2013 kasım-aralık ayında gebe kalmak isteyenler platformu ...HAYDİ KIZLAR ...

Haklısın valla canımcığım ben hiç bırakamam diyordum ama nişanlandığım anda bıraktım. Çok şükür şimdi o kadar zaman neden içmişim diye kendime kızıyorum. :KK17::KK19::KK19::KK20:

iyi ki bırakmışsın canım
erkekte spermi azaltıyo
kadında yumurta rezervini
eşim tek tük içmeye yeniden başlayınca
evde küçük bi kıyamet koptu aylar önce Eki Görüntüle 884561

Son düzenleme:
Aycaaaaaa cnm cooook sevindim adina yaa, Masallah diyelim hemen..:nazar::nazar::nazar::nazar:

Darisi tum isteyen arkadaslarimin basina insallah..

Bu arada ben de esimin sperm testini mail attirdim ve yorum kisminda normozoospermi yaziyo,snrm bu her sey normal demek..:KK9::KK9::KK9:Ben sadece rahim filmi cektirmedim,diger tahlillerim yapildi..Artik dr. ne derse ona uyucam yarin muayeneye gidiyorm,bu ayda takip edelim der dr. olmadi kismet diyip birakicam pesini bu isin...Ya nasip dicem..

Bi gt bakalım ne dicek dactır:KK53:

Icimden bi ses annecim çatlıyorm babama söle çabuk göndersin vitaminlerimi die duydm hemen çalıştm :KK53:
ehehe :KK53: ben çalışmayı sıkı tutuyom bu ay ama
yumurtalıklarıma saplanan sızı inşallah kist değildir
ondan korkuyorum
Aycaaaaaa cnm cooook sevindim adina yaa, Masallah diyelim hemen..:nazar::nazar::nazar::nazar:

Darisi tum isteyen arkadaslarimin basina insallah..

Bu arada ben de esimin sperm testini mail attirdim ve yorum kisminda normozoospermi yaziyo,snrm bu her sey normal demek..:KK9::KK9::KK9:Ben sadece rahim filmi cektirmedim,diger tahlillerim yapildi..Artik dr. ne derse ona uyucam yarin muayeneye gidiyorm,bu ayda takip edelim der dr. olmadi kismet diyip birakicam pesini bu isin...Ya nasip dicem..

canım eşin kolay verdi mi tahlili?
sanıyorum çekimserdi

aynen bekliyoruz bakalım. 5. evlilik yıl dönümümüzde bebeğimizin bizimle olmasını çok istiyorum. inşallah hayırlı sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin mevlam :KK25:

Insallah o zamana kdr yetişir cnm bnm yetişmio ama karnımda olsada yeter bana:KK8:

Bi gt bakalım ne dicek dactır:KK53:
bakalim cnm,umarim kotu seyler soylemez..her seye o kadar alistim ki iyi seyler duyunca sasiriyorum..Ne biliyim sanki her seyin normal olmasi cok mumkun gelmiyor bana,illa olumsuz seyler duyacakmisim gibi geliyor..
ehehe :KK53: ben çalışmayı sıkı tutuyom bu ay ama
yumurtalıklarıma saplanan sızı inşallah kist değildir
ondan korkuyorum

canım eşin kolay verdi mi tahlili?
sanıyorum çekimserdi

Cnm kist sızı yapmaz bence ya,rahat ol..
O kadar kolay verdi ki,ortam da oldukca sessizdi..:112::112::112:

ne küçüğü ay
en sağlıklı doğum yaşı kadında 23-28 yaşları arası
ben treni kaçırmayı düşünmüyorum valla
peşpeşe iki tane yapıcam olursa Eki Görüntüle 884562

ya var ya birinci bi olsun,ikinci icin ben de beklemeyi dusunmuyorum pek..Kendimi toparliyim ardindan yapicam zaten baksana hemen olmuyo benim galiba..

ya var ya birinci bi olsun,ikinci icin ben de beklemeyi dusunmuyorum pek..Kendimi toparliyim ardindan yapicam zaten baksana hemen olmuyo benim galiba..
Bnde ys fazla bklemenin alemi yok herşey kısmet çalışırken zaten zor oucsk ikiside aradan çıkar büyür giderler işte sen ne kadardr bklion canım

sapol canım not aldım bunları bende zaten k. arşla 100 kevseri yapmıştım ama yagmur yagarken degıl

yağmur yağarken edilen duaların kabul olma şansı daha yüksek bidr bunu özellikle belirtmişlerdi nasıl dua ediyordum yağsada okusam diye :KK53:
bu arada diğer duaları yazdım tam bitirdim laptop tak kapandı sinirden deliye döndüm varya ama yazarım ben onları size sonra tekrar yine..

kafam basmıyo derse ya çok sıkılıyom çalışırkene :KK53:
bir haftada 7 dersi çalışıp geçebilir miyim
cevap : çok zor :KK19:

aynen aynı sorun ben de de var canım yaa kafa basmıyooooo :KK52:
sinirden çalışamıyorum
bide gittim bugün sınav giriş kartı aldım çok çalışkanmışş gibi :KK35::KK35:

kızlar bugün 3. günüm ama hiç birşey yok sadece karnımda gerginlik ve mide yanması var. Test için bekleyeceğim diyorum ama geçmiyor bir türlü zaman yahuu..:26::18::18::18::18:

mide yanması varsa hamişsin belirti çünkü mide hasaslaşıyor..

benim arkadaşımın ilk bebeği 1 sene geçti olmadı artık kız üzülmeye başlamıştı olmucak diye..
sonradan tuttu..
3 sene sonra dedi ki ben şimdi başlayım 1 sene kalamıyorum bide doğum derken çocuk olur 5 yaşında dedi
korunmayı bıraktığı ay hamile kaldı :KK9:
şok oldu 2.ler daha çabuk olabiliyor..

X