2013 kasım-aralık ayında gebe kalmak isteyenler platformu ...HAYDİ KIZLAR ...

Başka marka bulmaya çalışıcam şimdik benim zarganama söyliyeyim diyeceğim oda gider aynı markayı alır zaten almam diyor ona kalsa pazara kadar bekle diyor sonrada kan testi yaptır diyor neden bizim kadar heyecanlı olmazki bu kocişler :KK4::KK50::KK19:

valla benim eşim benden heyecanlı
günü gününe her şeyi sorar :KK31:

kızlar ben sigarada kullanıyorum ama 5 günde bir paket filan acaba bunun da etkisi oluyomudur ki????,yumurtlamamda hiç bir sıkıntı yok bu arada :KK17:

Son düzenleme:
Ben 1 saat yatamıom yaa çok sıkıliom hiperim bn yerimde duramıom :KK8::KK8::KK8:
en az yarım saat yeterli zaten, garanti olsun diye şettim ben :KK53:
Valla bunları bende yaptım hep bacım bu ayda olmazsa bi daha kine amuda kalkacağım öyle durucam :KK53::KK52:
ben 10 aydır yapıyom bacım,tutanın ki tutuyo işte
burda bıdık diye arkadaş bunları yaptığı ay hamile kaldı işte
evet yapıyorum yastık koyuyorum , yataktan kalkmıyorum ama işte kısmetimizde değil herhalde henüz. hayatta kısmete çok inanırım ama işte insan hemen olsun istiyor

yap yap kuşum
kısmetse gelir yemenden, kısmet değilse ne gelir elden
bekliyoruz bakalım
:KK39:

kızlar ben sigarada kullanıyorum ama 5 günde bir paket filan acaba bunun da etkisi oluyodur ki,yumurtlamamda hiç bir sıkıntı yok bu arada :KK17:

Çok ayıp kullanma bırak derhal bunun sayısı fln olmuo bnde üniversite deykn başlamıstim kaç sene içtm evlendkten 5 6 ay snra bıraktm bazen bnmde aklıma geliyor acaba ondan mı olmuo diye vicdanım sızlıo keşke hiç içmeseydm diorm:KK43:

aynen bekliyoruz bakalım. 5. evlilik yıl dönümümüzde bebeğimizin bizimle olmasını çok istiyorum. inşallah hayırlı sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin mevlam :KK25:

kızlar ben sigarada kullanıyorum ama 5 günde bir paket filan acaba bunun da etkisi oluyodur ki,yumurtlamamda hiç bir sıkıntı yok bu arada :KK17:

ya ben kızıcam tutmayın beni
kendini düşünmüyonda çocuğu nasıl riske atıyorsun sen canım?
bebek düşünmeden en az 1 yıl önce sigarayı bırakın diyor doktorlar
bebeğin genlerine taşınıyor rahatsızlıklar
hatta sağlıksız sperm ve yumurtaya dölleniyorlar
daha saymamı istersen bi sayfa yazarım bu konuda etkisi oluyo mu olmuyo mu

Bilmem ki birden bunalıma girdim sabah iyiydm aslında bu ayda umutlu deilim ben ne zaman görcem çift çizgiyi yaa eşim ocak sonu şubat fln gbi iş için şehr dışina gidicek o zamana kadar kalmak istydm çünkü çok uzun bi süre yanımda olamıcak belki h.sonları bunlarda kafama takılıyor iş yerimdende bunalıyom aslında rahatm ama insanlardan memnun deilim en yakın ark.tayin oldu başka biri var o da hemen hamile kaldı ilk denemede durup durp onu sölüo bilio bnmde istedgmi birlikte başladk çalışmalara o hmn kaldı :KK50: napım bnde geçen yalan attım sormasn die doktra gttm enfeksiyon varmış korunmam lazım gecene kadar dedimm:KK43::KK43::KK43:

cnm aynen benim yakın arkadasim da hemen kaliverdi masallah ayni anda baslamistik calismalara..Ufff bu insanlar ne merakli, allahtan benim cevremde direk olarak soran birileri yok..İclerinden geciriyolarsa bilemem tabii..:KK53::KK53::KK53:

Verdi cnm gecen hafta normal çıktı iyi demiş doktr bnm yumurtlamamda herseyim normal gecen ay takip ettrmiştim çünkü ama olmadı bu ay kendm yapıom bişiler kısmet artık daha vakti var demek ki

snrm oyle cnm vaktini bekliyoruz iste,dogru zamanda geleckler biliyorum da insanin sabri kalmiyor pek..

10 aydır hamile kalamiyorum ve her ay acaba bu ay mı demekten delirmek üzereyim arkadaşlarrrrrr!

cnm bir sorun yoksa esinde ve sende, gerisini allaha birakcaz mecbur..

evet yapıyorum yastık koyuyorum , yataktan kalkmıyorum ama işte kısmetimizde değil herhalde henüz. hayatta kısmete çok inanırım ama işte insan hemen olsun istiyor
Aynen kısmet bi cok sey..

ya ben kızıcam tutmayın beni
kendini düşünmüyonda çocuğu nasıl riske atıyorsun sen canım?
bebek düşünmeden en az 1 yıl önce sigarayı bırakın diyor doktorlar
bebeğin genlerine taşınıyor rahatsızlıklar
hatta sağlıksız sperm ve yumurtaya dölleniyorlar
daha saymamı istersen bi sayfa yazarım bu konuda etkisi oluyo mu olmuyo mu

Haklısın valla canımcığım ben hiç bırakamam diyordum ama nişanlandığım anda bıraktım. Çok şükür şimdi o kadar zaman neden içmişim diye kendime kızıyorum. :KK17::KK19::KK19::KK20:

Aycaaaaaa cnm cooook sevindim adina yaa, Masallah diyelim hemen..:nazar::nazar::nazar::nazar:

Darisi tum isteyen arkadaslarimin basina insallah..

Bu arada ben de esimin sperm testini mail attirdim ve yorum kisminda normozoospermi yaziyo,snrm bu her sey normal demek..:KK9::KK9::KK9:Ben sadece rahim filmi cektirmedim,diger tahlillerim yapildi..Artik dr. ne derse ona uyucam yarin muayeneye gidiyorm,bu ayda takip edelim der dr. olmadi kismet diyip birakicam pesini bu isin...Ya nasip dicem..

X