2013 kasım-aralık ayında gebe kalmak isteyenler platformu ...HAYDİ KIZLAR ...

çok korkuttular gözümü gerçi bu ararlar neler girip çıkmadıki ona mı dayanamayacağım kuzen ayılıp bayılmışta ondan korktum biraz sizinki nasıl geçti anestezisiz olcam canım ben..

bacım bnce hiç aneztesili olmaa hiç okadr agrı acı olmuyoo hani adet sancısı giriyo ya 2-3 dk hepsi okadr boşa anztesi olmaa uzun sürmüyoo içn raht olsunn korkulcak bişi yok ciddi söylüyorum doguma nasl dayncan dedim yaa 2-3 dk hemn olup bitiyo uzn sürmüyo balımm sonra az leke geliyo hepsi buu bide dr bize korunun dedi bu ay gebelik önermiyoz dedi bol radyasyon var diye dedi senin drun ne der bilmiyorum bacım

ayy kocalarınıza rezil oldum göstermeyin kıss :KK17::KK17::KK17:adımı bnde yazayım özeline ok gülüm :KK16::KK54: ALLAH razı olsunn bnde tesbih cekerimm dr geldim akşm abdest alayım cekerim simdi sular yok :KK47: ALLAH kabul etsin inşşş hepmizn de duası bir saglıklı hayırlı evlat istiyoz RABBİMDEN :KK16::KK54:

evet canım hepimizin isteği o ortaklaşa bişeyler yaparsak ne güzel dr geldiysen bişey olmaz abdestin bozulmuyor tabi dr bişey yapmadıysa :KK1: sular gelene kadar çek bi taraftan ağızlar boş durmasın

resense bende 7 haftalık bebeğimi düşürdüm kürtaj oldum 4 ay oldu 2 ay korundum 2 aydırda deniyorum bu ayla 3. ay olacak ama hamile kalamadım ilk hamileliğimde hemen kalmıştım kürtajın bi etksi olmuş olabilirmi çok stres yapmaya başladım sen korundun mu nasıl hamile kaldın tekrar bu arada adetlerim düzenli bi sıkıntı yok

vla çokk dgru söyledin bacım yaşım 39 15 yasnda oglum var bnde bişy bilmiyomuşum vla burda bnde cokk sey ögrendimm sen her dr a inanma bacımm cogu bastn savıyoo :KK34::KK16::KK54:

Aynen bacim yani bunu yapanlat sadece devlet hast deil ozel hast de bunlari yapiyo yani daha cok seninle deil cebindeki parayla ilgileniyolar o yuzden hemen gitmeyi dusunmuyorum doktora once bi kan degerlermde duzenli artis varmi yokmu ona bakiim ondan sonra giderim artik :)))

canım beniş eşimin değerleride sizinki gibi çıktı. hareketli sayısı düşüktü
zaten eşimde 10 yıldır varikosel var ama umursamamış ne delilikse
size şimdi renk doppler çektirir ürolog
eğer varikoselden dolayı düşükse derecesini belirler
ileri derecede yoksa iki kutu vitamin verir, sen bununla birlikte bak mutlaka diyorum sana havuç suyu sık içir günde bir bardak dolu dolu...
eğer ileri dereceyse ki sanmıyorum, ameliyata yönlendirmeden iki sperm tahlili daha yaptırır.
bunun sebebi de ilk testte stres ve heyecandan etkilemiş olabilir bunu anlamak için.
korkma canım aşılabilecek şeyler Allah ın izniyle
bu kondua çok bilgi edindim, varsa takılan bi soru yanıtlarım. şifa bulun Allah tan inşallah

bacım bnce hiç aneztesili olmaa hiç okadr agrı acı olmuyoo hani adet sancısı giriyo ya 2-3 dk hepsi okadr boşa anztesi olmaa uzun sürmüyoo içn raht olsunn korkulcak bişi yok ciddi söylüyorum doguma nasl dayncan dedim yaa 2-3 dk hemn olup bitiyo uzn sürmüyo balımm sonra az leke geliyo hepsi buu bide dr bize korunun dedi bu ay gebelik önermiyoz dedi bol radyasyon var diye dedi senin drun ne der bilmiyorum bacım

saol bacım içim rahatladı adet sancısınıda fazlasıyla çekiyorum zati onada dayanırım o zaman ağrı kesici içicem verdi zaten bugün başlıcam 3 gün dedi melek gibi bi dr buldum çok memnunum acayip ilgili çok rahat teslim edebilirsin kendini hastalarına ticaret olarak bakmıyor en azından hatta benim testleri hastanede yapmamı o önerdi takiplerimi o yapacak sadece çok umutluyum bakalım hayırlısı inşallah...

evet canım hepimizin isteği o ortaklaşa bişeyler yaparsak ne güzel dr geldiysen bişey olmaz abdestin bozulmuyor tabi dr bişey yapmadıysa :KK1: sular gelene kadar çek bi taraftan ağızlar boş durmasın

kıss bacımm nasıl bozulmuyoo şeyi sokuyo yaa :KK17::KK1::KK1: alttn bakıyo yumyumlaraa :KK9: cekerim ben akşm bacımm inşş bu arada özeline bakrmısınn bacımm:KK16::KK54:

aranızda HSG çektiren var mı kızlar deneyimlerinizi yazarsanız sevinirim :18:

bende çektirdim geçen ay anestesisiz yaptı bana doktor ilacı vücuda verdiğinde biraz sancı oluyo o kadar bana hastalığımın son günü yapmıştı doktor kanamamın azalmasına rağmen işlemden sonra çogaldı biraz ... inşallah iyi çıkar sonucun :KK34::nazar:

kız ne iş olacak mutfak dolaplarının içi silinecek, yerler süpürülüp silinecek
bizim ev is çekiyo yakıtlı kaloriferden. her yer simsiyah oluyo ay,çekmecelerin içi bile :KK43:

Yuhhh.öyle pislenene kadar nerdeydin.yokmu kolu komşu çagirda yardim etsin sana.yorulma sen.ben òyle yapıyom kardeşimi çağırıyom gel çay ıçelım diyorum.gelincede offf çok iş var kim yapacak ayaklarına yatıyom.azcuk lazuk ya uyanıklık damarlarımîzda dolaşıyo.oda dayanamıyo başlıyo îşe.:KK53:

Aynen bacim yani bunu yapanlat sadece devlet hast deil ozel hast de bunlari yapiyo yani daha cok seninle deil cebindeki parayla ilgileniyolar o yuzden hemen gitmeyi dusunmuyorum doktora once bi kan degerlermde duzenli artis varmi yokmu ona bakiim ondan sonra giderim artik :)))

aynenn bacımmm:KK34::KK54:

saol bacım içim rahatladı adet sancısınıda fazlasıyla çekiyorum zati onada dayanırım o zaman ağrı kesici içicem verdi zaten bugün başlıcam 3 gün dedi melek gibi bi dr buldum çok memnunum acayip ilgili çok rahat teslim edebilirsin kendini hastalarına ticaret olarak bakmıyor en azından hatta benim testleri hastanede yapmamı o önerdi takiplerimi o yapacak sadece çok umutluyum bakalım hayırlısı inşallah...

bacımmm bnde devlt hssinde yaptrdım vla cok rahtsz edici öyle bi agrı acı yokk dogumun yanında neki hiç bişi az dişini sık biti bilee icnden 10 kadr sayy biti giti boşa anztesiyle ugrşma hiç sevndim bk dr iyiymiş şükürr :KK16::KK54:

X