2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Sorma ya,acayip sıkılıyorum.:KK14: Nankörlük mü bilmiyom ama baskıya tahammülüm kalmadı.:KK50:

Safranım boşver yaaa.:KK14: Bugünlük de böyle olsun.

safranım iyi çalışmışsın yine de sıkma canını kuzum :KK16:
yarın telafi edersin :KK34:

Günlük min. 5 saat belirmiştim bu hafta kendime, bir kere suistimal edersem devamı gelir diye korktum :KK14:

Bir saat daha çalışayım da yatayım, iyi geceler kızlar.

Bu sene de olmazsa atacam kitapları...:KK14: 3 senedir aynı nane,yeter...:KK35::KK35:

Evlenme aşaması da bi ton sıkıntı.İki taraf da birbirinden cins.:KK14:

o da ayrı dert doğru diyosun kuzum :KK31:
en iyisi takmamak olacağın önüne geçemiyoruz çünkü..

Günlük min. 5 saat belirmiştim bu hafta kendime, bir kere suistimal edersem devamı gelir diye korktum :KK14:

Bir saat daha çalışayım da yatayım, iyi geceler kızlar.

iyi geceler canım :KK16:

Açlıktan ölüyom,tost yiyesim var...:KK56::KK14:

İyi geceler canım.

kız mil yapıyodun ya sen boşa mı gidecek o miller :KK9::KK9:
mil ne onu da bilmiyorum sporla ilgili zaar :KK1:

o da ayrı dert doğru diyosun kuzum :KK31:
en iyisi takmamak olacağın önüne geçemiyoruz çünkü..

iyi geceler canım :KK16:

kız mil yapıyodun ya sen boşa mı gidecek o miller :KK9::KK9:
mil ne onu da bilmiyorum sporla ilgili zaar :KK1:

Ahhh guzularım gri gri aşağıda...:KK5::KK5: Kılavuzunuz Mona olunca böyle olur tabi...:KK14::KK14:

Aynen takmamak lazım.45 dk sürüyo işte,yürüyom evin içinde basen,bacak hareketleri falan.:KK31::KK31:

Ahhh guzularım gri gri aşağıda...:KK5::KK5: Kılavuzunuz Mona olunca böyle olur tabi...:KK14::KK14:

Aynen takmamak lazım.45 dk sürüyo işte,yürüyom evin içinde basen,bacak hareketleri falan.:KK31::KK31:

kuzum iyi geceler ben yatıyorum :KK16:
badem rengişim size de iyi geceler :KK25::KK16:

Bu sene de olmazsa atacam kitapları...:KK14: 3 senedir aynı nane,yeter...:KK35::KK35:

Evlenme aşaması da bi ton sıkıntı.İki taraf da birbirinden cins.:KK14:

al benden de o kdr. biz sevgiliyken hiç sıkıntı yaşamıyoduk. araya nişan girdi ne nişanlımla aramızda huzur kaldı ne baka bişey. herşey sorun oluyor ya. bazen keşke nişanlanmasaydım diyorum. atanmayı sırf bu sıkıntıları atlatmak için istiyorum atansam da düğün merasimi de bitse. ne sıkıntılı bir dönemmiş şu nişanlılık :))

maşallah kuzum :KK16:
inşallah ilerleyen zamanlarda artacak netlerimiz :KK34:

inşallah inşallah En Büyük TÜRKİYE
hoşgeldin svlnisan :KK3:

inşallah zümrem :KK16:
data var bende geçen sene ondan çalışmıştım çok
ayrıntı kuzum ya :KK31:
geçen sene datadan çalışmanın acısını alan sınavında çektim :KK25:
ama yine de sen bilirsin kuzum :KK34:
belki bu sene çıkarttıkları kitap güzeldir...

