2013 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bizim...

• Ankete Katılan
    472
Bişi diiill :KK16:

Senin ilkinmi canım
evet canım ilk bebek tam 6 yıl özletti bekletti inatçı bebişim :KK4::KK5::KK31: Yüce Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin inşallah :KK49::KK9: 2. tüp bebek tedavimde kavuştum bebişime :KK49::KK52::KK52::KK52::KK52:

Dun bır kez wcdeyken bugunde wc deyken azcık sutlu kahverengı leke geldı peceteye
onun dısında bır agrı baska camasıra gecen bısı yok
sızde de varmı?
ben daha doktora gıtmedım
kan testıde yapmadım ıdrarda cıktı
bır sey olurmu? normal mı?ne yapsam:18:
canım ben tedaviyle müjdemi aldım dolayısıyla jel kullanıyorum kahverengi lekem oldu bikaç gün jel tortularıyla beraber :18: dr umu dün aradım bugün bekliyor muayene kan testi yapılacakmış :KK28: bence sen ihmal etme kan testi yaptır değerini öğrenmiş olursun keseni görürsün için daha rahat edecektir :KK49::KK19::nazar:

evet canım ilk bebek tam 6 yıl özletti bekletti inatçı bebişim :KK4::KK5::KK31: Yüce Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin inşallah :KK49::KK9: 2. tüp bebek tedavimde kavuştum bebişime :KK49::KK52::KK52::KK52::KK52:

canım ben tedaviyle müjdemi aldım dolayısıyla jel kullanıyorum kahverengi lekem oldu bikaç gün jel tortularıyla beraber :18: dr umu dün aradım bugün bekliyor muayene kan testi yapılacakmış :KK28: bence sen ihmal etme kan testi yaptır değerini öğrenmiş olursun keseni görürsün için daha rahat edecektir :KK49::KK19::nazar:

Ah canım ya çok beklemişsin.. Rabbim tamamına erdirsin inşaallah:KK16:

Ah canım ya çok beklemişsin.. Rabbim tamamına erdirsin inşaallah:KK16:
evet canım çok zor Rabbim kimseyi bekletmesin inşallah herkes çabucak hayırlı-sağlıklı evladına kavuşsun :KK49::emir_bebek: amin canım ALLAH razı olsun hepimizinkini inşallah :KK19:

evet canım çok zor Rabbim kimseyi bekletmesin inşallah herkes çabucak hayırlı-sağlıklı evladına kavuşsun :KK49::emir_bebek: amin canım ALLAH razı olsun hepimizinkini inşallah :KK19:

Amiiiiinnn..

Eminim çok zordur beklemek.. Ben kızımda hamileyken bile onun gelmesini o kadar çok istiyordum ki bi an önce doğsun istiyordum.. Oda sağolsun 42 haftasını bitirdide zorla geldi hanfendi:KK1: Şubat annelerinde listede ilk ben varken nerdeyse sonuncu ben oldum 1 şubatta doğması gereken kızçem 15 şubatta doğdu :KK1:

Bakalım bu ne kadarlık doğacak :44:

bende aradım kan testı yaptır dedı yaptırıcam aksam
agrı fılan varmı sende
bende azcık var sankı regl olcam gıbı

çilek yerleşme kanamasıdır dinlen bolbol ve kan testini ihmal etme

COK SAOL CNM AKSAM YAPTIRICAM KAN TESTI CALISIYORUM OLE DINLENMEYE VAKIT YOKKI
AYAKLARIMI COP TENEKESININ USTUNE KOYDUM ISYERINDE
napım bole duruyorum
karnımda hafıf agrı var sızlerde oldumu sende oldumu bole lekelenme gunlerımız yakın:26:

napım bole duruyorum
karnımda hafıf agrı var sızlerde oldumu sende oldumu bole lekelenme gunlerımız yakın:26:

nerdesınız? tecrübelilerden özellikle bilgi bekliyorum.

Canım sen önce kan vermen gerekiyor.. idrarda olupta kanda çıkmayanda oluyor.. biz ne desek boş.. sen en iyisimi bi dr git..

kızlar bu arada ben geçen cuma 7 tüp kan verdim sizde verdinizmi:44:

Geçen yıl bugün daha bebeğimin olacağından bihaberdim...Meğer meleğim olma yolunda ilerliyormuş...4temmuzda öğrendim meleğimin geleceğini veeeeeee şükür ki şu an kollarımda...Zaman ne kadar çabuk geçiyor...

