2013 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

belki seni bir miktar teselli eder, hergünü kv ile yaşayanlar var :KK43:
sayılı gün çabuk geçer canım sabır
Allah sabır versin bacım ben 5 gün dayanıcam piff

Oyyyy allah sabir versinnn

O meme acik olayini ben de yapmak uzereyimmmm
âmin keşke tesbih alsaydım çekerdim yada ceviz falan mı kırsam :dd

Meraba meraba :))

Nabersiniz hatunlar. Beni biliyosunuz işte örgü derdine düştüm. Bu akşam başımdan geçen trajikomik olayı özet geçeyim. Eşime dedim ki tuvalete gidicem biraz İda'ya bakar mısın ne dese beğenirsiniz? Git ama keyif yapma İda büyüsün keyif yapacak çok vaktin olur :KK36: Çocuğa bakacak diye bedensel ihtiyacımı keyif olarak görüyor :KK1::KK4:
Erkeklerin doğasında odunsallık var bu kesin :d
bende kocacığımla değil ama kv ile tartıştım bugün :)
ama ne tartışma, daha doğrusu ben bağırdım o dinledi..sinirden elim ayağım titredi, ayların birikimi tabi
tam bidaha elimi sürmem çocuğa dedi, bende evet lütfen sürme bu çocuk benim çocuğum dedim çıktı odadan
kızlar sonradan kendimi tanıyamadım, nasıl şiştiysem içimdeki canavar ortaya çıktı :))
Enemmm kim tutar seni yürü be : D ay içimin yağları eridi kendim patlamışım gibi rahatladım :d
Ovvv bugun ay burcumuzda heriflere sinirlenmek varmis belli oldu agustos analariiii :KK52:
Tekmele canim uykusunda acima :)))
Uçan tekmeye az kaldı :d

Birde o kocalarınız ile KV lerinize fena sınır oldum söyleyim biz neler çekiyoruz onların dertleri ne .
Kulaklarını çekmek lazım arada bunların .

Selam kızlar,

Cok yorgun ve hastayim boğazım ağrıyor . Yarın yola çıkacağız ve ben hic hazirlananadim. İnci bütün gun gaz sancısı çekti . Avmye gittik birşeyler lazımdı annemlere uğradık . Sadece biraz kızın giysilerini ütüledim ve bademi yıkayabildim. Götürülecek listesi o kadar cok ki of ne zormus ufacık çocukla yola çıkmak 500 litreler araba bagajı yetecek mı merak ediyorum . Meltem 3 çocukla nasil basa çıkıyor cok merak ettim dogrusu .

Neyse benden bu kadar şimdilik gözümden uyku akıyor ama böyle zamanlarda uyumak daha zor

Geçmiş olsun canım cidden bebekle bi yere gitmek zor bana günübirlik çantası hazırlamak bile zor geliyo. İnşallah iyi geçer de tüm bu eziyete değer. Çok öptüm iyi yolculuklar :)

Selam kızlar,

Cok yorgun ve hastayim boğazım ağrıyor . Yarın yola çıkacağız ve ben hic hazirlananadim. İnci bütün gun gaz sancısı çekti . Avmye gittik birşeyler lazımdı annemlere uğradık . Sadece biraz kızın giysilerini ütüledim ve bademi yıkayabildim. Götürülecek listesi o kadar cok ki of ne zormus ufacık çocukla yola çıkmak 500 litreler araba bagajı yetecek mı merak ediyorum . Meltem 3 çocukla nasil basa çıkıyor cok merak ettim dogrusu .

Neyse benden bu kadar şimdilik gözümden uyku akıyor ama böyle zamanlarda uyumak daha zor
Çok geçmiş olsun cnm ayrıca kolay gelsin ben de topladım valiz sadece kızınkiler bagajın 4/3 nü kapladı bize de aralara sıkışmak kaldı :))
Teşekkürler med bi ara sen de yapıyodun geri dönecek misin sahalara :))
İnşallah :) ben işi profesyonelliğe dökmeyi planlıyorum cnm biraz rahatlayınca hatta sipariş aldım geri çevirmek zorunda kaldım : ))ama örgü bana göre değil maalesef beceremiyorum yamık yımık oluyo :)

Anaa olaya gel içindeki cadıyı ayaklandırmış kv. naptı da o kadar bağırdın kıs aybike?