gy çok iyi maşallah :nazar:
gk kısmı biraz sıkıntılı kuzum sanki gk kısmına yüklen :KK34:
eğitim de zamanla artar :KK19:
inşallah tuğbam, bi kere arttığını göreydim iyiydi, motivelencektim ne güzel :KK25:
meraba kızlar bugün izin aldım evdeydim bogazım çok şiş ders çalışmak istiyorum ama iyice kapanır diye korkuyorum :KK31:
kızlar gelişim ögrenme program ölçme bitti yöntemde son 2 konu rehberliğe hiç başlamadım sizce şubattan sonra yetişirmi alan var gkgy var iyice canım sıklıldı ya bu kadar hastalık çekeceğimi bilsem hiç başlamazdım ücretliye :KK50:
bana bi akıl verin nasıl çalışayım kafamdaki plan şu :
egtmden soru çözmeden konu bitti konular bitince hızlı bi tekrar + yargı çözümlü 5555 soru bankasını bitirsem
gy kısmını yargı ales ten çalışsam tarih cografya vat dersanede konu işliyoruz evde sorularını çözsem
alanana yargı alan aldım ondan bakıp uzaktan egtmden videoları izlesem nasıl olur sizce yetişirmi gecen yıldan alan hariç pek eksiğim yok acanba tamamlayabilirmiyim :KK31:
aa niloşum senin artık kendine ekstra daha iyi bakman lazım. yat şöyle, arkana bi yastık al, uzat ayaklarını. enişteye söyle sana portakal suyu getirsin :KK1:
Kuzular nasılsınız:KK54::KK54::KK54:
Ben sanki atama bekliyormuşum gibi şubatı bekliyorum:KK31: Bir gevşeme bir gevşeme:KK19::KK19: Genelde bahar gelince böyle olur derler ama anlamadım:KK14: Eylülden beri benimkini görmüyorum ondanmı acaba:KK30: Neyse şubatın ilk haftası dershane tatil İzmir kaçamağı yapmayı düşünüyorum:KK23::KK23:Kavuşayım gayrı:KK14::KK14:Sonra temmuza kadar kapanmaya devam:KK14: Tarih çağdaşa kadar bitti.. Tatile kadar coğrafyayı bitirmeyi planlıyorum:emir_bebek: 2.döneme vatandaşlık ve ölçme kalıyor :26:

haftasonu kaldığım yerden okuyacağım neler yapmışsınız şimdilik affedin beni:KK5:

Bu arada Nilkon canımm çokk sevindimmm:emir_bebek::emir_bebek: Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı ve büyütmeyi nasip etsin inşallah:KK54:

Ve dipnot= Bilmiyorum gördünüzmü haberi yayınlandımı daha önce ama bugün taraf gazetesinde kpss siz öğretmen atandı diye haber çıktı:KK4:
eftenim ben de tam odaklanamadım gibi geliyor. aynı duygular içerisindeyiz. daha doğrusu ben kesin odaklanamadım bundan eminim. benim artık erken kalkıp bi düzene girmem şart. çok geç yatıp geç kalkıyorum :KK14:
haber doğrudur, hiç şüphem yok malesef.. ne acı :KK14:

önceden ben çok atardım sınavlarda kuzum, gerçekten alışkanlık gibi bişeydi. ama atmamak gerek. şimdi iki şık arasında kalsam bile birini seçmeye korkuyorum çünkü gidip yanlış şıkkı işaretliyorum genelde :KK1: eğitim konularını bilmiyorum ama zamanla daha iyi gelir netlerin sedefim :KK34:

netlerinize maşallah.

birkaç kez yazdıklarınızı alıntıladım ama oralı olmadınız, yazıp geçiyorsunuz günlük niyetine. teşekkür etmek zor olmasa gerek ama siz bilirsiniz tabi
aynen nathalim ya alışkanlık gibi gerçekten. yahu hiç bilmediğim kavramlı sorularda bile kavramlardan kendimce anlam çıkarıp atıyorum. işaretleyesim geliyo işte :KK53: ve dediğin gibi ne zaman kafadan atsam hep yanlış çıkıyo, daha hiç şansa doğruyu bulduramadım. pekiştireç de almıyorum ama nedense sönme yaşamıyorum :KK52:
ya dizimag gitti, kötü oldu cidden :KK50: yarım biraktığım ya da yeni başladığım diziler vardı ve izlediğim kısımlar belliydi hep. gerçi şu an muadili bir site var ama pek incelemedim nasıl diye.

inşallah dediğin gibi rahat rahat izleriz kuzum :KK19:
dizimagı özleyenlerden biri de benim :KK5: hiçbir site onun yerini tutmuyo :KK25: geri gelsiiiinnnnnnnnn
Dün 3 sınav,3 saat de uzaktan eğitim dersi olunca bugün iflas ettim...:KK14::KK14:

