2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Gizem dikkat et canım yaaaa
Hbr et bize..!
Eşim zen evde ama geldi tanımda uyudu bağırdım bende kalk pazara git die
Ztn dun gece sabaha kdr uyudu ben orda mahfoldum diktim tavana gözlerimi
Annem gelemez ablamın kızına bakıo
Ablam çalışıo offf

Bizde öyleyiz canım ne ana var yanımızds ne bacı zor zamanlarımızda hep yalnızız ha deyince gelinmiyor hepimiz Allaha emanetiz bu durumda eşlerimizden herzamankinden daha fazla ilgi bekliyoruz göremeyince üzülüyoruz tani sen yoğun yaşıyorsun şuan duygularını onlar anlayamayabiliyor gelinlik olayınıda takma şimdi senin moralin bozuk olduğu için bukadar takmişsındır bi kuru temizleme halleder takma hem bırak baksın kayınvaliden sana kalkma aya canının kıymetini bil bişey olursa en çok sen üzülürsün yat kalkma

Kızlar Allah razı olsun..
Western canım çok sağol
Suan sancım var..
Çok üzülüyorum mecbur kendi işimi kendim yapıcam
Kimse anlamıo beni iyiki siz varsınız
:KK43:(((

canım bende okudum. Rabbim ferahlık versin sana.

Yat bol bol. Rabbim sana kendi işini yapacak kadar gücü verir hiç merak etme.

Bende tek başımayım her işimi kendim yapıyorum. Ne yapalım.

İnsanın kendi annesi yanında olamyınca zor ama geçicek ki bugünler:KK16:

Boşver kendi kendimize yeteriz biz. sonra derler ki ben baktım bi sürü caga cuga.:KK31:

Okudum bende.Ne güzel akıl ettin western ya helal olsun.
Allah hepimizin bebeğini bizlere bağışlasın
Amin canım inşallah sağ salim kucağımıza alırız evlatlarımızı.
Kızlar Allah razı olsun..
Western canım çok sağol
Suan sancım var..
Çok üzülüyorum mecbur kendi işimi kendim yapıcam
Kimse anlamıo beni iyiki siz varsınız
:KK43:(((

Allah hepinizden razı olsun.Allah kabul etsin inşallah.
tez vakitte şifanı bulursun inşallah.

Dun çarşıda şiddetli kanamam oldu arkadaslar
Oyle böyle değil. Ambulans gelip aldı beni
Bacaklarımdan yollara ambulansa akan kanı durduramadılar. !
Dun akşam 7 den beri hastanede dogum katındayım.
Çok uzun yazamıcam her yerim delik deşik oldu kolumda beni mahfeden serum var
Zor yazıyorum.
Nöbetçi kadın Dr evden 22:00 suları teşrif etti..
O saate kdr kimse bişey demedi bize.
Neyseki litrelerce kandan sonra bebeğim yaşıyor..
Dun akşam size yazmaya çalıştım ama olmadı.
Dualarınıza ihtiyacım var..
Az da olsa kanamam devam edio..
Dua edin kızlar.. Hala hastanedeyiz..

canım çok geçmiş olsun kendine çokkkkk dikkat et allah sana da bebeğine de sağlık versin dualarım sizinle canım en kısa sürede inşallah toparlanır eve dönersiniz

kızlar cemre için 1!er tane Ayet-el kürsi okuyalım ben okudum bu mesajı yazdım.
okuyan mesajımı beğensin.
bu dualara hepimizin ihtiyacı var.En Büyük KK

Telden giriyorum. Begen i tikliyamiyorum..bende bi tane okudum
canimm. beni de sayyyyyyy

cemre aaaa uzecek yer ariyosun kendini haaaa...aaa yigeni uzmeeee.
.
ay sinirlerim bozuldu oturdum ağlıyorum resmen.
beşiktaşta olaylar çıkmış abimin çalıştığı conrad oteli taşlıyolarmış ve içerde şuan elim ayağım titriyo ya offffffffffffffff

Kizimmmmm deli misinnnn....deli manyakkkk nereyeeee gitmeee sakin....obasinin caresine bakar...

Dun çarşıda şiddetli kanamam oldu arkadaslar
Oyle böyle değil. Ambulans gelip aldı beni
Bacaklarımdan yollara ambulansa akan kanı durduramadılar. !
Dun akşam 7 den beri hastanede dogum katındayım.
Çok uzun yazamıcam her yerim delik deşik oldu kolumda beni mahfeden serum var
Zor yazıyorum.
Nöbetçi kadın Dr evden 22:00 suları teşrif etti..
O saate kdr kimse bişey demedi bize.
Neyseki litrelerce kandan sonra bebeğim yaşıyor..
Dun akşam size yazmaya çalıştım ama olmadı.
Dualarınıza ihtiyacım var..
Az da olsa kanamam devam edio..
Dua edin kızlar.. Hala hastanedeyiz..

