2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
ay gızooo bana ıkı tane ayrı yazdı
bırı calciday d3 dıgerıde magnorm
birgun bırını bırgun bırını al dedıydıı
ya benı demır hapı ıshal yapıooo
ahahhahaha ay koptum sımdı yaa ne ters kadınlarız :)))):KK52::KK52:

ahahah ciddenn yaaaa:KK52:bide ayıptır söylemesi bu demir hapı dışkının rengini falanda değişiyo doktora söyledim olur evet dedi allahtan sapıkmısın yapıp yapıp dönüp bakıyomusun demedi:KK52::KK52::KK52:
magnorm verdi bana ilk iğrenç serbet gibi içemedim hap yazdı osteocare adı canımcııımmmmmm :))

ahahah ciddenn yaaaa:KK52:bide ayıptır söylemesi bu demir hapı dışkının rengini falanda değişiyo doktora söyledim olur evet dedi allahtan sapıkmısın yapıp yapıp dönüp bakıyomusun demedi:KK52::KK52::KK52:
magnorm verdi bana ilk iğrenç serbet gibi içemedim hap yazdı osteocare adı canımcııımmmmmm :))

ayy evettt sıyaha yakın bısey oluooo hahaha :))
valla ben yarım bardak suya atıyorum buz gıbı olcak ama o su.. erıyor ıcıyorum yoksa hayatta ıcememmm
bence bana ıkı tane ayrı verıgıı ıcın kabız oldum ben :/

:KK52: ahahaha zaten ben bekliyodum birinin beni sobeliceğni ama dedim artık sobelenmeden ben ortaya çıkıveriyim :KK1:

Ayy kızlar çok tenk yuuu fit diyonuzda fitlik flan yok foto öle gösteriyo bence hele bi kyafet bulmam dolapta imkanız hiç mi bişeyim olmaz çıldırmak üzereyim 36 beden 38 beden etekler varmış dolabımda nası giyiyodum ben onları 6 ay önce :KK53:

Şu kalsiyum olayınıda dr a gidince söliyim iyi dediniz yoksa doğururken falanda acır böyle ne hayaller kuruom kafamda kaç kere doğurdum ztn kafamın içinde :KK30:

Psikopata bağladımmm valla :KK37:

Bugünde yazdım hemencecik sizlere çnkü Derinim halası ve büyükdedesiyle bodruma tatile gitti dün beni bıraktı kafamı dinliyorum ama özlüyorumda bi yandan

O varken geçmişi okumak bile saatler sürüyodu kiii nerde konuya bişey yazim iki çift laf edim muhabbet ediyim istekleri hiç bitmiyoduki hanımefendinin

Şimdide rahatım ama içim buruk o yok diyee :KK17::KK31:

hayırdır canııımmm bişeymi olduuu:26:

Yok canım kendimle alakalı kendimi herşey de yetersiz görüyorum yaklaşık 1 aydır ama son zamanlarda bu duygu çok yoğunlaştı kendimi gereksiz bir insan gibi hissetmeye başladım

kızlr şimdi doğumun yaklaştığını nasıl anlarsınız dıye bır topık açmışlar onu okudum..
valla bende ınsallahh Allahın ıznı ıle evde bıraz sancıları cekmeyı düşünüyorum yaa
oyle daha kolay olcak gıbıme geliyor
inşallah oyle olur gıttıgımde açılmam olmuş olur veeee patttt dogumaaa

ayy evettt sıyaha yakın bısey oluooo hahaha :))
valla ben yarım bardak suya atıyorum buz gıbı olcak ama o su.. erıyor ıcıyorum yoksa hayatta ıcememmm
bence bana ıkı tane ayrı verıgıı ıcın kabız oldum ben :/

bencede hayatım ya 2 günde bir al sen yine bi danış tabiii:26:
:KK52: ahahaha zaten ben bekliyodum birinin beni sobeliceğni ama dedim artık sobelenmeden ben ortaya çıkıveriyim :KK1:

Ayy kızlar çok tenk yuuu fit diyonuzda fitlik flan yok foto öle gösteriyo bence hele bi kyafet bulmam dolapta imkanız hiç mi bişeyim olmaz çıldırmak üzereyim 36 beden 38 beden etekler varmış dolabımda nası giyiyodum ben onları 6 ay önce :KK53:

Şu kalsiyum olayınıda dr a gidince söliyim iyi dediniz yoksa doğururken falanda acır böyle ne hayaller kuruom kafamda kaç kere doğurdum ztn kafamın içinde :KK30:

