başladım ufaktan yoksa lohusa depresyonuna gırebılırım hemencık

kızlar oğlum 2 haftalıkken $311020121785.jpg

kızlar benim oğlumda 6 günlük oldu , gazımız var hep uykusuzuz, metsil veren varmı aranızda yada başka bir ilaç gaz için ,

ben milupanın rezene çayını aldım ondan veriyorum, şu 40 ın çıkmasını dört gözle bekliyorum daha düzene girer inşallah diyorlar,

tuh cnm benı ya ınşalla duzene gırer napıyo ağlıyomu uyumayınca gazımı var yada sut az dıye acmıkı cnm
bıde uykusuzluktada sut az oluyomuş bugun okudum cnm gercekten gece uydugumda ben daha fazlalaştıgını hıssedıyorum

doktor bebeğin açlıktan ağladığını söyledi.sürekli ağlıyor,hep memede kalmak istiyor.doktor dediki"eğer bebeğin başka bi sorunu olsa mama da versen memede versen susmaz.aç olduğunu böyle anlıyoruz" ben de önce emzirip ardından mama veriyorum.göğüslerim yara oldu.canım yana yana emziriyorum.zaten doktor da gece mümkün olduğunca uyu sütün artar ded,i

doktor bebeğin açlıktan ağladığını söyledi.sürekli ağlıyor,hep memede kalmak istiyor.doktor dediki"eğer bebeğin başka bi sorunu olsa mama da versen memede versen susmaz.aç olduğunu böyle anlıyoruz" ben de önce emzirip ardından mama veriyorum.göğüslerim yara oldu.canım yana yana emziriyorum.zaten doktor da gece mümkün olduğunca uyu sütün artar ded,i

cnm brnım arkadaşımın dr uda öle demış öncce meme sonra mama dıye senın dedıgın gıbı oda doyunca huzurlu oluyomuş
ay benımde kızımda cok yara olmuştu ağlayarak ezırıyodum ne ılaçlar fazda etmedı en son aktarda sabun şeklınde kakao yagıylla gectı cnm kesıp koydum gögsume 2 gune gectı

kızlar benim oğlumda 6 günlük oldu , gazımız var hep uykusuzuz, metsil veren varmı aranızda yada başka bir ilaç gaz için ,

ben milupanın rezene çayını aldım ondan veriyorum, şu 40 ın çıkmasını dört gözle bekliyorum daha düzene girer inşallah diyorlar,

cnm ben kızımda zınco kullandım onunlada duzene gırdı cnm gazı
bıde ben ıkıncı anne olmama ragmen gaz cıkarmayı yanlış bılıyomuşum meger uzman tv de bı ebe gösterıyo cnm her emzırmeden sonra o teknıkle arasa 2 kere cıkarttırıyrum bagırsaklara ınmeden mıdede bıtıyo gaz

bizde gaz sorunuyla mucadele ediyoruz
1 hafta ağladı bebeğim kurulmuş gibi,akşam 8-12 arası
metsşl kullandık fayda etmedi
doktora gttk nurse harvey adında bitkisel şurup önerdi metsli verme dedi
2gündr kullanıyoruz kısmen daha rahat çok şükür
yaren canım ben buşamadım uzman tvde gaz çıkarma videosu
sen yollarmısı bana llinki rica etsem

http://www.google.com.tr/url?sa=t&r...SetIBw&usg=AFQjCNEqnmswlCDj4QAw-iDJjAIKM-0xLA
cnm yarende kullandım ama yarene ters tepkı yaptı ablam cok memnun kaldı ben zınco ıle gecırdım
o zaman bulmakta zordu nurseyı cnm pıyasada satelerı varmış dıkkat et derım

cnm hergun aynı saatteyse bebışın kolık olabılır
sac kurutma elektrık supurge arabayla gezıntı sakınleştırıyo tatlım

cnm hergun aynı saatteyse bebışın kolık olabılır
sac kurutma elektrık supurge arabayla gezıntı sakınleştırıyo tatlım

çok teşekkrler cnm
evet kolik olablr dedi doktorda
dediklerini denedik hatta arabayla gezdk bi gece :KK1:
1hafta çktk şimdi rahat çok şükür umarım devam etmez

çok teşekkrler cnm
evet kolik olablr dedi doktorda
dediklerini denedik hatta arabayla gezdk bi gece :KK1:
1hafta çktk şimdi rahat çok şükür umarım devam etmez

cnm benım ya ınşLLa zamanla duzene gırer ben kızımdan bılıyrum gaz uykusuzluk çok kötu bızım 40 gun surmuştu yarende sabah kalktıgımda kafam sersem gıbı oluyodu

X