2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Geçen ay canım daha 15 gün önce filan ablamda kaldım 1 hafta babam üstüme yürüynce sonra döndüm parasını aldığı için babam sinirleniyo bana saldırdı çalışmıyor dükkanı vardı batırdı iş bakıyor ama milyarlarca borcu var evdeyim ben anneme gidemiyorum babamın yüzme hayatım boyunca bakmıycam :KK43:

Canım mesajlarını okuyorum. Öncekileride okuyordum ve bir sorun oldugunu sezdirmiştin battı filan diye.

Ben çok üzüldüm. Eşinin işsiz olması, görümcenin sende kalması ( staj için bile olsa ) ve babanın sana sırt çevirmesine inan çok çok üzüldüm.

Sanma ki hepimiz çok zenginiz hepimizin mükemmel bir hayatı var. Burda sadece yansıttıgımız kadar birbirimizi tanıyoruz.

O küçük meleğini düşün ne olur. Eşinin sana agrasif davranmasına çok kızgınım. Nasıl olurda o kadar gaddar davranabiliyor?

Keşke sakın deme. Oldu bir şekilde. Ve bir çözüm üretmen gerek. Annene sığın. Abin veya ablan varsa araya girsin.

Seni bu karanlık hüzün dolu hayattan çıkarsın. elektrik kesik, eve haciz gelmiş..Ne yiyip ne içeceksiniz.

Rabbim yar ve yardımcın olsun. Kimseyi darda bırakmaz.İmtihan dünyasındayız.

valla canım bilemiyorum ama ben zayıfım kasıklarımda hafif bi tümsek var zaten bebekte hep oralarda hareket ediyo. ancak böyle tarif edebilirim. zaten yakında sen de bebişinin hareketlerini hissetmeye başlayınca anlarsın.

şimdi dinledim göbektende duydum .hayırlısıyla en kısa zamanda bende hissetsem rahatlasam.

aaaa bende bugun gordum dınleme cıhazını nasıl heyecanlanıyormusun dınleyınce falan bende almak ıstıyorum allah nasıp ederse

cnm benım arkdaşım doğurduktn snra bana verdi angel sound marka gayet güzel ben biraz pınpırıklı oldgum için tam benlık sürekli doktora gitmektense dinlemek daha iyi :)) 12 .haftadan beri dinliyorum kalbini hareketlerini ama sen hissediyorsan hareketlerini bence almanada gerek yok ben hareketlerini hissettikten snra çokta dinleyeceğimi sanmıyorum.ama çok keyıflı hergun olmasada haftada 2 kere dinliyorum birde kayıt yapılıyormuş ama onu beceremedim :))

şimdi dinledim göbektende duydum .hayırlısıyla en kısa zamanda bende hissetsem rahatlasam.

cnm benım arkdaşım doğurduktn snra bana verdi angel sound marka gayet güzel ben biraz pınpırıklı oldgum için tam benlık sürekli doktora gitmektense dinlemek daha iyi :)) 12 .haftadan beri dinliyorum kalbini hareketlerini ama sen hissediyorsan hareketlerini bence almanada gerek yok ben hareketlerini hissettikten snra çokta dinleyeceğimi sanmıyorum.ama çok keyıflı hergun olmasada haftada 2 kere dinliyorum birde kayıt yapılıyormuş ama onu beceremedim :))

ammaaa cok heyecanlı yaaa fırsatımız olursa alırız ınsallah =) ıstedıgım zaman duyarım kızımın kalp atıslarını

Anlattıkların gerçekten çok kötü çok zor durumlar. Sanki çıkar yol yok gibi imtihanin çok büyükmuş güzel arkadaşım. Allah sabır versin.
Ama şunu söyleyeyim tüm bu olaylara dışarıdan baktığımızda senin hiç bi suçun yok ki!ve bu durumu düzeltmek için senin elinden bişey gelmez.
Kul sıkışmayınca hızır yetişmezmiş. Şu an için öyle yanıyorki üstelik hamilesinde canı gönülden dua et canım. Allahım seni bian önce selamete çıkarsın. Asla umudunu yitirme canım duaların öyle bi kabul olur ki nasıl düzeldi bu durum diye sen bile şaşırırsın allah büyük canım.

