2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

badem sarfancım sınav öncesi siz buraya uğramayın en iyisi. bizim olumsuz düşüncelerimiz sizi de karamsarlaştırıyor. sizin sonunuz güzel olacak inşallah. sınav öncesi ben de hiçbir şey bilmiyormuş gibiydim. ben gy gk de boş bıraktığım sorulara çok üzüldüm. elinizden geldiğince boş bırakmamaya çalışın. iki şıkka indiriyorsanız size yakın gelen cevap doğru çıkıyor. ben hala o sorulara üzülüyorum. onları işaretlesem şimdi belki... neyse...

badem sarfancım sınav öncesi siz buraya uğramayın en iyisi. bizim olumsuz düşüncelerimiz sizi de karamsarlaştırıyor. sizin sonunuz güzel olacak inşallah. sınav öncesi ben de hiçbir şey bilmiyormuş gibiydim. ben gy gk de boş bıraktığım sorulara çok üzüldüm. elinizden geldiğince boş bırakmamaya çalışın. iki şıkka indiriyorsanız size yakın gelen cevap doğru çıkıyor. ben hala o sorulara üzülüyorum. onları işaretlesem şimdi belki... neyse...
Sıkma canını desem de biliyorum neler hissettiğini. aynı duyguları 2012de bende yaşadım. inan bazı şeyler çok zorlasan da olmuyor nasip. sizin kadar emek vermeyen insanlar atandı bunu da görüyorum. umarım emeklerimizin karşılığını er yada geç alırız :KK36:

Sıkma canını desem de biliyorum neler hissettiğini. aynı duyguları 2012de bende yaşadım. inan bazı şeyler çok zorlasan da olmuyor nasip. sizin kadar emek vermeyen insanlar atandı bunu da görüyorum. umarım emeklerimizin karşılığını er yada geç alırız :KK36:
demek ki bizde eksik olan bir şeyler var kuzum yeterince inanmadık mı tevekkül mü etmedik yanlış mı çalıştık bilemiyorum... inşallah alırız canım tek temennimiz bu...

bu arada burdan mı devam etcez yoksa yeni bi topik mi açacaksınız canlar? geyik topiğinizi de gördüm maşallah ne çok konuşmuşsunuz öyle:KK8:

bu arada burdan mı devam etcez yoksa yeni bi topik mi açacaksınız canlar? geyik topiğinizi de gördüm maşallah ne çok konuşmuşsunuz öyle:KK8:
Kuzum sende gelsene oraya neden gelmiyorsun?:KK19: Tuğba buraya link atmıstı o topiği acınca ama herkes görmedi sanırım
Yeni kpss topiğini isteyen biri açsın oradan devam edelim bence belki daha iyi olur.:KK14:

Kuzum zaten bizde çöl iyi bir psikolojiyle girmiyoruz sinava
Badenin de benim de bolumlerimizde atama 2 senede 4-5 kişi atiyorlar
Türkiye de derece yapmamiz gerek kendi bolumumuzden atanmamiz için
Düz memurluk için sinava hazirlandik onda da her atamada 50-60 kişi atiyorlar
Çok büyük şansa ihtiyacimiz var ve sansimizi deneyecegiz.
Rabbim hepimizi kolay geçitten gecirsin

Kuzum sende gelsene oraya neden gelmiyorsun?:KK19: Tuğba buraya link atmıstı o topiği acınca ama herkes görmedi sanırım
Yeni kpss topiğini isteyen biri açsın oradan devam edelim bence belki daha iyi olur.:KK14:
görmemişim ben orayı yeni gördüm daha gelirim kuzucum iyi yapmışsınız tam kafa dağıtmalık:KK49: birimiz açalım da yavaştan yavaştan sınav moduna girelim o_O açılan topikler var ama sizsiz olmaz ondan yazmadım oralara:KK19:

Kuzum zaten bizde çöl iyi bir psikolojiyle girmiyoruz sinava
Badenin de benim de bolumlerimizde atama 2 senede 4-5 kişi atiyorlar
Türkiye de derece yapmamiz gerek kendi bolumumuzden atanmamiz için
Düz memurluk için sinava hazirlandik onda da her atamada 50-60 kişi atiyorlar
Çok büyük şansa ihtiyacimiz var ve sansimizi deneyecegiz.
Rabbim hepimizi kolay geçitten gecirsin
inşallah sınavınız çok iyi geçecek ben ikinize de inanıyorum:) biz yapamadık tüm umudumuz sizde artık gidin ve o kpss nin ağzını yüzünü dağıtın:KK8:biliyorum canım zaten bu alımların azlığı değil mi ahh ahh...

görmemişim ben orayı yeni gördüm daha gelirim kuzucum iyi yapmışsınız tam kafa dağıtmalık:KK49: birimiz açalım da yavaştan yavaştan sınav moduna girelim o_O açılan topikler var ama sizsiz olmaz ondan yazmadım oralara:KK19:
Tamam kuzum ben bu topiği kapattırırım siz de yeni bir topik açarsınız. Artık kim isterse açmayı, biz de devam ederiz inşallah.:KK55:

Canlarım Rabbim yar ve yardımcınız olsun,iyi haberlerle gelin inşallah. :)

Ballı lokmalarım sınavınız çok iyi geçer inşallah.Allah yardımcınız olsun.:KK68::KK68:
Safrancım, badem inşallah sınavınız cok iyi geçer Allah yardımcınız olsun.

Canlarım Rabbim yar ve yardımcınız olsun,iyi haberlerle gelin inşallah. :)
Çok sagolun kuşlar
Allah razi olsun.
dün mesajınıza cevap vermeye çalıştım ama telime virüs girmiştı
sınavım çok ıyı olmamakla birlikte
aşırı vasatta geçmedi
inşallah sonuc iyi olur.

X