2013 kasım-aralık ayında gebe kalmak isteyenler platformu ...HAYDİ KIZLAR ...

Amin canim iyi dusunmeye calisiyorum ama heyecanlanamiyorum bile cunku daha once bi kac tane erken dusugum olmustu. O kadar alistim ki artik heveslenemiyorum bile cift cizgiye. Hayirlisi Allahtan insallah bizlere hayirli saglikli evlatlar nasip eder insallah tum isteyenlerin ve benimki bu sefer tutar :)

inş. canım Rabbimin izniyle kucağınada alırsın

sğl canım Allah razı olsun seninde az kalmış adete sen bi daha aşılama yaptırcaktın ne oldu :26::26:

papatyam bilmiyom ki ne yapsam bi diyom gideyim adet olunca cünkü yaş sınırı tüp bebekte 40 sonmuş bide diyom amann kendi haline bırakayım bilmiyom napsam off off balım yaa kafam karışık :26:
sen nasıl oldunn balım :KK16::KK54:

papatyam bilmiyom ki ne yapsam bi diyom gideyim adet olunca cünkü yaş sınırı tüp bebekte 40 sonmuş bide diyom amann kendi haline bırakayım bilmiyom napsam off off balım yaa kafam karışık :26:

azapçım bende adet oldum işte pazartesi akşam yarın doktora gitmek istiyorum yine klomen isticem bi kere daha deniyeyim diyorum eşimede keçi boynuzu kaynatıyorum :KK53::KK53::KK53::KK53:

azapçım bende adet oldum işte pazartesi akşam yarın doktora gitmek istiyorum yine klomen isticem bi kere daha deniyeyim diyorum eşimede keçi boynuzu kaynatıyorum :KK53::KK53::KK53::KK53:

hmm hayrlısı balımm bnim koçişimde k. boynuza devam ediyo bende adet olunca adacayı hyta devam adet 2. günü başlanıyo denesene balım :KK34:

canım yaş kaç senin benim çok tanıdığım var kırktan sonra tüp bebek yaptıran..yenimi çıktı o sınırlama..iyi düşün canım kalbinin sesini dinle tüp bebekle hamile kalan çok hemde ilk denemede benim etrafımda örnekler de çok:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Mrb kızlar nasılsınız bakem bi değişiklik yok sanırım kimsede:KK50: bendede bişey yok çalışmaya devam :KK1:

Egemenhalit nasilsin cnm ne isine giriyon bacim hayirli olsun bende cok hasta oldum belim tutuldu emar cekilcem iste bizi habersiz birakma

cnm ben belediyede daha oncede calisiyodum yine orda calismak istiyom secimler olsun yeni. baskan soz verdi bakalim ....sanada gecmis olsu canim simdi nasilsin

cnm ben belediyede daha oncede calisiyodum yine orda calismak istiyom secimler olsun yeni. baskan soz verdi bakalim ....sanada gecmis olsu canim simdi nasilsin

inş. cnm hayırlısıyla baslarsın ben şimdi daha iyyiim yine arada ağrıyo bugün ağrım var biraz işe girersen bebek işini ertelicen mi senin yaş kaçtı cnm

bendede bu ay kist olmuş doğum kontrol hapı verdi dr bakalım

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar inanılmaz mutluyum tayinimiz Eskişehir'e çıktı adette olmadım ama testte yapmadım içim içime sığmıyor çok çok mutluyum.

inş. cnm hayırlısıyla baslarsın ben şimdi daha iyyiim yine arada ağrıyo bugün ağrım var biraz işe girersen bebek işini ertelicen mi senin yaş kaçtı cnm

bendede bu ay kist olmuş doğum kontrol hapı verdi dr bakalım

geçmiş olsun cnm..işe girersem bebek işine ara vermem..kaynanam bakar...
yaş33 olmuş cnm...
kist niye olmuş dr bişe demedimi..

Naptin canım merak ettim seni??

Canim yazmayi unutmusum kusura bakma doktorlarla yogun bi hafta gecirdim. evet canim hamileyim yarin 5 haftalik olucak. bhcg degerlerim cumartesi 131 ve dun 832 cikti insallah guzel bir ilerlemedir. Benimde adet gunum ve ertesi gun kasiklarimda ve belimde agrilar oldu. Gecmiste dusuk yaptigim icin cok heyecanlanmak istemiyorum. Esimede kendini kaptirmamasi icin hep soyleniyorum. Dua ediyorum Rabbim insallah tum isteyenlere nasip etsin kucagimizi bos birakmasin. insallah bu sefer dusuk yapmam ve saglikli bir evlada kavusurum. Sen nasilsin canim?

X