Sizler de seneye inş bu cümleleri 2014 mart anneleri için kurarsınız, heyecanınızı, sevincinizi anlıyor ve paylaşıyorum. İnş hepiniz sağlıklı bir hamilelik geçirir ve bebeklerinizi kucağınıza alırsınız... Srularınız ve sorunlarınıza her daim açığız...

Son düzenleme:
napım bole duruyorum

bu benim 3. çocuğum ve 6. hamileliğim 3 düşük 2 doğumum var canım yani iyi tecrübeliyim bu konuda, bebek yerleşirken oluyor tavsiyem progestan kullanman dr a danışarak tavsiye ederse tabiki, ve diğer tavsiyem folik asitin en bol olduğu şey olan yeşil yapraklı sebze ve salata türlerini bol bol yiyip o vitamini en doğalından alman, çünkü bebeğin rahim duvarına tutunmasında folik asitin büyük desteği var. benim bu gebeliğimde olmadı lekelenmem, haftaya kan testi yaptırcam sağlıkla gelsin yavrularımız

geçen yıl bugün daha bebeğimin olacağından bihaberdim...meğer meleğim olma yolunda ilerliyormuş...4temmuzda öğrendim meleğimin geleceğini veeeeeee şükür ki şu an kollarımda...zaman ne kadar çabuk geçiyor...

Sizler de seneye inş bu cümleleri 2014 mart anneleri için kurarsınız, heyecanınızı, sevincinizi anlıyor ve paylaşıyorum. Inş hepiniz sağlıklı bir hamilelik geçirir ve bebeklerinizi kucağınıza alırsınız... Srularınız ve sorunlarınıza her daim açığız...

inşallah :KK9: Bebeklerbalık burcumu oluyor sımdı :KK52: Nasıl mart bebeklerı uslumu:KK49:

canım sen önce kan vermen gerekiyor.. Idrarda olupta kanda çıkmayanda oluyor.. Biz ne desek boş.. Sen en iyisimi bi dr git..

Kızlar bu arada ben geçen cuma 7 tüp kan verdim sizde verdinizmi:44:

canım dun kan testı yaptırdım 2200 cıktı.4,5-5 haftalık dedı dr cmt kontrole gıdıcem..kızlar sızın degerlerınız kac?
:KK49:

bu benim 3. çocuğum ve 6. hamileliğim 3 düşük 2 doğumum var canım yani iyi tecrübeliyim bu konuda, bebek yerleşirken oluyor tavsiyem progestan kullanman dr a danışarak tavsiye ederse tabiki, ve diğer tavsiyem folik asitin en bol olduğu şey olan yeşil yapraklı sebze ve salata türlerini bol bol yiyip o vitamini en doğalından alman, çünkü bebeğin rahim duvarına tutunmasında folik asitin büyük desteği var. benim bu gebeliğimde olmadı lekelenmem, haftaya kan testi yaptırcam sağlıkla gelsin yavrularımız

yaptırdım cnm kan testını 2200 cıktı hayırlısı ..dr.keseyı goruruz gel dedı cmt gıdıcem..kan degıl azcık leke bakalım cmt gıdıcem doktora dedıgın gıbı yerlesme olabılır.tavısyelerıne cok tesekkurler ıcım rahatladı valla.bırde surewklı ayagımı uzatım oturmaya calısıorum.aksamlarıdayuksege kaldırıyorum ne bılım ıkse yarar belkı:KK49::KK49:

Tüm anne adaylarına güzel bir hamilelik süreci diliyorum. Sürmeli listeyi yapmaya başlayabilirsin.

günaydııın kızlar bilgilerinizi özel mesajla yollayın ekleyim.. listemizi ekledim.. beklenen doğum tarihine göre sıraya koyacagım isimlerimizi:KK16:

Kazen çok tşk ederiz..:KK34:

Son düzenleme:
Amiiiiinnn..

