2013 kasım-aralık ayında gebe kalmak isteyenler platformu ...HAYDİ KIZLAR ...

bacım bende 3 ay sohan kürü içtim adet düzeni bozuldu 18-15- gün hep gecikti kistlerim vardı yok etti ama günümüde sasırttı bu kür ::KK53: bnde esime k.boynuzu içrdim bu gün aktrdan k.boynuzu bide k.boynzu özünü aldım nasipp inşş bnde c.b.t. içiyomm :KK16::KK54:

benimde adet düzene girdi ama felaket hastalandım içim boşaldı resmen tüplerim sızladı çok etkili bi kür zaten bi ay dayanabildim bide tedavilerinizde mutlaka hsg çektirin benim 2 gün sonra tüplerde sorun olup olmadığına baktırın en ufak bi tıkanıklık yapışıklık varsa bile basınçlı verdikleri ilaçla açılıyomuş sonrası şans daha artıyo başka sorun yoksa tabi 2 gün sonra hsg var benim hayırlısı bakalım... :18:

ah ah sekerim benim gibi olsan napcaktin bu ay 13 gun bekletti dr. bizi..Hatta daha da bekletcekti de ben habersiz kacamak yaptim..

cnm gecmis olsun pek anlamam ama tedavi olursan gecer insallah..

kuzum benimde 9.gün bugün cumaya kadar ilişki yok dedi dr dan geliyorum o zamanda 12.gün olacak spermlerde ileri hareketlilik düşük çıktı, 1 saat sonrada başka bir hastanede üroloji dr var tanıdık oraya gidicez benim dr oraya yönlendirdi bakalım ilaç tedavisi verecekmi bilmiyorum :KK43:(((

Son düzenleme:
benimde adet düzene girdi ama felaket hastalandım içim boşaldı resmen tüplerim sızladı çok etkili bi kür zaten bi ay dayanabildim bide tedavilerinizde mutlaka hsg çektirin benim 2 gün sonra tüplerde sorun olup olmadığına baktırın en ufak bi tıkanıklık yapışıklık varsa bile basınçlı verdikleri ilaçla açılıyomuş sonrası şans daha artıyo başka sorun yoksa tabi 2 gün sonra hsg var benim hayırlısı bakalım... :18:

bacımmmm demk sana faydası çok olmuş o zamn şükür bu arada bn hsg cektrdim şükür tüplerimn ikiside acık esmn spermlerndede bişi cıkmadı şükür aşılaya gidiyoz her halde biz :44: bide bacımm şu dua ismini sen mi yazıyosun bacımm :KK16:

Ben geldim canlar moral bozuk geldim yanlız,sperm tahlilimizde ileri hareketlilik düşük seviyede çıktı doktorum ürolojiye yönlendirdi,birazdan bir başka hastaneye gideceğim Allahtan yeğenim yanında sekreterde sıra alma olayı olmaz beklemem girerim direk bu ayıda çöpe attık ya haydi hayırlısı :KK14: :KK14: :KK14:

kuzum benimde 9.gün bugün cumaya kadar ilişki yok dedi dr dan geliyorum o zamanda 12.gün olacak spermlerde ileri hareketlilik düşük çıktı, 1 saat sonrada başka bir hastanede üroloji dr var tanıdık oraya gidicez benim dr oraya yönlendirdi bakalım ilaç tedavisi verecek bilmiyorum :KK43:(((

yaa bacım ilşki niye yask ki :26: anlamadım bn

Ben geldim canlar moral bozuk geldim yanlız,sperm tahlilimizde ileri hareketlilik düşük seviyede çıktı doktorum ürolojiye yönlendirdi,birazdan bir başka hastaneye gideceğim Allahtan yeğenim yanında sekreterde sıra alma olayı olmaz beklemem girerim direk bu ayıda çöpe attık ya haydi hayırlısı :KK14: :KK14: :KK14:

geçmiş olsun canım o doktorada gidin bakalım illaki bi tedavisi vardır sıkma canını :26::26::26:

cnm benim eşimde de aynısı çıkmıştı.üroloji bölümüne gittik varikosel dediler.amelyat oldu mayıs ayında şu anda sonuçlar çok iyi.amelyattan sonra bol bol e vitamini hapı içti ama.

yaa bacım ilşki niye yask ki :26: anlamadım bn

yaaa ben bi bilsem ekimde de benim dr yumurtlama takibi yaparken ilişki yasağı vermişti anlamadığım şu var zaten yumurta çatlamadan sperm orda buluncakki döllensin çatladıktan sonra orda olmuş çokta önemi yok offffff offffff

dur hele bi bacımm duu panik yapma sende bnm gibisin vlaa bide başka dr göstern ne diyecek bide k.bynuzu içr esinee gecmiş olsun bacımm ALLAH büyüktür cokk var esnin spermleri 0 olupta hamile kalam sıkma canını bacımm :KK16::KK54:

bacımmmm demk sana faydası çok olmuş o zamn şükür bu arada bn hsg cektrdim şükür tüplerimn ikiside acık esmn spermlerndede bişi cıkmadı şükür aşılaya gidiyoz her halde biz :44: bide bacımm şu dua ismini sen mi yazıyosun bacımm :KK16:

ne güzel canım o zaman bol fındık fıstık ceviz keçi boynuzu bal tarçın çörekotu hatta arı sütü çok araştırdım çok rövanşta gidiyo bende yiyorum bol bolda miki miki yumoları siz çatlatırsınız valla :KK34: avatar süper çok iştaha getiriyo arkadaşın dediği gibi dün bende sesli güldüm bizimkinin yanında noluyo falan dedi bişi yok facede bişeye güldüm dedim :KK1: ben yazıyorum bacım manevi yönden moral vermeye çalışıyorum kader arkilerime isteyenleri evde listeliyorum iki gün var

X