2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

tşkler eften iyiyim ben çok şükür :KK34: gevşeme olmasın ama dikkat :KK20: sevdiceğini görürsen moral depolarsın sonra ver elini dersler, ama o zamana kadar da ihmal etme çalış :KK54:
Ginniferım benim:KK54::KK54: İhmal etmemeye çalışıyorum ama ne kadar başarılıyım bilemem:KK25:
Bu arada bahsetmişmiydik once upon a time ı izliyormusun:KK16:
Ginnifer Goodwin oynuyor:KK16:

Ben de yarın başlıcam.:KK14: 50 kilo ile evlenmem lazım.:KK23::KK53:
Canım gördüm seni spora başlamışsın darısı başıma:18: Bende diyet yapayım diorum sürekli ama sıkıntıdan ağzım boş durmuyor:KK39: Düğünde bende 60 olsam yeter:KK5:

gidim yürüyüşüde yapimm üşenmezsem tabi durdu bu ara kilo vermem:KK14:

Kaç kilo verdin canım :KK31:

nazife, sizin için problem olsun diye demedim elbette. sert bir yazı olduğunu sanmıyorum, ben durumu belirttim.

Doğaçlama hayatım.:KK23::KK23:

Polemike girmiş o da...:KK14::KK1:

anladım kuzum :KK14:

Ginniferım benim:KK54::KK54: İhmal etmemeye çalışıyorum ama ne kadar başarılıyım bilemem:KK25:
Bu arada bahsetmişmiydik once upon a time ı izliyormusun:KK16:
Ginnifer Goodwin oynuyor:KK16:

Canım gördüm seni spora başlamışsın darısı başıma:18: Bende diyet yapayım diorum sürekli ama sıkıntıdan ağzım boş durmuyor:KK39: Düğünde bende 60 olsam yeter:KK5:

Kaç kilo verdin canım :KK31:

:KK16: kuzum bi dizide oynadığını biliyodum ama onda olduğunu bilmiyodum, hiç izlemedim o diziyi. benim net kotalı olduğundan fazla dizi izleyemiyorum ki :KK50: arada fringe e bakıyorum, veya film izliyorum anca :KK1:

anladım kuzum :KK14:

:KK16: kuzum bi dizide oynadığını biliyodum ama onda olduğunu bilmiyodum, hiç izlemedim o diziyi. benim net kotalı olduğundan fazla dizi izleyemiyorum ki :KK50: arada fringe e bakıyorum, veya film izliyorum anca :KK1:

İzleme zaten kuzum ben fena bağımlıyım gerçi dizimag kapandığından beri duruldum biraz ama hergün mutlaka izliyorum:KK5: Kpssden sonra rahat rahat izleriz inşallah:KK16:

İzleme zaten kuzum ben fena bağımlıyım gerçi dizimag kapandığından beri duruldum biraz ama hergün mutlaka izliyorum:KK5: Kpssden sonra rahat rahat izleriz inşallah:KK16:

ya dizimag gitti, kötü oldu cidden :KK50: yarım biraktığım ya da yeni başladığım diziler vardı ve izlediğim kısımlar belliydi hep. gerçi şu an muadili bir site var ama pek incelemedim nasıl diye.

inşallah dediğin gibi rahat rahat izleriz kuzum :KK19:

ya dizimag gitti, kötü oldu cidden :KK50: yarım biraktığım ya da yeni başladığım diziler vardı ve izlediğim kısımlar belliydi hep. gerçi şu an muadili bir site var ama pek incelemedim nasıl diye.

inşallah dediğin gibi rahat rahat izleriz kuzum :KK19:

Aynen dizimagin yerini hiçbir site dolduramıyor:KK43:

Ben daha oyalanmadan kapatayım pcmi de üç beş soru çözim
:KK31::KK31:
Öpüldünüzzz:KK54::KK54:

Dün 3 sınav,3 saat de uzaktan eğitim dersi olunca bugün iflas ettim...:KK14::KK14:

Divan edebiyatını tekrar ettim,başka da bir nane yemedim.:KK51:

nazife, sizin için problem olsun diye demedim elbette. sert bir yazı olduğunu sanmıyorum, ben durumu belirttim.

tmm sorun yok ben de durumumu izah ediyorum. unutmuşumdur ya da fırsatım olmamıştır bilemiyorum. ama teşekkür etmeyi ne yüksünürüm ne de kaba durumuna düşmek istemem. bi hatam olduysa özürdilerim. ii çalışmalar

cnm ne güzel yazmışsın..çok doğru söylüyorsun.. o zaman bi ales soru bankası almalı..

cnm datanın konu anlatımı değil soru bankasını alayım diyorum.ben alandan konu anlatım almayı düşünmüyorum geçen senenin yargı konu anlatımı var bende ondan çalışıyorum...bu sene alandan sadece soru bankası alıcam..bir de bi sorum olacak geçen seneki yargı öabt ile bu seneki arasında fark var mı( konu anlatımda )

kuzum geçmiş olsun...dikkat et kendine artık hamilesin ilaçta kullanamzsın...eğitimi kolaylamışsın..rehberlikte biter çabucak...ben ayrıca gy çalışmayı düşünmüyorum alanda zaten var ..alan kitabından bakıcam onlara..bitek vatandaşlığa yediiklimin anayasa kitabından çalışmayı düşünüyorum..sen eğer uyabilirsen bi program yap bence..çünkü dershanede var senin..kolay gelsin tatlım