Geçmiş olsun canım dualarımız seninle.. Allah bebeğini sana bağışlasın. Daha öncedende oluyormuydu böyle lekelenme vs.

Cemrecim mesajını okudum sok oldum çok üzüldüm geçmis olsun canım ama üzülme bak bebeğin hala seninle çok sükür umarim daha iyi olursunuz tatlim...kızlar dünden beri çok kötüyüm boğazım ağrıyodu şimdi yutkunrken genzim acıyor ve yanıyor ara ara ates basıyor çok halsizm ne yapacam ben ya acile gitsem müdahele ederler mi bi akıl verin

Cemrecim mesajını okudum sok oldum çok üzüldüm geçmis olsun canım ama üzülme bak bebeğin hala seninle çok sükür umarim daha iyi olursunuz tatlim...kızlar dünden beri çok kötüyüm boğazım ağrıyodu şimdi yutkunrken genzim acıyor ve yanıyor ara ara ates basıyor çok halsizm ne yapacam ben ya acile gitsem müdahele ederler mi bi akıl verin
Geçmiş olsun canım doktorunu ara bence o yol gösterir çok kötüysen git acile ama ilaç verirlermi bilmiyorum ıhlamur elma kabuğu falan kaynatsan bi yararı olur biraz

Bence ara Dr unu daha ağır grip falan olmadan arkadaşım
Ayrıca ıhlamur içmeni tavsiye etmem
Hamilelik süresince asla önermedi benim Dr ve ablam.ablam eczacı biliyor etken maddelerini
Yine de sen bilirsin tabi ama Dr una danışmadan hareket etme derim ben

canım bende grip olmuştum çok şükür yeni yeni atlatıyorum. doktora gittim ama çok kötü olursam diye bi tane şurup verdi. ama korktum içmedim. bide minoset içebilirsin dedi. bence ilaçtan çok limonla balı karıştır ye bide bol bol ballı süt iç derim. 2 3 kilo limon yemişimdir ben. geçmiş olsun canım doktora mutlaka git. enfeksiyon falan varsa ilaç verir doktorun bebeğine zarar vermesin diye.

gittim geldim ama Allah herkese akıl fikir versinde şu olaylar bi an önce bitsin ortalık yıkık dökük tanınmaz halde ya olamaz böyle bişey.abimi gördüm birlikte döndük içim rahatladı :)

Ya kızlar bize nazar mı değdi nooldu ya :KK43:

Ben de bugün bütün gün baş ve boyun ağrısından kıvandım durdum, hiç halim de yok çok halsizim sürekli uyumak istiyorum ama başım ağrıyor :KK43:

Cemredenizcim başına gelenlere çok üzüldüm canım çok şükür bebeğine bişey olmamış, iyice yat dinlen olur mu sakın kalkma yerinden kanaman tam geçene kadar. Öyle başkalarına sinirlenerek bebişini de üzme canım ya seninki yine iyi benim kayınvalidem benim geinliğimi başkasına vermişti düşünebiliyomusun? Çok kızdım ama geçti sonradan sinirim başkası da mutlu olduysa ne mutlu bana :)

Şuanda hiç ama hiçbirşey bizim ve bebeklerimizin sağlığından önemli değil bunu sakın unutmayın kızlar. Ne ile karşılaşırsak karşılaşalım bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza alana kadar biraz Polyannacılık yapmak zorundayız :KK66:

arkadaşlar merhaba bende aralık annesiyim:)size bişey sorcam.9 haftalıkken kahverengi bi kanamam olmuştuu, doktorum progestan verdi. hala kullanıyorum.10 gün önce de kanama geçirdim ambulansla kaldırdılar hastaneye. doktorum 1 kutu daha yazdı. sizce 2 kutu kullanmam bebeğe bi sıkıntı yaratır mı?

arkadaşlar merhaba bende aralık annesiyim:)size bişey sorcam.9 haftalıkken kahverengi bi kanamam olmuştuu, doktorum progestan verdi. hala kullanıyorum.10 gün önce de kanama geçirdim ambulansla kaldırdılar hastaneye. doktorum 1 kutu daha yazdı. sizce 2 kutu kullanmam bebeğe bi sıkıntı yaratır mı?

yaratmaz canım bu ilacı hamilelik boyunca kullananlar var rahat ol :)

kızlar bende fenayım başımı kaldıramıyorum
midemde bir taraftan şidiye kdar bukadar olmamıştı bu hafta kötüyüm bayılıcam nerdeyse..

gittim geldim ama Allah herkese akıl fikir versinde şu olaylar bi an önce bitsin ortalık yıkık dökük tanınmaz halde ya olamaz böyle bişey.abimi gördüm birlikte döndük içim rahatladı :)

Canım geçmiş olsun sağsalim gidip gelmişsin ortalık o kadar karışık ki tv de gördüklerimiz bile yetiyor en azından için rahatlamıştır kendine dikkat et canım ...........