Divan edebiyatını tekrar ettim,başka da bir nane yemedim.:KK51:
oyyy yavruma kıyamam yaa, bünye mi dayanır onca sarsıntıdan sonra. haklısın kuzum, bugün dinlenmiş olursun, yarın çalışırsın
bu arada gıcık olduğun tipi tahmin edebiliyorum :KK23:
Bugün çok verimsizim :KK43: öğleden sonra dershanem vardı, sonra eve geldım komus muhabbeti, akşam yemeği derken 7 de oturdum dersin başına ve henüz 3,5 saat çalıştım. :KK6:

neyse bugünde böyle olsun
safranım arada olur öyle, en azından dershaneye gitmişsin. ama kendine yarın için söz ver yine 5 saat çalışacağına. :KK34:
rengişim badem özlenmektesiniz kuzularım :KK16::KK16:

aynennnnn :KK25: gitmeyin bi daha bi yere yahu, tutun acık çenenizi bakiim :KK20:

bugün bi arkadaşımla buluştuk. o da kpss mağduru, dertleştik :KK14: tam onunla ayrılmışken başka bi yakın arkadaşımı gördüm, onunla da sohbet muhabbet derken gündüzüm gitti. akşam da sevdicekle gitti. gelince tarihten bi video izledim. saltanatı kaldırdım. lozanı imzaladım. üstümden yük kalktı vallahi, kurtuluş savaşı hiç bitmicek gibi geldi :KK37: soruları yarına kaldı ama :KK25: bi de eğitimden bilgi yarışması yaptım kendime, 30 soru çözmüş oldum. bu yarışmayı her gün yapmayı düşünüyorum. hiç yoktan 30 soru çözmüş olurum. yoksa haftaiçi eğitime hiç bakamıyorum.
yarın sabah annemle tiroitlerimize baktırmaya gidicez. yarından itibaren de erken yatıp erken kalkmaya çalışıcam ama kısmet tabii :KK1:

Tuğbam, bende özledim vallahi sizleri. Bir daha kendimi tutucam polemiklerin ortasına atmıcam kendimi

Sizden ayrı kalıyorum sonra :KK48:

Ben geldim mona banlandı noluyoz yaw :KK52:

Tuğbam, bende özledim vallahi sizleri. Bir daha kendimi tutucam polemiklerin ortasına atmıcam kendimi

Sizden ayrı kalıyorum sonra :KK48:

Ben geldim mona banlandı noluyoz yaw :KK52:

hg bademmmmm :KK48: yokken çalıştın mı ders bakiim :KK8:
haydaaaa az önce buralardaydı ne ara banlandı gene :KK53:

al benden de o kdr. biz sevgiliyken hiç sıkıntı yaşamıyoduk. araya nişan girdi ne nişanlımla aramızda huzur kaldı ne baka bişey. herşey sorun oluyor ya. bazen keşke nişanlanmasaydım diyorum. atanmayı sırf bu sıkıntıları atlatmak için istiyorum atansam da düğün merasimi de bitse. ne sıkıntılı bir dönemmiş şu nişanlılık :))

ayy böyle yazıları okuyunca gözüm korkuyo kızzz :18:

ayy böyle yazıları okuyunca gözüm korkuyo kızzz :18:
yok canım ya korkma. etraf karışmasa sen aynı sen sevdiğin aynı ama etraftaki insanlar karıştıkça tadı kaçıyo . valla biz Konya'ya gidince süperiz ama Manavgat'a yani nişanlımın ailesine yada ikimiz de kendi memleketlerimize gidince çok sıkıntı yaşanıyor. farklı 2 aile farklı 2 kültür adet derken olay dallanıyor. bi an önce evlenmek istiyor insan. bak bizim düğün 2015 ti normalde ama atanır atanmaz yapmaya karar verdik. 1 yıl daha nişanlılık demek birsürü kargaşa demek

yok canım ya korkma. etraf karışmasa sen aynı sen sevdiğin aynı ama etraftaki insanlar karıştıkça tadı kaçıyo . valla biz Konya'ya gidince süperiz ama Manavgat'a yani nişanlımın ailesine yada ikimiz de kendi memleketlerimize gidince çok sıkıntı yaşanıyor. farklı 2 aile farklı 2 kültür adet derken olay dallanıyor. bi an önce evlenmek istiyor insan. bak bizim düğün 2015 ti normalde ama atanır atanmaz yapmaya karar verdik. 1 yıl daha nişanlılık demek birsürü kargaşa demek

