2013 kasım-aralık ayında gebe kalmak isteyenler platformu ...HAYDİ KIZLAR ...

Canim sana ulaşamıyorum yaa o kadar mesaj attim kiii :KK43: topik bakıma girince her şey karıştı belki sen de bana ulasamadin :KK43:((

günaydın kızlar yine kimsecikler yok azap çiçeğim, insanbulum ,egemenhalit,lazom,sessizsedasız,nerdesinizi kızlar :26::26::26:

Merhabalar, gecen yil bu zamanlarda yazmistim yine , tedavi oluyordum. Ilk ay sadece klomen, ikinci ay klomen + aşılama yaptık. Cok şükür ilk asilamamda tuttu. Eylül de bebegimi sağlıklı kucagima aldim. Allahım isteyen herkese nasip etsin. Arkadaşlar sakin asilamada tutmaz diye umutsuzluğa kapılmayın. Bende geçen yıl sürekli stres halindeydim, hatta bi ara kesin tüp bebekle olucak, aşılama tutmaz diyordum. Ama çok şükür allahim dualarını kabul etti. Herhangi bir sorunuz olursa aşılama ilgili, bilgim +tecrübem yettiğince yardımcı olmak isterim

Benim hala tutmadi:)gecen seneden beri beri bekliyorum.2 hafta sonra tup bebek yaptiriyorum Allahin izniyle.asilamada tutmazsa psikolojim bozulur cunku benim.1 ay klomen kullandm bende tutmadi 6 ay denemedm bende bebek.o yzden direkt tup bebege giricem.o da tutmazsa Allah kerim.benim esimin spermleri 2 saat yasior o yzden asilama yaptrsamda cok az ihtimal yumurtanin catlamasiyla falan denk gelmeyebilir.

X