2013 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bizim...

• Ankete Katılan
    472
1yil once bende bu heyecani yasiyordum allaha sukur oglumu sah salim kucagima aldim. evlat sevgisi bambaska birseymis gercek ask oymus, hayatta onun kadar kimse xevilmezmis ve gercekten anne hissedermis
anne adaylarini simdiden tebrik ediyorum bu uzun, guzel, yorucu bazen endiseli ama sonunda harika bir hediyeye kavusacaginiz zaman dilimi hepiniz icin guzel gecsin insallah

kızlar merhaba,
ben 2009 mart annesiyim ve şimdi yeniden mart annesi olma yolunda emin adımlarla ilerliyorum. dilerim 2013 anne adayları arasına girebilirim. 8 temmuzu 4 gözle bekliyorum. inşallah hamileyimdir. :KK70:

kızlar merhaba,
ben 2009 mart annesiyim ve şimdi yeniden mart annesi olma yolunda emin adımlarla ilerliyorum. dilerim 2013 anne adayları arasına girebilirim. 8 temmuzu 4 gözle bekliyorum. inşallah hamileyimdir. :KK70:
merhaba canım inşallah gönlünce olsun 8 temmuz da müjdeni almak nasip olsun inşallah :KK49::KK52::KK16:

Merhaba arkadaslar bende bugun hamıle oldugumu ogrendım 2.5 yasında bır kızım var ınsallah hayırlısıyla saglıklı dogar kızımın kardesı...

Hayırlı olsun yavaş yavaş haberler geliyor... inanılmaz bir duygu sizi en yakından anlayanlar 2012 mart anneleri hep yanınızdayız... takipteyiz ve sizlere desteğiz... sağlıklı gebelik geçirmeniz dileğiyle...

merhaba bende dün sabah öğrendim adetim 2 gün geçmişti herkezin hayırlı olsun sağlıkla gelsinler

amin canım sağol :KK70:
çok istiyorsun demi canım benim inşallah müjden olacak 8 temmuzda :KK9::KK49::KK19::nazar::emir_bebek::KK54:

Merhaba arkadaslar bende bugun hamıle oldugumu ogrendım 2.5 yasında bır kızım var ınsallah hayırlısıyla saglıklı dogar kızımın kardesı...
merhaba canım tebrik ederim ayy ne güzel 2. bebiş geliyormuş :emir_bebek::nazar::KK52: sağlıkla devam etsin inşallah kucağına almak nasip olsun :emir_bebek::nazar::KK49::KK19::KK54:

Hayırlı olsun yavaş yavaş haberler geliyor... inanılmaz bir duygu sizi en yakından anlayanlar 2012 mart anneleri hep yanınızdayız... takipteyiz ve sizlere desteğiz... sağlıklı gebelik geçirmeniz dileğiyle...
teşekkürler tatlım ayy hep destek tam destek En Büyük KK:KK19: çok teşekkürler hem tecrübelerinizden mutlaka yararlanacağız ALLAH razı olsun güzel gönlüne dualarına sağlık :nazar::KK19:

merhaba bende dün sabah öğrendim adetim 2 gün geçmişti herkezin hayırlı olsun sağlıkla gelsinler
merhaba canım tebrikler :KK9::KK49::KK52: sıkıntısız 9 ay geçirmek kısmet olsun inşallah sağlıklıca kucağına almanı nasip etsin Rabbim :KK49::emir_bebek::nazar::KK16:

herkese merhaba

allah hepimizi nazarlardan korusun
3 ay once yasadıgım bir hüsrandan sonra
allah yeniden bu duyguyu nasip etti..
Allah tüm hamilelerin yolunu açık etsin
bebeklerimizi sağlıkla kucagımıza almamızı nasip etsin..
Ben de varım canlarım..ekleyin beni de listeye.
Yolun sonuna kadar beraber olmayı bir avazda yavrulara kavyşmayı nasip etsin.
:nazar::nazar::nazar::KK49::KK49:

Günaydın kızlar

Bende 2.ye hamileyim. 1 tane kızım var 16 aylık

Şubat annesi olacağım sanıyordum yanılmışım mart annesi olacakmışım tabi 40 haftasını doldurursa..

Listeyi ben hazırlayımda ilk sayfaya ekleyemem.. Kazen açmış konuyu.. Nasıl yapalım yeniden konu açalımmı ?

herkese merhaba

allah hepimizi nazarlardan korusun
3 ay once yasadıgım bir hüsrandan sonra
allah yeniden bu duyguyu nasip etti..
Allah tüm hamilelerin yolunu açık etsin
bebeklerimizi sağlıkla kucagımıza almamızı nasip etsin..
Ben de varım canlarım..ekleyin beni de listeye.
Yolun sonuna kadar beraber olmayı bir avazda yavrulara kavyşmayı nasip etsin.
:nazar::nazar::nazar::KK49::KK49:
canım öncelikle geçmiş olsun 3 ay öncesi için :KK34: tebrikler maşallah bebişin göbişinde hep yüzün gülsün inşallah keyfini çıkara çıkara devam etsin gebeliğin sıkıntısızca :KK49::KK54: :nazar: amin diyorum o güzel duana :KK16:

Günaydın kızlar

Bende 2.ye hamileyim. 1 tane kızım var 16 aylık

Şubat annesi olacağım sanıyordum yanılmışım mart annesi olacakmışım tabi 40 haftasını doldurursa..

Listeyi ben hazırlayımda ilk sayfaya ekleyemem.. Kazen açmış konuyu.. Nasıl yapalım yeniden konu açalımmı ?
merhaba canım ohh 2. bebiş geliyormuş hoş gelmiş sefa getirmiş hanenize :KK49::KK9::emir_bebek::nazar: bunu kazenle görüşelim o ne fikir önerirse ona göre hareket edelim olmaz mı :KK34: :KK16:

canım öncelikle geçmiş olsun 3 ay öncesi için :KK34: tebrikler maşallah bebişin göbişinde hep yüzün gülsün inşallah keyfini çıkara çıkara devam etsin gebeliğin sıkıntısızca :KK49::KK54: :nazar: amin diyorum o güzel duana :KK16:

merhaba canım ohh 2. bebiş geliyormuş hoş gelmiş sefa getirmiş hanenize :KK49::KK9::emir_bebek::nazar: bunu kazenle görüşelim o ne fikir önerirse ona göre hareket edelim olmaz mı :KK34: :KK16:

Hoş bulmuuuş:KK1:

Olur canım kim ulaşacak kazene..

listemiz hazır sayılır

Kazene öm attım.. buranın linkini verdim konuyu anlar :KK42:

Dun bır kez wcdeyken bugunde wc deyken azcık sutlu kahverengı leke geldı peceteye
onun dısında bır agrı baska camasıra gecen bısı yok
sızde de varmı?
ben daha doktora gıtmedım
kan testıde yapmadım ıdrarda cıktı
bır sey olurmu? normal mı?ne yapsam:18:

Dun bır kez wcdeyken bugunde wc deyken azcık sutlu kahverengı leke geldı peceteye
onun dısında bır agrı baska camasıra gecen bısı yok
sızde de varmı?
ben daha doktora gıtmedım
kan testıde yapmadım ıdrarda cıktı
bır sey olurmu? normal mı?ne yapsam:18:

Yerleşme kanaması olabilir canım

X