Ayrıca sıkılıp utanacak bi şey yok hepimizin başına gelebilir. Allahım hastane köşelerinde dermansiz dert vermesin.. Bu günlerde geçecek. Bebeğini huzur dolu evinde dünyaya getirip huzurla büyüteceksin INŞALLAH..

heeeeeey toparlarmısın kendini, bak benimde 4 sene olmadı çocuğum çok şükür şimdi tedaviyle hamile kaldım, Allah seni unutmamışki sen dua et diye bazı sıkıntıları veriyor, ben sırf bebeğime zarar gelecek diye sinirlerimi aldırmış gibiyim, söylemesi kolay diyeceksin ama emin ol hepimiz birtakım sıkıntıları yaşıyoruz, bazen eşimizle bazen ailelerle, bazen işte, çoğu zamanda sağlık sorunlarıyla , ama şükürler olsun Allah bize bebek gibi bir mucizeyi nasip etti, kendini bukadar hırpalayıp sorunlu bir çocuğun olmasını istemiyorsan lütfen üzmemeye çalış kendini, duadır bizlerin ilacı darda kalanların, demekki sen güçlü bir kadınsınki Allah sana bu sıkıntıları veriyor Güçlü olmasan kaldıramayacağın yükü vermez Rabbim

Canım mesajlarını okuyorum. Öncekileride okuyordum ve bir sorun oldugunu sezdirmiştin battı filan diye.

Ben çok üzüldüm. Eşinin işsiz olması, görümcenin sende kalması ( staj için bile olsa ) ve babanın sana sırt çevirmesine inan çok çok üzüldüm.

Sanma ki hepimiz çok zenginiz hepimizin mükemmel bir hayatı var. Burda sadece yansıttıgımız kadar birbirimizi tanıyoruz.

O küçük meleğini düşün ne olur. Eşinin sana agrasif davranmasına çok kızgınım. Nasıl olurda o kadar gaddar davranabiliyor?

Keşke sakın deme. Oldu bir şekilde. Ve bir çözüm üretmen gerek. Annene sığın. Abin veya ablan varsa araya girsin.

Seni bu karanlık hüzün dolu hayattan çıkarsın. elektrik kesik, eve haciz gelmiş..Ne yiyip ne içeceksiniz.

Rabbim yar ve yardımcın olsun. Kimseyi darda bırakmaz.İmtihan dünyasındayız.

Canım inanki düştüysem kimse yanında olmuyor ablamında sorunlu evliliği annem aradıbiraz önce üzülür die gülerek anlattım bazı şeyleri teli kapatmayı Unuttu saydırıyodu arkamdan bok vardı evlenmeseydi bide bebek yaptı ne hâli varsa görsün dedi şok oldum ben imrenilicek bir hayatım vardı bakarken gerçekten eşimlede sırf parasına yakışıklılığına bakmadan evlendim sırf imanlı beni çok seviyo die pişmanım çok hemde kapana kısıldım kaldım
Çıkış yol bulamıyorum ağlamaktan gözlerim görmüyor artık.rabbim büyük kimsenin yaptığını yanına bırakmaz sınavım büyük inşallah hayırlısıyla atlatırım ama bardaha vicdanım beynimin önüne geçmiycek ben kimse üzülmesin die hep çırpındım herkese destek oldum kalp kırmadım ama bugün yalnızım bankada param vardı 10 binlira bakarken biriktirdiğim 1kuruşuna dokunmadan yardıma ihtiyacı olan birilerine verdim ayrı ayrı ama yanımda kimse yok Allah büyük diyorum başkada bişey demiyorum.Allah razı olsun kızlar dualarınızı eksik etmediniz.

Geçen ay canım daha 15 gün önce filan ablamda kaldım 1 hafta babam üstüme yürüynce sonra döndüm parasını aldığı için babam sinirleniyo bana saldırdı çalışmıyor dükkanı vardı batırdı iş bakıyor ama milyarlarca borcu var evdeyim ben anneme gidemiyorum babamın yüzme hayatım boyunca bakmıycam :KK43:

