2013 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bizim...

• Ankete Katılan
    472
kızlar sizdede orta parmaklarda ve kasıklarda kramplar başladımı dr magnezyum verdi daha hafifledi ama gecmedi bi türlü:KK25:

bende kuyruk sokumu agrısı var.belımın altı agrıo..
bırde arfada bacagıma kramp gırıo
kasıgımdada bazen agrı oluo evet ama orta parmakda olmadı
sırt ustu uyur kalırsam felç gıbı kalkıorum tutulmus heryanım

kimse bizi merak etmemişşşşş:KK22::KK19:
ah cnm valla sayfalara 1-2 gun gırmeyınce takıp edemıosun.kacırmıs olabılırım kendı adıma
testın mı vardı ıkılımı? nasıl gectı?:KK16:

:KK16::KK16: hoşgeldin sürmeli doktora mı gidicektinn en son ahtırlayamadım ne yazdığını ben:KK17: iyi misin

yok gülüm diloşum hastaydı ya düzelemedi, ateş, istifar hafta sonuna kadar devam etti.. buğünde saglık ocagına götürdüm aşısı vardı ama yapmadılar, kulak intihapı başlamış yavrumda.. antibiyotik yazdı..

benide takibe aldılar 19. haftamda tetanoz aşısı yapılcak.. internetimde yoktu yazamadım size..

2li testimi yaptırdım kızlar ben 21 eylülde hem cinsiyetini hemde 4lü tarama yapılcak..

Son düzenleme:
yok gülüm diloşum hastaydı ya düzelemedi, ateş, istifar hafta sonuna kadar devam etti.. buğünde saglık ocagına götürdüm aşısı vardı ama yapmadılar, kulak intihapı başlamış yavrumda.. antibiyotik yazdı..

benide takibe aldılar 19. haftamda tetanoz aşısı yapılcak.. internetimde yoktu yazamadım size..

2li testimi yaptırdım kızlar ben 21 eylülde hem cinsiyetini hemde 4lü tarama yapılcak..

ben aşı yaptırma konusunda kararsısım.doktorumla konuşmadım daha canım.aynı gün doktora gidiyoruz bana cinsiyetini netleştirmek için randevu verdi bakalım hayırlısı artık.ne olur ne biter.yavrunun iyi olmasına çok sevindim allah sağlık versin

ben aşı yaptırma konusunda kararsısım.doktorumla konuşmadım daha canım.aynı gün doktora gidiyoruz bana cinsiyetini netleştirmek için randevu verdi bakalım hayırlısı artık.ne olur ne biter.yavrunun iyi olmasına çok sevindim allah sağlık versin

Neden kararsızsın canım.. 5 doz varmış doktorum mutlaka hepsine gel dedi:KK34:

Sağol teyzesi Allah razı olsun..

canım benim allah şifa versin ateş ciddi anlamda çok tehlikeli bir sorun çocuklar için,3 haftan kalmış o zaman cinsiyet için rabbim gönlüne göre versin inşaallah

canım cok gecmıs olsun dıloşa kocaman öp teyzeleri için onu...bnmde 27de 3'lu testım var sana 3'lu ıstemedımı canım cınsıyette o tarıhte bellı olucakmıs erkek dedı ama kesınlestıtırız dedı o zmn

hepinize merhabalar kızlar.eşlerinizle sorun yaşamanız normal ve sizi çok iyi anlıyorum. ben de eşimle nişanlı iken çok sorunlu idim. yapmadığı eziyet kalmadı bana. öfkesi siniri stresi ağzından çıkanı kulağı duymayışı ben erkeğim bana full itaat diye gürlemesi ki bu saydıklarım gerçekten en hafifi. en sonunda düğüne 1 hafta kala ben ayrıldım. ailesine de anlattım herşeyi benim aileme de anlattım. doğal olarak herkes beni haklı buldu ve yalnız kaldı. gecenin saat 2 sinde kapıya dayandı babamla görüştüler. hala bilmem ne konuştular. ama babam her ne dediyse çok etkili olmuş bu güne dek işe yaradı:) şimdi ne bana ne kendi ailesine ne de benim aileme bir saniye bile saygısızlık yapamaz. bilir çünkü çekip gideceğimi. Allah var bende eşim değişince aşık oldum yeniden. gidemem aslında ama bunu o bilmez. aklı gider beni kırmaya. bu yüzden kendinizi çok üzmeyin kızlar. herkes herşeyi yaşayabilir bu hayatta. vakti zamanı gelince herşeyin hayırlısı çıkıp buluyor insanı. siz bu hayatta en değerli kişinin siz olduğnu anlatın bıkmadan herkese. bi gün öğrenirler sizi kırmamayı tüm insanlar.

