2013 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

yaaa kızlar ben nekadar uzak kaldım bu topikten neler oluyo biri bana özet geçsin neden ayrıldınız sağlıklı besleniyor diye bi topik daha var aayyy kafam karıştı :)

Gamzecim canım 2013 Ağustos bebekleri sağlıklı besleniyor adında bir topic var oraya git canım çok eğleneceksin tam sana göre insanlar var :)))) :KK9:
Çok düşündüm seviyemi senin seviyene düşürüp düşürmeme konusunda, sonra biraz eskiye bakınca anladım ki sen benim seviyemde verilen cevapları idrak edemiyosun.
Yinede biraz kibarlaştırarak yazayım sen çevirirsin kendi diline..
Arkadaş; diğer topicteki insanlar seni bişeyle dürttüler de mi kuyruk acın geçmedi hala sataşıyorsun. Bu nedir ya?
Zamanında dertleşirken, yardımlaşırken, canım cicimken iyiydi de sonradan bu kadar nasıl içerledin anlayamadım.
Tartışmaysa tartışma,kavgaysa kavga yaşandı bitti.
Diğer topicte seviyesiz bulduğun insanlardan hiçbiri, burda tartışma yaşadığı insanların arkasından bişeyler konuşmuyor, kapattı konuyu unuttu hepsi.
Aradan aylar geçmiş sana ne dokundu bu kadarda kapatamadın konuyu anlayamadım.
Kendi işine bak artık, yorgan gitmiş kavga bitmiş sen hala neyin derdindesin.

Çok düşündüm seviyemi senin seviyene düşürüp düşürmeme konusunda, sonra biraz eskiye bakınca anladım ki sen benim seviyemde verilen cevapları idrak edemiyosun.
Yinede biraz kibarlaştırarak yazayım sen çevirirsin kendi diline..
Arkadaş; diğer topicteki insanlar seni bişeyle dürttüler de mi kuyruk acın geçmedi hala sataşıyorsun. Bu nedir ya?
Zamanında dertleşirken, yardımlaşırken, canım cicimken iyiydi de sonradan bu kadar nasıl içerledin anlayamadım.
Tartışmaysa tartışma,kavgaysa kavga yaşandı bitti.
Diğer topicte seviyesiz bulduğun insanlardan hiçbiri, burda tartışma yaşadığı insanların arkasından bişeyler konuşmuyor, kapattı konuyu unuttu hepsi.
Aradan aylar geçmiş sana ne dokundu bu kadarda kapatamadın konuyu anlayamadım.
Kendi işine bak artık, yorgan gitmiş kavga bitmiş sen hala neyin derdindesin.

Topiklerin ayrilmasinda bikac kisiyle artik yazismadigim icin uzulmustum sen de onlardan biriydin oncelikle bunu bilmeni isterim. Yalniz yorgan gitmis kavga bitmisse siz niye hala burardasiniz pardon???

Son düzenleme:
Topiklerin ayrilmasinda bikac kisiyle artik yazismadigim icin uzulmustum sen de onlardan biriydin oncelikle bunu bilmeni isterim. Yalniz yorgan gitmis kavga bitmisse siz niye hala burardasiniz pardon???
Niye mi burdayiz :)
Benden baskasi var mi bilmiyorum topicte, kimse kalmamis cunku gordugum kadariyla. Ben kendi adima cevap vereyim Kendi uyeleri bile yokken ben ne arayabilirim ki burada? Kendi topigime girdigimde bir arkadasimin rabarbaanin mesajini alintiladigi gordum cevap verme geregi duydum. Ben de aksine topiclerin ayrilmasina senin deyiminle bu topicten ayiklanan kisiler arasinda olduguma ve artik seninle yazisamadigima hic uzulmemistim :) neyse ben kendi isime bakayim, herkes kendi isine baksin..

Niye mi burdayiz :)
Benden baskasi var mi bilmiyorum topicte, kimse kalmamis cunku gordugum kadariyla. Ben kendi adima cevap vereyim Kendi uyeleri bile yokken ben ne arayabilirim ki burada? Kendi topigime girdigimde bir arkadasimin rabarbaanin mesajini alintiladigi gordum cevap verme geregi duydum. Ben de aksine topiclerin ayrilmasina senin deyiminle bu topicten ayiklanan kisiler arasinda olduguma ve artik seninle yazisamadigima hic uzulmemistim :) neyse ben kendi isime bakayim, herkes kendi isine baksin..