haklısın canım. inşallah atanırsın da bir an önce evlenirsiniz. ben de nişan ve düğün arasını çok uzun tutmaktan yana değilim. biz sevdicekle aynı memleketteniz; ama böyle olunca da sınırı korumak için daha çok uğraşmak gerekiyo. az görüşsen soğuk nevale gibi olur, çok görüşsen yılışıklık olur. hayırlısıyla bi evleneydik şunlarla :KK9:

hg bademmmmm :KK48: yokken çalıştın mı ders bakiim :KK8:
haydaaaa az önce buralardaydı ne ara banlandı gene :KK53:

hoşbuldum fındığım mattan 2 konu bitirdim sadece
odamı yeniledim biraz uğraştırdı beni
toptan temizliğinide aradan çıkarmış oldum
pembiş battaniye de aldım kendime :KK16: ilk gecemiz olacak kendisiyle :KK1:
bir odayı yenilemek ortalama 1300 tuttu oda gardrop hariç onu geçen sene almıştık
atanayım yeni ciclerimi götürücem tekrar masrafa girmeme gerek kalmadı
mutfak kısmını babanem karşılayacak benden olsun dedi
ah işte bir atanaydım :KK37:

haklısın canım. inşallah atanırsın da bir an önce evlenirsiniz. ben de nişan ve düğün arasını çok uzun tutmaktan yana değilim. biz sevdicekle aynı memleketteniz; ama böyle olunca da sınırı korumak için daha çok uğraşmak gerekiyo. az görüşsen soğuk nevale gibi olur, çok görüşsen yılışıklık olur. hayırlısıyla bi evleneydik şunlarla :KK9:
Çok haklısın Sedefcim.O dengeyi kurmak o kadar zor ki. Ben bu konu da malesef hiç sağlıklı bir adım atamadım.Hiç iyi bir ilişkim olmadı.Karşı tarafları suçlamıyorum herkeste az ya da çok hata vardır.Umarım hakkınızda hayırlısı olur..Şimdi iyisiniz zaten anladığım kadarıyla sonunuz çok daha iyi olur inşallah..
bir odayı yenilemek ortalama 1300 tuttu oda gardrop hariç onu geçen sene almıştık
Ne güzel Bade o kadar özendim ki benim hiç kendime özgü bir odam olamadı hep açık olsa da kanepede yatıyorum yatak gibi olmuyor tabi:) İşin şakası bu binlerce kez şükür halime hep annemlere de bu konuda yakınırdım:) üniversite geçen yıl bitti evde olmayınca genelde boyle bir şansım da olmadı..Güle güle kullan :):)

Kızlar size naçizane bir tavsiyem var.

Malum geçen seneki sınav sisteminde değişikliğin ucunu biraz gösterdiler, bu sene daha fazla sorularda akıl yürütmeye önem vereceklerini düşünüyorum. Yani gk ve gy'de. Size tavsiyem alesin son 10 yıl çıkmış sorularını alıp çözmeniz, uzun parağraf ve düşünerek matematik çözme konusunda pratiklik kazanmış oluruz. Bir zararı olmaz hem, çalışacağımız farklı konular olmayacak, sadece daha uzun ve yoruma dayalı sorular çözerek pratiklik kazanmış oluruz.
:KK49:
Benim de hiç kitap alasım gelmiyordu boyle bir fikir için çok teşekkürler:) çıkmış sorular kitabı varsa o şekilde alalım bari..

Tüm topiğe merhaba kızlar...O kadar gevşedim o kadar saldım ki 15 gündür belki de, zaten oturtamamıştım.O yüzden yazmadım da.Napacağımı bilmiyorum.Yine motive olamıyorum.Ben de mona gibi leslie ile tanışmıştım 2 aydır falan.Onu yapıyordum dersten çok seviyordum sanki sevdiğim bir şeyi bile yapamaz oldum.Deli gibi yiyorum.Bir neşeliyim bir durgun off off.Böyle şeyleri pek dillendirmemek lazım ama ben de bir vesvese vardı sormayın abdestim olmuyor gibi geliyordu falan o geçti en azından çok şükür namazlarım daha iyi artık..Daha da iyi olur inşallah..Bilmiyorum kızlar.
Bir de ben resmi yazıyor olabilirim mesajlarımı eğer bir rahatsızlık duyuyorsanız kusura bakmayın.