canım benim allah şifa versin ateş ciddi anlamda çok tehlikeli bir sorun çocuklar için,3 haftan kalmış o zaman cinsiyet için rabbim gönlüne göre versin inşaallah

Evet canım acilde bi tane cocuk ateşten havale geçirmşti 2 yaşlarında falandı oda :KK43:
inşaallah hayırlı olanı versin rabbim :KK16:

canım haftasonu topikten bir arkadaş annesiyle görüşmüş eşinin yurt dışına görevi çıkmış 1 haftalığına sanırım kayrada eşiyle beraber gitmiş

Öyle mi aman iyi o zaman:KK34:

canım cok gecmıs olsun dıloşa kocaman öp teyzeleri için onu...bnmde 27de 3'lu testım var sana 3'lu ıstemedımı canım cınsıyette o tarıhte bellı olucakmıs erkek dedı ama kesınlestıtırız dedı o zmn

hyr cnm ona gerek görmedi heralda 4lü istedi bu ay herkes ögrenir listeyede eklerim cinsiyetleri artıkın..

uyansın öperim canım şimdi uyuyo:21:

canım lcw ye baktım çok şirin t shirtler var bayıldım ben de. ama okulda giyemem ki. klasik giyim arıyorum ve bulamadım. bugün ilk gündü. herkes anladı hamileliğimi. t shirt yukarı tırmanıyordu göbekten:) tabi pantolon desen düğmesi kopacak diye derin nefes bile alamadım:)yine de canım kendine bakarken aklında olsun klasik giyim satan bi yer bulursan yaz olar mı bana da. öptümmm

Evet canım acilde bi tane cocuk ateşten havale geçirmşti 2 yaşlarında falandı oda :KK43:
inşaallah hayırlı olanı versin rabbim :KK16:

Öyle mi aman iyi o zaman:KK34:

hyr cnm ona gerek görmedi heralda 4lü istedi bu ay herkes ögrenir listeyede eklerim cinsiyetleri artıkın..

uyansın öperim canım şimdi uyuyo:21:

sürmeliiii göbiş eklicektin hani ne oldu:KK49:

kızlar sizdede orta parmaklarda ve kasıklarda kramplar başladımı dr magnezyum verdi daha hafifledi ama gecmedi bi türlü:KK25:

canım bu kramplar için aslında şimdiden günde 1 şişe maden suyu içmemiz gerekiyormuş..

o da magnezyum depoluyormuş bilgin olsun..

soda tuzlu tansiyonunda sorun yapmazsa dene istersen

selamlar herkese nasılsınız bugün :KK16:
okula gittim geldim bende bir de eğitim semineri koymuşlar yine otur otur sıkıldım valla 4 saat bir hafta çekilir mi ya şu bakanı dinlemek eziyet güya aldık tekrar veriyorlar zorunluymuş :KK19: :KK20: :KK31:
bugün okula giderken hamile pantolonumu giydim ay ne rahat öyle göbeğim de bir haftada nasıl da çıktı birden öyle gören herkes hamile misin diye sormadan hayırlı olsun dedi bana :KK9::KK9::KK9:
Sürmeli geçmiş olsun canım ya iyileşssin Diloş bi an önce hayırlı haberlerle gelirsin inş :KK19:

topiğimizde baya öğretmenlerimiz varmış ne güzel:KK9: allah yardımcınız olsun güzel bir eğitim yılı diliyorum sizlere

X