Ben misafirleri kastetmistim ama diger topikte alintilayan mi olmus? Ooo rabarba baya unluymus ve takip ediliyormus:) Ayiklananlar olduguna ewt cok sevinmistim cok rahatlamisti burasi yazilanlar gereksiz geyik icinde kaybolmuyordu. Senin icin de uzulmeme gerek kalmadi, sagol ocimi rahatlattin.

Evet bence de kendi isine bak sen:) hadi canim.

Ben misafirleri kastetmistim ama diger topikte alintilayan mi olmus? Ooo rabarba baya unluymus ve takip ediliyormus:) Ayiklananlar olduguna ewt cok sevinmistim cok rahatlamisti burasi yazilanlar gereksiz geyik icinde kaybolmuyordu. Senin icin de uzulmeme gerek kalmadi, sagol ocimi rahatlattin.

Arkadasnz baya unlu cnku kendni unuttrmuyo.aradan aylar gcmis bzmle alakasi olmayan bi knuda bze sariyo bilmem farkndamisn..topik senn deyiminle ayiklanmisti iyikide ayiklanmis

Binlerce üyesi olan, arama motorlarında aratılan her cümleyi barındıran içeriği olan bir forum sitesinin, her topiğinde üye olmayan okuyucuların olması kadar doğal birşey yok zaten, binlerce sayfa konu konuşuldu topicte. Hamilesi, lohusası derdine derman arayan burda ziyaretçi görünüyor. Ziyaretçi çok olağan burda :)

Üzülme tabi, bunca zaman boşuna üzmüşsün kendini. Ve O mesajdan sonra da benim için üzülmene gerek olsaydı tuhaf olurdu zaten :))

Maalesef bir anlık gaflette bulunup okudum ve üzüntümü arkadaşlarımla paylaşmak için rabarbamı he ne ise şahsın yazısını alıntıladım uzunca vakit geçirdiğim zamanında dertleştiğim insanların gerçek yüzünü görünce tiksindim bunun o kullanıcının ünlü bilmem ne olmasıyla alakası yok bunu sende biliyorsun konuyu saptırma siz bizim tarafa laf atarsanz karşılığını alırsınız tabiki aylardır bizden size böyle bişey geldimi gelmedi çünkü ilgilenmıyoruz anladınmı:KK37:
Zaten topiğiniz bomboş kalmış baksana çok sağlam dostluklar kurmuşunuz bravo ahahahahaha

Bi dahada bizlerle ilgili bişey görmek istemıyorum burda hadi güzelim herkes işine baksın başka uğraşlar bulun kendinize tavsiyem çocuk gelişim kitapları falan okuyun buralarda ona buna laf yetiştirmekle olmaz bu iş

Nedennnn beni kimse bilgilendirmiyooo yaaaa çatlıyacam meraktan noldu burda neden ayrıldı topik kızlarrr cevap verinn yaa uzun uzun anlatmyın ya da sayfa numarası söyleyin ben bakıyımmm burda çok güzel günler geçirdik ne oldu bukadar :KK19::KK19::KK19::26::26:

Maalesef bir anlık gaflette bulunup okudum ve üzüntümü arkadaşlarımla paylaşmak için rabarbamı he ne ise şahsın yazısını alıntıladım uzunca vakit geçirdiğim zamanında dertleştiğim insanların gerçek yüzünü görünce tiksindim bunun o kullanıcının ünlü bilmem ne olmasıyla alakası yok bunu sende biliyorsun konuyu saptırma siz bizim tarafa laf atarsanz karşılığını alırsınız tabiki aylardır bizden size böyle bişey geldimi gelmedi çünkü ilgilenmıyoruz anladınmı:KK37:
Zaten topiğiniz bomboş kalmış baksana çok sağlam dostluklar kurmuşunuz bravo ahahahahaha

Bi dahada bizlerle ilgili bişey görmek istemıyorum burda hadi güzelim herkes işine baksın başka uğraşlar bulun kendinize tavsiyem çocuk gelişim kitapları falan okuyun buralarda ona buna laf yetiştirmekle olmaz bu iş

Yeternce okimamissin tuhhh:)

Biz facebookta kendi gizli grubumuzu kurduk ve Gercek profillerimizle 7-24 yazisiyoruz, aldin mi cevabini nasyacim?

Yav amaaaan size cevap verende kabahat..