izmirin güneşli bir pazar öğleni, paşayı verendaya çıkarttım güneşlensin diye...herzamanki gibi bizimki aldı kucağına hemen annem diye sevmeye başladı. benden bahsederken de annesi demiyor ismimle hitap ediyor. ya sabır çekiyorum
yine kıyafete taktı. yaa hava 26 derece...kolsuz body giydirmişim, üzerine uzun kollu penye, onunda üstüne yelek, sırf kv laf etmesin diye...kucağımda biz oynarken gelmiş polar battaniye sarıyor üstüne. napıyorsun dedim, üşütecek çocuk diyor. ama ben bu arada askılıyla, hava o derece yani...yavrumun ensesi boynu kalın giydirmekten isilik oldu, 4 gündür krem kullanıyorum. eczacı kız da yanında söyledi giydirme böyle diye
al nasıl bakacaksan nasıl saracaksan sar dedim yavrumu verip üst kata çıktım. zaten sinirim o an zirve yaptı, kendime kızdım niye bıraktım diye. hiç bişey olmamış gibi 2 saat boyunca kucağında gezdirdi bahçede. sonra gelmiş yatak odasına, altına yaptı bu diyor. yaptıysa değiştir dedim yüzüne bile bakmadan. ben sana yardım etmeye çalışıyorum dedi, orda koptum :KK43: yavrumu sarıp sarmalamak bana yardım etmek değil, çocuğun heryerini kızarttın dedim. ama üşütecek diyor hala...hasta olacaksada ben hasta ederim, bu çocuk benim artık karışma bize yeter dedim..ama ellerim nasıl titriyor, bi baktım bağırarak kuruyorum cümleleri :)
ama öncesinde gazı eşimden aldım, yoksa cesaret edemezdim :KK66: o da "ne söylemen gerekiyorsa söyle, bu çocuk onun değil bizim çocuğumuz" dedi....böyle zamanlarda kocama birkez daha aşık oluyorum :)))

Geçmiş olsun canım cidden bebekle bi yere gitmek zor bana günübirlik çantası hazırlamak bile zor geliyo. İnşallah iyi geçer de tüm bu eziyete değer. Çok öptüm iyi yolculuklar :)

Sagol Canim biz yarın aksama kadar ancak yola çıkarız bu gidişle . 15 dk da en sık kıyafeti bulup buluşturan makyaj yapıp sacını düzeltip eşini kapıda bekleyen ben ne hallere düştüm :KK43:

İnsallah guzel gecer ama unutmamalı ki gittiğim yer kayınvalideler :) bende öpüyorum muck.

izmirin güneşli bir pazar öğleni, paşayı verendaya çıkarttım güneşlensin diye...herzamanki gibi bizimki aldı kucağına hemen annem diye sevmeye başladı. benden bahsederken de annesi demiyor ismimle hitap ediyor. ya sabır çekiyorum
yine kıyafete taktı. yaa hava 26 derece...kolsuz body giydirmişim, üzerine uzun kollu penye, onunda üstüne yelek, sırf kv laf etmesin diye...kucağımda biz oynarken gelmiş polar battaniye sarıyor üstüne. napıyorsun dedim, üşütecek çocuk diyor. ama ben bu arada askılıyla, hava o derece yani...yavrumun ensesi boynu kalın giydirmekten isilik oldu, 4 gündür krem kullanıyorum. eczacı kız da yanında söyledi giydirme böyle diye
al nasıl bakacaksan nasıl saracaksan sar dedim yavrumu verip üst kata çıktım. zaten sinirim o an zirve yaptı, kendime kızdım niye bıraktım diye. hiç bişey olmamış gibi 2 saat boyunca kucağında gezdirdi bahçede. sonra gelmiş yatak odasına, altına yaptı bu diyor. yaptıysa değiştir dedim yüzüne bile bakmadan. ben sana yardım etmeye çalışıyorum dedi, orda koptum :KK43: yavrumu sarıp sarmalamak bana yardım etmek değil, çocuğun heryerini kızarttın dedim. ama üşütecek diyor hala...hasta olacaksada ben hasta ederim, bu çocuk benim artık karışma bize yeter dedim..ama ellerim nasıl titriyor, bi baktım bağırarak kuruyorum cümleleri :)
ama öncesinde gazı eşimden aldım, yoksa cesaret edemezdim :KK66: o da "ne söylemen gerekiyorsa söyle, bu çocuk onun değil bizim çocuğumuz" dedi....böyle zamanlarda kocama birkez daha aşık oluyorum :)))