canım güle güle kullan huzurla inşallah.

mona bamlanmış:KK37: sanırsam. gece daha buradaydı, hangi ara ne yapmış ki :44:

bademm çok sevindim kuzum. güle güle kullan odanı :KK16: foto çekip bizimle paylaşsana, ya da en azından çalışma masanı paylaş merak ettim. hem bizim de gözümüz gönlümüz açılsın :KK31:
hadi babaannen yapsın şimdilik. sen de atanınca ona kıyak geçersin :KK53:
benim genç odam ben daha ortaokuldayken alınmıştı. ama hala sağlam durumda. o yüzden ben de evlenince eğer fazladan bi odam olursa götürmek istiyorum. hem yatağı misafir geldiğinde kullanılır. hem onur evlenince ders çalışıcak, çalışma masasını kullanır. hem de o gardroplar fazlalıklar için çok işimize yarar. :KK31:
Çok haklısın Sedefcim.O dengeyi kurmak o kadar zor ki. Ben bu konu da malesef hiç sağlıklı bir adım atamadım.Hiç iyi bir ilişkim olmadı.Karşı tarafları suçlamıyorum herkeste az ya da çok hata vardır.Umarım hakkınızda hayırlısı olur..Şimdi iyisiniz zaten anladığım kadarıyla sonunuz çok daha iyi olur inşallah..

Tüm topiğe merhaba kızlar...O kadar gevşedim o kadar saldım ki 15 gündür belki de, zaten oturtamamıştım.O yüzden yazmadım da.Napacağımı bilmiyorum.Yine motive olamıyorum.Ben de mona gibi leslie ile tanışmıştım 2 aydır falan.Onu yapıyordum dersten çok seviyordum sanki sevdiğim bir şeyi bile yapamaz oldum.Deli gibi yiyorum.Bir neşeliyim bir durgun off off.Böyle şeyleri pek dillendirmemek lazım ama ben de bir vesvese vardı sormayın abdestim olmuyor gibi geliyordu falan o geçti en azından çok şükür namazlarım daha iyi artık..Daha da iyi olur inşallah..Bilmiyorum kızlar.
Bir de ben resmi yazıyor olabilirim mesajlarımı eğer bir rahatsızlık duyuyorsanız kusura bakmayın.

ekinezyam hoşgeldinnnn :KK48:
aynen öyle bi denge kurmak lazım ki, aradaki sınır çizgisi görünmicek kadar ince; fakat hissedilcek kadar kalın olmalı. biz şu anda iyiyiz, ama ben onun ailesiyle tam olarak tanışmadım, doğal olarak iyiyiz. :KK1: önemli olan tanışıp kaynaştıktan sonra da aynı şekilde götürmek. umarım hepimiz saygılı insanlarla karşılaşırız canım :KK31:
bence yaşadığın süreç ders çalışmamandan kaynaklanıyor. çünkü çalışman gerektiğini bilip de çalışmadığın için bi tarafın sürekli sana baskı yapıyo. haliyle diğer yaptığın şeylere de yansıyo. rahat olamıyosun. bugün ya da yarın sabah kalktığında önce ders çalışmayı dene. bi kerette kendini çok zorlama; ama en azından 1 saat çalış. bu çalışmanı yaptıktan sonra diğer istediğin sevdiğin şeyi yap. bir nevi kendine çalışmanın ödülü olsun o sevdiğin şeyleri yapmak. bu şekilde devam ederken de azar azar ders çalışma saatini arttırıp, sevdiğin şeylere ayırdığın süreyi azaltırsın. bak gör o zaman ne kadar rahatlıcaksın :KK34:

Ne güzel Bade o kadar özendim ki benim hiç kendime özgü bir odam olamadı hep açık olsa da kanepede yatıyorum yatak gibi olmuyor tabi:) İşin şakası bu binlerce kez şükür halime hep annemlere de bu konuda yakınırdım:) üniversite geçen yıl bitti evde olmayınca genelde boyle bir şansım da olmadı..Güle güle kullan :):)

Benim de hiç kitap alasım gelmiyordu boyle bir fikir için çok teşekkürler:) çıkmış sorular kitabı varsa o şekilde alalım bari..

canım benim rabbim sana çok daha iyilerini nasip etsin nasip inşallah:KK16:

X