Eminim çok zordur beklemek.. Ben kızımda hamileyken bile onun gelmesini o kadar çok istiyordum ki bi an önce doğsun istiyordum.. Oda sağolsun 42 haftasını bitirdide zorla geldi hanfendi:KK1: Şubat annelerinde listede ilk ben varken nerdeyse sonuncu ben oldum 1 şubatta doğması gereken kızçem 15 şubatta doğdu :KK1:

Bakalım bu ne kadarlık doğacak :44:
çok zor tabi tatlım Rabbim kimselere özletmesin evlat özlemi hiç birşeye benzemiyor :KK31::KK5: demek kızın azcık geç geldi ha sağlıkla büyütürüsnüz inşallah göbişindeki kardeşini de sağlıklıca vaktince kucağına almak nasip olsun inşallah :KK49::emir_bebek::nazar::KK16:

bende aradım kan testı yaptır dedı yaptırıcam aksam
agrı fılan varmı sende
bende azcık var sankı regl olcam gıbı
bende var tatlım ama hafif bi ağrı oluyor dr uma gittim dün kan testim değerime bakıldı 752.3 olmuşuz :KK49::nazar:

sakin ol tatlım bebişinide sitrese sokma :KK20::KK49::nazar::KK19:

Geçen yıl bugün daha bebeğimin olacağından bihaberdim...Meğer meleğim olma yolunda ilerliyormuş...4temmuzda öğrendim meleğimin geleceğini veeeeeee şükür ki şu an kollarımda...Zaman ne kadar çabuk geçiyor...

Sizler de seneye inş bu cümleleri 2014 mart anneleri için kurarsınız, heyecanınızı, sevincinizi anlıyor ve paylaşıyorum. İnş hepiniz sağlıklı bir hamilelik geçirir ve bebeklerinizi kucağınıza alırsınız... Srularınız ve sorunlarınıza her daim açığız...
canım benim hoş geldin sefalar getirdin :KK19: amin inşallah ALLAH razı olsun o güzel dualarına kocaman amin diyorumm :KK49::emir_bebek::nazar::KK19::KK54: ayy ne güzel yaa dayanışma olması süper çok çok sağol ben çok soru soracağım kesin :KK52::KK16::KK16::KK16::KK16:

kimse yok sanirim:44::KK24:
:KK3: canım dr um iğne verdi düşük olmasın diye dünde eve geç geldim acayip yorgundum :KK37: ancak gelebildim :KK19::KK16:

canım benim ya çok yıpranmışsın :KK5: çok çok geçmiş olsun inşallah göbişindeki bebişini kucağına sağlıklıca vaktinde almak nasip olsun :KK49::KK9::emir_bebek::nazar::KK19::KK19::KK19: tavsiyelerinden bende yararlanacağım tatlım çok sağol faydalı bilgilerin için :KK16:

inşallah :KK9: Bebeklerbalık burcumu oluyor sımdı :KK52: Nasıl mart bebeklerı uslumu:KK49:

canım dun kan testı yaptırdım 2200 cıktı.4,5-5 haftalık dedı dr cmt kontrole gıdıcem..kızlar sızın degerlerınız kac?
:KK49:
valla bilmem burçlardan hangisi olacak bebişlerimiz :KK15::KK52: ohh maşallah tatlımm şimdi senin ve bizlerin hepimizin içi rahatladı :KK49::KK52::nazar: bende cumartesi keseyi görmeye gidicem inşallah :KK49::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

yaptırdım cnm kan testını 2200 cıktı hayırlısı ..dr.keseyı goruruz gel dedı cmt gıdıcem..kan degıl azcık leke bakalım cmt gıdıcem doktora dedıgın gıbı yerlesme olabılır.tavısyelerıne cok tesekkurler ıcım rahatladı valla.bırde surewklı ayagımı uzatım oturmaya calısıorum.aksamlarıdayuksege kaldırıyorum ne bılım ıkse yarar belkı:KK49::KK49:
maşallah ya çok sevindim çilekciğim tekrar gözleriniz aydın olsun tekrar tebrikler :KK9::KK49::KK19: bended azcık leke şeklinde aman kan olmasın inşallah bende bolca dinlenmeye çekileceğim bu sıralar :KK37::KK31::KK19:

Tüm anne adaylarına güzel bir hamilelik süreci diliyorum. Sürmeli listeyi yapmaya başlayabilirsin.
çok teşekkürler kazen amin inşallah ALLAH razı olsun

günaydııın kızlar bilgilerinizi özel mesajla yollayın ekleyim.. listemizi ekledim.. beklenen doğum tarihine göre sıraya koyacagım isimlerimizi:KK16:

Kazen çok tşk ederiz..:KK34:
sürmeli ben neden yokum ki listede :KK5::KK19: unutulmuşum çabucak :KK4::KK9::KK9::KK9::KK9::KK16:

X