Bugünde yazdım hemencecik sizlere çnkü Derinim halası ve büyükdedesiyle bodruma tatile gitti dün beni bıraktı kafamı dinliyorum ama özlüyorumda bi yandan

O varken geçmişi okumak bile saatler sürüyodu kiii nerde konuya bişey yazim iki çift laf edim muhabbet ediyim istekleri hiç bitmiyoduki hanımefendinin

doğumdan sonra 2013 aralık anneleri zayıflıyo topiği açıcaz hayatım merak etme stres yapma bende 10 kilo almışım valla oooh misssssssss:KK52:
kızı bırak tatil yapsın ne güzel işte eğleniyodur özle biraz eşinle başbaşa değişiklik oluur heeemmmm:21:

Yok canım kendimle alakalı kendimi herşey de yetersiz görüyorum yaklaşık 1 aydır ama son zamanlarda bu duygu çok yoğunlaştı kendimi gereksiz bir insan gibi hissetmeye başladım

Canım hamilelik hormonları hepimizi etkiliyo bi şekilde inan yalnız diilsin bu konuda hem içinde bi can taşıyosun sen nasıl değerli olmazsın lütfen düşünme öylee :KK19::KK6:

canıım anne olucaksın ,olucaz bundan büyük yeterlilik varmı hayatta insanı doyuma ulaştırıcak maksimum histir heralde.. neden öyle şeyler düşünüyosun pozitif şeyler düşün hayatıımm hepimiz önce bayan sonra anne adayı olduğumuz için kat kat değerliyiiizzz :))

kızlr şimdi doğumun yaklaştığını nasıl anlarsınız dıye bır topık açmışlar onu okudum..
valla bende ınsallahh Allahın ıznı ıle evde bıraz sancıları cekmeyı düşünüyorum yaa
oyle daha kolay olcak gıbıme geliyor
inşallah oyle olur gıttıgımde açılmam olmuş olur veeee patttt dogumaaa

bende öyle istiyorummmm inşallah dayanırım evde korkup gitmem :26:

Canım hamilelik hormonları hepimizi etkiliyo bi şekilde inan yalnız diilsin bu konuda hem içinde bi can taşıyosun sen nasıl değerli olmazsın lütfen düşünme öylee :KK19::KK6:

Canım bilmiyorum ya eşimle bile ilgilenemiyorum o bu durumdan rahatsız değil ama ben rahatsızım sonra kendime hiç birşeyi yakıştırmıyorum sürekli çirkinim demeye başladım ve suratım fazla gülmüyor düzelmek istiyorum ben :KK43:

bencede hayatım ya 2 günde bir al sen yine bi danış tabiii:26:

doğumdan sonra 2013 aralık anneleri zayıflıyo topiği açıcaz hayatım merak etme stres yapma bende 10 kilo almışım valla oooh misssssssss:KK52:
kızı bırak tatil yapsın ne güzel işte eğleniyodur özle biraz eşinle başbaşa değişiklik oluur heeemmmm:21:

Eğleniyo tabi cnm o ama beni dakka başı arayıp annecim sende burda olsaydın keşke beraber eğlenirdik diyo havuza girmye enfeksiyon fln kaparım diye bnm korktuğumu biliyo benim, burda denizde var tuzlu tuzlu diyo :KK9::KK33: delüü yaa :KK53:

Kocişle başbaşayız valla acık iyi gelcek kafa dinlemek orası ayrı

Ama o diyet işine şüpheliyim ben gizoomm ben boğazımı tutamam hiç rejimin r sini yapamam hatta nefret ederim rejimdennnn :KK52:

ayyyy al işte aynı bennnnn
bende aral bbannesıne ınınce ılk dakıkaa ay ne güzel fln dıyorum sonra ulen bu çocuk neden gelmıo dıye kendımı yıyorumm
sonra gıdıp alıyorummmm bazen gelmcıem anne dedemle voleybol oynuyorum dıoo gıcık oluyorum :)))
ahaaa benı ozlememışş hanzoooo dıyorum ıcımden kırılıyorm fln :)))) bende böyle psıkopata bağlıyorum
bugun esımın ıs cıkısına gıdecektım tek
tek gel amcamların zeytınlıge gıder meyve toplarız demıştı
hazırlandım ındım babnneye baktım yemek yıyor orda oğlum ben babanın yanına gıdıyorum dedım
hemen bende gelıcem dedı
oysakı kacabılırdım haber etmeden ama kıyamadımmmmm :KK50:
hemen çıktım yukarı aldım gıysılerını.. gıydırdım onu kapı onunde aldım yanıma
gun boyu optu kokladı benı cıcek koparı ban zeytınlıkte
böğürtlen yedırdı
oğlanlar böyle duşkun oluyor anaya :)
senınkıde oyle olur ınsallahhh

