2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Çok sagolun kuşlar
Allah razi olsun.
dün mesajınıza cevap vermeye çalıştım ama telime virüs girmiştı
sınavım çok ıyı olmamakla birlikte
aşırı vasatta geçmedi
inşallah sonuc iyi olur.
İnşallah badenin de senin de hayırlı haberlerini alırız canım. Gerisi nasip, sınav bitti artık üstünüzden yük kalktı:KK19:

slm güzeller..keyifler yerindedir inş..sonbaharda geldi çattı sonunda...kışlıklar çıktı...buralarda acaaip yağmur var, sel oluyor...bade ve safran sınavlarınız bitti siziznde umarım güzel sonuçlanır da yerleşirsiniz..safran cnm senin bebeiğin cinsiyeti belli mi..
ben arada uğradım okudum yazdıklarınızıda ama cvp yazamadım.. topicteki kasvetli hava dağılır umarım en yakın zamanda..sedefte ortalıklarda yok haberi olan varmı

slm güzeller..keyifler yerindedir inş..sonbaharda geldi çattı sonunda...kışlıklar çıktı...buralarda acaaip yağmur var, sel oluyor...bade ve safran sınavlarınız bitti siziznde umarım güzel sonuçlanır da yerleşirsiniz..safran cnm senin bebeiğin cinsiyeti belli mi..
ben arada uğradım okudum yazdıklarınızıda ama cvp yazamadım.. topicteki kasvetli hava dağılır umarım en yakın zamanda..sedefte ortalıklarda yok haberi olan varmı
Selam canım.Senin branş felesefe miydi?Tanıdıgım clamentaine misin acep:KK53:

çok sağol canım
bebeğim kız olacak inşallah teyzesi :emir_bebek:

kızlar dün resmen 2015 kpss ye çalışmaya başladım netten video izleyerek. bi çalışma planı yaptım ama pazartesi uygulamaya başlıcam şimdilik ısınmaya çalışıyorum. belisim semim yeni bi topik açın da ordan devam edelim...
hayırlısı olsun hakkınızda holofira. Allah kolaylık versin

X