inanmıyorum yaaa.. canım cok cok zor bır durum Rabbım kolaylık versın güneşler açsın tekrar evıne..
eşin battığı için sinirlidir ve haliyle en yakını olan senden hıncını alııoo..
ama yanlış yapıyor tabıkııı...
sende ıkı canlısın ve zor kazanılmış bır bebek bu ..
gideceğin kafanı toplayacağın başka bi yerin yok mu canım..
bebek doğunca nolcak.. inşallah bir iş bulurda bebegınızın bereketiyle hersey düzene gırer..
sakın kendını koyverme.. Rabbim sana o bebegı bahşettiğine gore vardır bır bıldıgı
aydınlık gunlerın gelecek elbet
ztn her an sınanıyoruz şu yalan dünyada sabret dua et .. bende yarın edıcem okuma günümde..
Allah yar ve yardımcın olsun.. kuzuna sarılacağın kokusunu ıcıne cekecegın gunlerı duşun..
cok cok uzuldum valla :KK43:

canım beyaz köken avrupa lılara benzeyen kökenmiş bebek sarı beyaz oluyormış benimki de beyaz çıktı eşimle benim çocukluklarımızx sarı. eşim renkli gözlü .. sizde nasıl renk durumu

Canim ben yesil gozlu ve sarisinim. Esim kahverengi gozlu ve kumral. Ilk benegimde ben bu testu yaptirmamistim. Ilk defa boyle bir sey duydum. Oglum kahverengi gozlu ve beyaz tenli ama yuz sekli olarak babaya benziyor. Huyu ayni ben.

Canim ben yesil gozlu ve sarisinim. Esim kahverengi gozlu ve kumral. Ilk benegimde ben bu testu yaptirmamistim. Ilk defa boyle bir sey duydum. Oglum kahverengi gozlu ve beyaz tenli ama yuz sekli olarak babaya benziyor. Huyu ayni ben.

Benim test sonucunda da etnik köken Kafkas yazıyor. Biz de Çerkezlik varmış annemin dediğine göre ama bu etnik kökeni kan değerlerine bakarak mı belirliyorlar acaba? Çok enteresan:KK34:

Benim test sonucunda da etnik köken Kafkas yazıyor. Biz de Çerkezlik varmış annemin dediğine göre ama bu etnik kökeni kan değerlerine bakarak mı belirliyorlar acaba? Çok enteresan:KK34:

O zaman cok guzel bir bebis olacak annasi. Bende de babadan cerkezlik var. O yuzden bizim butun aile sarisin ve renkli gozludur. Esim ve esimin ailesi kumral ve esmerdeir genelde. Sanirim kan degerine gore bir tahminde bulunuyorlar.

merhaba arkadaşlar benım bebegım bır hafta gerıden gelıyodu cok sukur normal gunune yetişmiş aralık annesı olucam bende inş tup bebek denemesı dusuk ıle sonuclandı ve ardından normal hamıle kaldıgımı oğrendım 6 yıl sonra kısmet olursa ınş kavusucam bebegıme erkek oldugunu ögrendım dun hayırlısı olsun ıns herkese saglıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsın rabbım inş

Ablam aile hekjmi bugun onun yanina ziyarete gittim...o da bu aletten cikardi ama genellikle hemsiresib bakiyormus.
Karnima koydu. kalp atisi falan alamadik .sizler jelle mi bakiyorsunuz...azcik telaslandim..ama ablsm rahatlatti biraz...

Gizoooo yaptın mı ütüler i bebeim, ben randevuya gelemedim alışverişe çıktım hiç hesapta yokken..:KK1:
Cnm çok sıkıldı evde, şu lcw da ne war ne yok bi yoklayayım didim:KK51:
Ezgiye ayakkabi, ,t-shirt kendimede hamiş cicisiyle, jean pantolon aldm..
Hamile kıyafetleri nin olduğu reyonda bi abla vardı. .
Ayy sen hamilemisin, yeni heralde hiç belli değil dedi...yok 19. haftamın içindeyim dedim:KK49:
Aaaaa maşallah sana güzel ve genç anne..tabi ilk hamileliklerde çıkmaz hemen göbek
Sen 2.de gör bi de fln dedi...Ayy kadın o kadar bilir konuştu ki Abla benim 3.bu diyipte onun o
tecrübeli havasını dağıtmak istemedim...hıhıımmm diyip sadece gülümsedim:KK9::KK9:
Hem de nazar fln deger diye korktum açıkçası:nazar::KK53:
İnşallah siz de benim gibi olursunuz 3. hamileliği düşünen canolarr:KK19:

Son düzenleme:
X