Buda oğluşumla bugünkü halimiz kızlarr :KK49:

Eki Görüntüle 785417

Ama ben daha şimdiden 12 kilo aldım benim sonum hiç iyi değil önceki gibi 20 kilonun üstüne çıkcam galiba :KK53:

Gizommm snada Allah kolaylık versin anamm ben tam bulantılarımın olduğu dönemde taşınmıştım bi kusup bi koli yapıyodum hemde tek başıma :26: o zmn ağırlaşmamıştımda henüz o halde bile mahvoldum heleki şimdi nasıl olur tahmin edemiyorum yprma kendini kuzum yavaş yavaş yap

Cemredenizim seninde badana boya işin zor valla yaa ev dip köşe elden geçmiş olcak çok iyi olcak ama o yorgunluk yokmu ahhhh :KK37:
Yormayın kendinizi sakın:KK20:

Odanıza bayıldım mda yavruşun güle güle kullansın inşş :KK16::nazar:

Bu arada ben sol kalçamın ağrısından nerdeyse bi aydır ölmek üzereyimm bi yere uzandığım zaman kalkmak ölüm gibi canımdan can kopuyo resmen hele bide ogün yorulduysam biraz fazlacana vay halime topallıyorum bile bazen acısından sırtımda keza öyle yaş gittikç sakata bağlıyorum Derinde böle zorluklar yaşamadıydım 3 . Ye hamile kalsam pert olcam heralde :KK52::KK53:

Offf ne yemesemde kilo almasam yaa delircemmm :44::KK6:

Teşekkür ederim canım :emir_bebek: bende de sağ kslcamda surekli oluyor deigin gibi hele yorulduysam tek basina kalkamiyorum . Gecen gece uyurken sol ayagima kramp girdi biri bicakla kesti sanki cokkorktum ciglik attim felc gibiydi ayni bwnde magnezyum kullanıyorum ama yine de oluyor

Ne yapicaz bilnwm bide ayaklarim vucudum acayip ödem okdu:KK5:

Canım bilmiyorum ya eşimle bile ilgilenemiyorum o bu durumdan rahatsız değil ama ben rahatsızım sonra kendime hiç birşeyi yakıştırmıyorum sürekli çirkinim demeye başladım ve suratım fazla gülmüyor düzelmek istiyorum ben :KK43:

cnım bende cırkınım sıskoyum dıyorum hep
ama degılız aslındaa herks denızz ne kdr guzellestın yuzun doldu harıka olmuşsun dıoo
o zmn hadı yaa oluyorum
cok duygusal ve takıntılıyız bu aralar canım hepımız aynıyız normallll :KK66:
bosver bu gunlerın tadını cıkarrrrrr

Eğleniyo tabi cnm o ama beni dakka başı arayıp annecim sende burda olsaydın keşke beraber eğlenirdik diyo havuza girmye enfeksiyon fln kaparım diye bnm korktuğumu biliyo benim, burda denizde var tuzlu tuzlu diyo :KK9::KK33: delüü yaa :KK53:

Kocişle başbaşayız valla acık iyi gelcek kafa dinlemek orası ayrı

Ama o diyet işine şüpheliyim ben gizoomm ben boğazımı tutamam hiç rejiin r sini yapamam hatta nefret ederim rejimdennnn :KK52:

ayy yerimm onu yaa aklıda sende bi yandan :))
olsun olsun geri gelicek tatil yapıp sizde keyfini çıkarın yalnız yalnııızzz:KK16:
biz senle ne ütülerle baş ettiikkk hayatım yaaa kıçıkırık kilolarımı veremicezzz aşkolsunnnnnnn:KK52:

bende aral bbannesıne ınınce ılk dakıkaa ay ne güzel fln dıyorum sonra ulen bu çocuk neden gelmıo dıye kendımı yıyorumm
sonra gıdıp alıyorummmm bazen gelmcıem anne dedemle voleybol oynuyorum dıoo gıcık oluyorum :)))
ahaaa benı ozlememışş hanzoooo dıyorum ıcımden kırılıyorm fln :)))) bende böyle psıkopata bağlıyorum
hazırlandım ındım babnneye baktım yemek yıyor orda oğlum ben babanın yanına gıdıyorum dedım
hemen bende gelıcem dedı
böğürtlen yedırdı

ahhh anne oğul aşkınızıııı yerimmmmmmmmmmm ne tatlısınızdır şimdi öyle oturup izleyesm geldi duygulandımmmmm :))

ama degılız aslındaa herks denızz ne kdr guzellestın yuzun doldu harıka olmuşsun dıoo
o zmn hadı yaa oluyorum

sen çirkinsen ben neyim acebaa:KK9:

o zmn hadı yaa oluyorum

Bana da eşim dahil herkes hamilelik güzelleştirdi seni çok güzelsin diyorlar ama ben diyemiyorum kendime neyse çıkcam bu piskolojiden artık :)