: Cemredeniz nasıloldu acaba merak ettim inşallah biran önce toparlar Allah acil şifalar versin ..............

Denizcim kıyamam yavrum sana yaa çok geçmiş olsun dualarımız hep snnle yat dinlen bırak kendini üzücek konuları takma kafana takma demesi kolay gibi ama iyice hassasız bu aralar da zaten herşeyi bin kat büyütüyoruz kendimden biliyorum sen bebişine lazımsın annesi sen kendine iyi bakcan ki o da iyi olcak :)))

Gizemcim kuzum naptın sen öle nerelere gittin yaa okurken korktum valla dikkat et kendine nolur :KK19::KK50:

kızlar bende fenayım başımı kaldıramıyorum
midemde bir taraftan şidiye kdar bukadar olmamıştı bu hafta kötüyüm bayılıcam nerdeyse..

Hevukcum benimde bulantılarım kusmalarım geçicek dye beklerken tam tersi oluyo neden böyle anlam veremiyorum ağzımda ki acı tattan şakaklarıma giren şiddetli baş ağrısından tükendim artık Allahım bi an önce yardım etsin bizede bi oh diyelim :44::KK49:

Son düzenleme:
Arkadaşlar ülkenin hali bir felaket..içim acıyarak izliyorum...hala dayak hala gaz bombası! Bu nedir ya!! Senin vatandaşın bunlar,,hain değiller!!

Çok ilkeliz hala ülke olarak...ne yazık!

kızlar bugün erkenciyim hem temizlik beni bekliyor hem de heycan var uyuyamadım
bugün randevumuz var, allahım inşallah güzel haberler alırız 2li testimin sonucunu da bugün öğrenebilcem
belki bi ihtimal cinsiyeti de öğreniriz, gerçi bebişim sağlıklı olsun herşey yolunda olsun da cinsiyetini geç öğrenmeye razıyım hatta süprize bile razıyım :KK1:
benim için dua edin olur mu?
haftasonu giremedim hiç. geçmişi de okuyamadım henüz, son sayfayı okudum da gizemcim nasıl cesaret gittin sen oralara allah korusun çok karışmıştı ortalık!

canım neler olmuş çok geçmiş olsun, çok şükür ki bebeğin iyiymiş kıyamam yaa neler geliyo insanın başına...
iyiki yalnız çıkmam diyodun yaa valla ambulansın numarasını falan bilmek gerek ben şahsen çok unutuyorum... böyle bi durumda yalnız olmak ne zor olur allahım sen koru hepimizi....
gelinliği falan boşver allah aşkına noolcak kadın kasti yapmamıştır emin ol... bilmiyorum neler konuştunuz ama eminim o da çok üzgündür
ne kaynanalar var bu dertmi canım benim, hem siz iyiydiniz nazar mı değdi anacım noldu böyle üstüste... hay allah neyse tekrar geçmiş olsun...

western canım ben de okudum. allahım hepimizi, bebeklerimizi de bizi de korusun
sağlıkla kucaklamayı, büyütmeyi nasibetsin

yaa bi de arkadaşlar geçmiş sayfalarda beddua falan yazılmış :KK50:
hiç siyaset mevzularına burda girmek istemem, ayrıca herkesin siyasi görüşüne saygım sonsuz, önemli olan iyi bi insan olabilmek...
ne bankalarına molotof atıp camlarını kıran, otobüsleri yakan, canlı yayın araçlarını ters çeviren kısaca milli servetine zarar veren doğru bir insandır, ne de halkın tepkisini görmeyen yönetici idare benim gözümde... şuncu buncu değil hiç önemli olan. önemli olan insanlık... onların da konuşulcağı yerler vardır tabi ki fikirler belirtilir ama burda ona buna kızıp ya da ücretli izin uzatılmadı diye açık açık beddua yazmasak buraya haksız mıyım
burda dünyaya gelecek yavrucakları konuşuyoruz aralarda hiç olmuyo öyle apaçık beddualar
naçizane belirtmek istedim...

Son düzenleme:
X