Bir kaç ay önce iki kişinin katıldığı ve bizlerinde taraf olduğumuz bir tartşışma yaşandı.
Sonra topic ikiye bölündü. Diğer başlıktan takip etmek isteyenler oradan takip ediyor. Bizde buradan devam ediyorduk.
Sonra daha samimi bir ortam olması için fqcbook ataşındık. Çünkü ben ve birçok arkadaşım buradan resim vs. Paylaşmayı uygun görmüyordu.
Bu topik o yüzden çok ıssız. Diğer tarafı takip etmiyorum bilemeyeceğim. Aslında merak ettiğim birçok kişi var:KK43:
Ama bu atışmalar beni aşırı rahatsız ediyor. Herkes birbirine kapak yapmak peşinde. Oysa buraada bulunuş amacımız bu değildi.
Sen nasılsın. Kızcelerin nasıl? İşe başladın mı? Bu kadar zamandır nerelerdesin:)

Yeternce okimamissin tuhhh:)

Biz facebookta kendi gizli grubumuzu kurduk ve Gercek profillerimizle 7-24 yazisiyoruz, aldin mi cevabini nasyacim?

Yav amaaaan size cevap verende kabahat..

Yeterince okumaya hiiiç niyetim yok nerde topalanırsanız toplanın banane cevabını aldınmıymış seviyesiz senle muhatap olmıycam daha fazla ne yazarsan yaz şimdi

Bir kaç ay önce iki kişinin katıldığı ve bizlerinde taraf olduğumuz bir tartşışma yaşandı.
Sonra topic ikiye bölündü. Diğer başlıktan takip etmek isteyenler oradan takip ediyor. Bizde buradan devam ediyorduk.
Sonra daha samimi bir ortam olması için fqcbook ataşındık. Çünkü ben ve birçok arkadaşım buradan resim vs. Paylaşmayı uygun görmüyordu.
Bu topik o yüzden çok ıssız. Diğer tarafı takip etmiyorum bilemeyeceğim. Aslında merak ettiğim birçok kişi var:KK43:
Ama bu atışmalar beni aşırı rahatsız ediyor. Herkes birbirine kapak yapmak peşinde. Oysa buraada bulunuş amacımız bu değildi.
Sen nasılsın. Kızcelerin nasıl? İşe başladın mı? Bu kadar zamandır nerelerdesin:)

anladım canım sağol :)
ben işe döndüm 1 ay oldu evde hiç giremedim geceleri ancak baktım biraz ama 2 tane olunca büyük kızım da çok hareketli olunca hiç fırsatım olmadı.Kızçelerim iyiler şükür babanne bakıyo evde şimdilik bi sıkıntı yok sizler naptınız face grubu buldum ağustos anneleri diye o sandım sizi sordum bu grup kadınlar kulübünden mi geçti diye yok dediler.:KK43:

Merhaba
Top gitti kavga bitti.... Şimdi facebook sayfasında dilediğiniz gibi paylaşım yapabilirsiniz : )

Bu arada burada grubu dağıtmaya yönelik her türlü talebin yani facebook çağrısının site kuralları gereği üyeliğinin tamamen kapanacağını da hatırlatmak isterim.

Evet canim Gebze medc park Benim doktorum kendi yokken beni budhaan beye yönlendiriyordu.

Cagatay beyi herkes cok beğeniyor CANIM. Ben o hastanede burcu Çetinkaya yı beğenmiyorum normal olucak ve onun nöbetine denk gelicek. Diye korkmuştum. Onun disinda hepsi iyi bence.

CANIM Amanullah Murat candan Burhan bunlar hep iyi doktorlar inş onlardan birine denk gelirsin.

Tavsiyelerin içn saol canim
Arkadaslar amanullah cagatay beye tüp ameliyati olan var mi

Merhaba bilgisi olan bilgisini paylaşsın lütfen kafam karıştı ben 23 haftalık hamileyim dün 22h 6g lüktüm renkli ultrasona girdim doktor dediki renkli görüntü alamıyorum bebek Doğum kanalına girmiş plesanta önünde bende anlamadığım için sormadım eve geldim Doğum kanalına girmesi Doğumun yaklaştığını işaret ediyormuş daha çok erken değil mi kafam çok karıştı

Merhaba bilgisi olan bilgisini paylaşsın lütfen kafam karıştı ben 23 haftalık hamileyim dün 22h 6g lüktüm renkli ultrasona girdim doktor dediki renkli görüntü alamıyorum bebek Doğum kanalına girmiş plesanta önünde bende anlamadığım için sormadım eve geldim Doğum kanalına girmesi Doğumun yaklaştığını işaret ediyormuş daha çok erken değil mi kafam çok karıştı
2013 ağustos anneleri nerelerdesiniz? 2018 ağustos annesi olucam :)
Bende 03.08.2013 kızım doğdu..şimdi 2. Ye hamileyim o da ağustosta dogucak insallah:anneadayı:

X