Bu arada fazla kiloları kafaya takmayın arkadaşlar benim eltim 55 kiloyla hamile kaldı doğuma 73 kilo ile girdi bebiş suan 10 aylık ve eltim çok yemek yemesine rağmen suan 53 kilo :) doğumdan sonra hemen veriyomuşsun kiloları doğumdan 1 hafta sonra 60 kiloya düşmüştü :KK70:

Canım malesef o yakıştırmama huyu bendede var saçma düşüncelerr hamileyiz biz sonuçta ama olmuyo işte eşim çok tatlı oluyosun çok yakışmış diyo ne giysem ama bana yalan söylüyo gibi geliyo psikoloji işte manyamış durumdayım şu aralar :KK52:

hemen bende gelıcem dedı
böğürtlen yedırdı

Varya halası gelsin alsın diye dört gözle beklyiorum kuzum ilk 2 saat flan çok rahatım ama sonra o olsaydı o da yerdi o olsaydı şöyle derdi başlıyorum aranmaya kaşınıyorummm iştee :KK53:

Bende düşkün olsun istiyorum Deniizm yaa sende aralı böyle anlatıyosun ya çok hoşuma gidiyo kızımda bana aşırı düşkündür ama erkek çocuğu anasına resmen aşık oluyo eşime diyorum senden sonra başka bi erkeğe aşık olucam ne garippp :KK9::KK76:

ahhh anne oğul aşkınızıııı yerimmmmmmmmmmm ne tatlısınızdır şimdi öyle oturup izleyesm geldi duygulandımmmmm :))

sen çirkinsen ben neyim acebaa:KK9:

hep boyleyız gızem napıcazzz okul başlayınca bılmıyorummmm..
bugun ıkeanın oyun evınde onadı bız esımle gezdık sureklııı anonsları dınledım mağaza ıcınde sureklı tele baktım aradılar mı dıye
almaya gıttıgımde resım yapıodu
benı yapmışş eteklı.. saclarım uzun.. hemen altımda cıcek var..
bulutlar güneş ev yapmış bırde karsıma kendnı cızmış pantolonlu daha kısa benden
ortamızda da top var :))) kelebek cızmış
o kdr duygulandım kı :KK43::KK43:
dun gece uyuruken bana dıo kı
sen bnm mor gulumsun sarı gulumsun kırmız gulumsun hem arkadaşım hem canım annemsın dıo

çirkin miiiiiiiiiiii
sen susss heleeee kızzz o konuda konuşmak yasak sana o mailden soraaa :))) maşallahh tüüüüüüüüüüüüüü :KK52:

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Son düzenleme:
Teşekkür ederim canım :emir_bebek: bende de sağ kslcamda surekli oluyor deigin gibi hele yorulduysam tek basina kalkamiyorum . Gecen gece uyurken sol ayagima kramp girdi biri bicakla kesti sanki cokkorktum ciglik attim felc gibiydi ayni bwnde magnezyum kullanıyorum ama yine de oluyor

Ne yapicaz bilnwm bide ayaklarim vucudum acayip ödem okdu:KK5:

Aynen canım aynen desteksiz kalkamıyorum snarsın ki 9 aylık hamileyim bende geceleri kramp gircek diye çok korkuyorum yavaş hareket ediyorum yatakta daha önceki hamileliğimde çok çektiydim kramplardan geceleri ağlayarak uyanırdım eşim hemen ayak parmağımı sıkıp çekerdi çok fena bi acı :18:

ayy yerimm onu yaa aklıda sende bi yandan :))
olsun olsun geri gelicek tatil yapıp sizde keyfini çıkarın yalnız yalnııızzz:KK16:
biz senle ne ütülerle baş ettiikkk hayatım yaaa kıçıkırık kilolarımı veremicezzz aşkolsunnnnnnn:KK52:

Ayy bana ütü deme yavrum yaa var yine ütülencek şeylerim mutfak takımları falan allahtan küçük parça hepsi yarın falan yapcam onları artık dün arkadaşımın bekarlığa vedası vardı bugün başka bi arkadaşın nişanı falan derken yapamadım iki gündür yarın sıvıycam kolları kaçışı yok ahhh ahhh :KK6:

X