Caduu gelin kadin yardım ediyor sen bağırıyorsun :)

Sagol Canim biz yarın aksama kadar ancak yola çıkarız bu gidişle . 15 dk da en sık kıyafeti bulup buluşturan makyaj yapıp sacını düzeltip eşini kapıda bekleyen ben ne hallere düştüm :KK43:

İnsallah guzel gecer ama unutmamalı ki gittiğim yer kayınvalideler :) bende öpüyorum muck.

kv bile olsa ne güzel biyerlere gidiyorsunuz..biz eve tıkıldık :KK43:
iyi yolculular, aman oralarda iyi bakın kendinize..bide yanına lavanta çayı al canım, tecrübe konuşuyor burda, kv sinirine en güzel sakinleştirici :KK66:

Ahey okurken terledim hele ki izmir sıcağı nem fazla olduğu için hissedilen sıcaklık daha fazla oluyo offf 1 yıl oturdum İzmir'de yazın çıldırıyodum. Haketmiş kv. yoğurt mayalıyo sanki yazık bebişçiğe nasıl bunalıyodur yavrum :KK50:

canım ya bu süper bişeye benziyor susturma konusunda..ama fiyatı biraz tuzluymuş sadece 1-2 ay kullanacaksam
kaç aya kadar kullanılabiliyor? bide o toplar gerçekten ilgisini çekebiliyor mu?

Canım elinle çevirince kendi bi süre dönüo Kaan'da bakıo gülüo mırıldanıo iç çekio satıcı 11 kg a kadar 9-10 ay dedi ama evde baktım 9 kg a kadar yaZıo üzerinde bide oturmaya başladıktan sonra kullanılmasını tavsiye etmiyoruz yaZıo bakalım kullanıp görücez

Kızlar yola çıkacak tüm arkadaşlara hayırlı yolculklar. Dikkatli kullanın arabayı, yavaş gidin yollar kalabalık olacak Allah sabır versin :)

Bakalım yarın ki 10 saatlik yolculuğumuzda bizi nasıl heyecanlar bekliyor

Hayırlı yolculuklar canım yolculuklar eğlenceli oluyor inş sizin de öyle geçer. Oh bakına bakına.

O ne ola yarin bakayim bilgisayardan

Oy geçmiş olsun canım

Hıh di mi yaaa

Demekki neymis, biriktirmiyomusuz :)
Noldu da patladin canim?

Yeni nesil ana kucağıymış canım biz çok mutluyuz iki gündür onunla ama kullanım süresi ne kadar uzun olur ondan emin değilim malum barış oğlan bizimkilerin abisi aybikenin de dediği gibi biraz tuzlu

Selam kızlar,

Canım Allah kolaylık versin , gecmis olsun .
Hayırlı yolculuklar , insallah sagsalim kolayca gidersiniz, guzel bi Bayram geçirirsiniz
Gaz sancısı zor , insallah bi an önce atlatir İnci, ayrıca birde bademiniz var o da ayrı sorumluluk, iki cocuğun var gibi.

İnsan herseye adapte oluyor bi süre sonra , birde bebekler büyüdükce ağırlığı kalmıyor , tabi ozaman baska seyler çıkıyor ama bence enzor bu ilk 6 aylık donem
2. bebegim cok zor bi bebekti , uyusun diye ayagimdan indirmezdim, hala da uyumuyor , cok sukur 3. Bebeğim maşallah diyim melek gibi, Allah bir zorluktan sonra kolaylık veriyor heralde :KK1:

Kızlar yola çıkacak tüm arkadaşlara hayırlı yolculklar. Dikkatli kullanın arabayı, yavaş gidin yollar kalabalık olacak Allah sabır versin :)

Hayırlı yolculuklar canım yolculuklar eğlenceli oluyor inş sizin de öyle geçer. Oh bakına bakına.

Sağol canım güzel dileklerin için med 4 saatlik yolu 7 saatte gitmiş bakalım biz 10 saatı kaç saatte gideceğiz

X