kuzum aynıymış duyduğuma göre sadece diğer bilimlere ekleme yapmışlar

meraba kızlar bugün izin aldım evdeydim bogazım çok şiş ders çalışmak istiyorum ama iyice kapanır diye korkuyorum :KK31:
kızlar gelişim ögrenme program ölçme bitti yöntemde son 2 konu rehberliğe hiç başlamadım sizce şubattan sonra yetişirmi alan var gkgy var iyice canım sıklıldı ya bu kadar hastalık çekeceğimi bilsem hiç başlamazdım ücretliye :KK50:
bana bi akıl verin nasıl çalışayım kafamdaki plan şu :
egtmden soru çözmeden konu bitti konular bitince hızlı bi tekrar + yargı çözümlü 5555 soru bankasını bitirsem
gy kısmını yargı ales ten çalışsam tarih cografya vat dersanede konu işliyoruz evde sorularını çözsem
alanana yargı alan aldım ondan bakıp uzaktan egtmden videoları izlesem nasıl olur sizce yetişirmi gecen yıldan alan hariç pek eksiğim yok acanba tamamlayabilirmiyim :KK31:

planın gayet iyi niloşum :KK19:
kızların dediği gibi dikkat et kendine yeğenimize iyi bak :KK16:

Kuzular nasılsınız:KK54::KK54::KK54:
Ben sanki atama bekliyormuşum gibi şubatı bekliyorum:KK31: Bir gevşeme bir gevşeme:KK19::KK19: Genelde bahar gelince böyle olur derler ama anlamadım:KK14: Eylülden beri benimkini görmüyorum ondanmı acaba:KK30: Neyse şubatın ilk haftası dershane tatil İzmir kaçamağı yapmayı düşünüyorum:KK23::KK23:Kavuşayım gayrı:KK14::KK14:Sonra temmuza kadar kapanmaya devam:KK14: Tarih çağdaşa kadar bitti.. Tatile kadar coğrafyayı bitirmeyi planlıyorum:emir_bebek: 2.döneme vatandaşlık ve ölçme kalıyor :26:

haftasonu kaldığım yerden okuyacağım neler yapmışsınız şimdilik affedin beni:KK5:

Bu arada Nilkon canımm çokk sevindimmm:emir_bebek::emir_bebek: Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı ve büyütmeyi nasip etsin inşallah:KK54:

Ve dipnot= Bilmiyorum gördünüzmü haberi yayınlandımı daha önce ama bugün taraf gazetesinde kpss siz öğretmen atandı diye haber çıktı:KK4:

eftenim ne zamandır paslaşamıyoruz senle :KK19:
sevdiceğinle bol bol hasret giderin kuzum :KK16:

Dün 3 sınav,3 saat de uzaktan eğitim dersi olunca bugün iflas ettim...:KK14::KK14:

Divan edebiyatını tekrar ettim,başka da bir nane yemedim.:KK51:

ooy kuzuma dinlen bebekim :KK16:

meraba kızlar bugün izin aldım evdeydim bogazım çok şiş ders çalışmak istiyorum ama iyice kapanır diye korkuyorum :KK31:
kızlar gelişim ögrenme program ölçme bitti yöntemde son 2 konu rehberliğe hiç başlamadım sizce şubattan sonra yetişirmi alan var gkgy var iyice canım sıklıldı ya bu kadar hastalık çekeceğimi bilsem hiç başlamazdım ücretliye :KK50:
bana bi akıl verin nasıl çalışayım kafamdaki plan şu :
egtmden soru çözmeden konu bitti konular bitince hızlı bi tekrar + yargı çözümlü 5555 soru bankasını bitirsem
gy kısmını yargı ales ten çalışsam tarih cografya vat dersanede konu işliyoruz evde sorularını çözsem
alanana yargı alan aldım ondan bakıp uzaktan egtmden videoları izlesem nasıl olur sizce yetişirmi gecen yıldan alan hariç pek eksiğim yok acanba tamamlayabilirmiyim :KK31:

ooo canım tabi ki yetişir ve biter. ben de seninle ortalama aynıyım:) en azından dersane gibi bir artın var.

Oyyy....:KK17::KK17::KK17:

Gelsinler yav,5 ay olacak...:KK14::KK14:

gözümüzün önündelerdi ünideyken ne güzel :KK25:
hatta odalarımız karşılıklıydı bizim pencereden el sallıyoduk birbirimize :KK9:
işte bunları düşününce çok özlüyorum ben :KK5:
az daha dayanalım kuzum güzel günler bizim inşallah :KK19::KK55:

gözümüzün önündelerdi ünideyken ne güzel :KK25:
hatta odalarımız karşılıklıydı bizim pencereden el sallıyoduk birbirimize :KK9:
işte bunları düşününce çok özlüyorum ben :KK5:
az daha dayanalım kuzum güzel günler bizim inşallah :KK19::KK55:

:KK14::KK14: Üniversite güzeldi yav.:KK50:

Gece 2'lerde dolaşırdık bazen.:KK12::KK53: Şimdi 5 dakika eve geciksem çapraz sorguya alıyorlar.:KK9:

Bugün çok verimsizim :KK43: öğleden sonra dershanem vardı, sonra eve geldım komus muhabbeti, akşam yemeği derken 7 de oturdum dersin başına ve henüz 3,5 saat çalıştım. :KK6:

neyse bugünde böyle olsun

Bugün çok verimsizim :KK43: öğleden sonra dershanem vardı, sonra eve geldım komus muhabbeti, akşam yemeği derken 7 de oturdum dersin başına ve henüz 3,5 saat çalıştım. :KK6:

neyse bugünde böyle olsun

safranım iyi çalışmışsın yine de sıkma canını kuzum :KK16:
yarın telafi edersin :KK34:

X