2013 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bizim...

• Ankete Katılan
    472
bana saçmalıyorsun pireyi deve yapıyorsun diyor ben mi abartıyorum...hafta sonu bursaya yakın bir tatil yöresine gittik ablam ve eşiyle birlikte oteldeydik,dün otelin plajında yan locada garip hareketleri olan dikkat çekici bayanlar vardı eşimin ve ablamın eşinin gözü sürekli orada...ama bayanlar resmen banu alkan kuma yatmalar dalgalarla dans etmeler v.s...ablam yeğenimi uyutmak için uyutnaya gitti önce önümüzdeki voleybol oynayan kızlara sözde dalga geçiryor bunlar sporcumu bende öyle atarım ben yokmuşum gibi bakıp onlar hakkında konuşuyorlar,sonra yan tarafa bakıp eşim kadına ne kadar çok içti dediğinde benim şarteller attı sana ne kadından nerden biliyorsun bu kadar çok içtiğini sabahtan beri gözün orada dedim ve suçlu oldum...kalktım ablamın yanına odaya gittim tekrar geldiğimde surat asıyorum hiç umrumda değilsin dedi bende biliyorum dedim kalktı gitti...uzun bir süre yoktu ablamlara ayıp olmasın diye yanına gideyim diye kalktım baktım hızla sahilde yürüyor sıcakta o kadar yol yürüdüm yanına gittim konuşmuyorum dedi o sıcakta hamile halimle geri döndüm aynı yolu tek başıma....

bana saçmalıyorsun pireyi deve yapıyorsun diyor ben mi abartıyorum...hafta sonu bursaya yakın bir tatil yöresine gittik ablam ve eşiyle birlikte oteldeydik,dün otelin plajında yan locada garip hareketleri olan dikkat çekici bayanlar vardı eşimin ve ablamın eşinin gözü sürekli orada...ama bayanlar resmen banu alkan kuma yatmalar dalgalarla dans etmeler v.s...ablam yeğenimi uyutmak için uyutnaya gitti önce önümüzdeki voleybol oynayan kızlara sözde dalga geçiryor bunlar sporcumu bende öyle atarım ben yokmuşum gibi bakıp onlar hakkında konuşuyorlar,sonra yan tarafa bakıp eşim kadına ne kadar çok içti dediğinde benim şarteller attı sana ne kadından nerden biliyorsun bu kadar çok içtiğini sabahtan beri gözün orada dedim ve suçlu oldum...kalktım ablamın yanına odaya gittim tekrar geldiğimde surat asıyorum hiç umrumda değilsin dedi bende biliyorum dedim kalktı gitti...uzun bir süre yoktu ablamlara ayıp olmasın diye yanına gideyim diye kalktım baktım hızla sahilde yürüyor sıcakta o kadar yol yürüdüm yanına gittim konuşmuyorum dedi o sıcakta hamile halimle geri döndüm aynı yolu tek başıma....

bir tabir vardır kocakarılar çok söyler neyse ben sölemicem.e yuh yani sanane o kadınlardan be adam ne bu tavır ya orda olsam parçalamıştım gerçekten kocanı sanane kadından ve içkisinden milletin karılarına bakıp laf sölüceğini kendi karınla ilgilensene:KK4: heyyy allahım ya onlara göre bir şey yok ben olsam sinir etmek için çevredeki erkeklere bakar vay poya posa bak derdim vücuda bak bide yanımdakine bak derdim gerçi bu erkek için ağır bir durum derler her zaman ama biz kadınlara böyle yapıldığında ağır olmuyor nedense valla benimki gözucuyla baksın gününü zehir ederim senmisin bana böyle yapan:KK20:ha birde böyle laflar söylüyemez yanımda oda ayrı genelde beraber gideriz böyle yerlere yanımızda kimse olmaz çünkü birileri olduğunda onlara güveniyor gevşiyor farkediyorum ama bnmkini de böyle boş işlerle uğraşmaz senede 1 hafta tatili var adamcağızın oda huzur istiyor denizi çok seviyor başkada bişi düşünmüyor:nazar: sen canını sıkma üzülme canım herşeyin bir çaresi vardır senin eşinde eminim yaptıklarından birgün pişman olucaktır ama yeterki üsteleme bırak her zamanki gibi o haklı olduğunu düşünsün sen sus ve konuşma en güzeli cevap bile verme sakın

kıyamam kız sana :KK31:
valla bızde bıraz duygusalım degısen vucudumuzdan ne bılım etraftakılerden hassasız
bende hep ben bak ahmıleyım dıe boleyım bolsa bakma o guzel kızlara dıorum
ama bakmalarına engel olamıosunkı
bırde zaten korkudan bısı yapamıoruz acaba benden sogudumu korkusu ıle bende ole seyler yapıorum hep.
uzulme bırazda hamıelelık duygusallıgı hormonlerın etkısı.
sanıyoruzkı bız artık cırkınız onlar fıstıklara bakıo.
ben gecen dedımkı sen su kıza bakarsın sımdı bak ama benım ıcımde mucızem var..
o sıska bır bos teneke
bende ole olurum ne var
saclarımı yıne sapsarı yapcam sayıflıcam dedım
ya sen delımısın bolede guzelsın dıoda haha cok komık tonton teyze gıbıyım bılıorum
hıcc canını sıkma sen o kızlara bınbesyuz basarsın
senın cennete ayagının altında dıkkat etsın ayagını denk alsın
ayyy cokda takma canım benım.kendını kapatma o kapatsın ıstıosa.
sen normal yuasamına don uzatma buyutme ınan kotu nıyetlı dııldır ole can sıkıntısından geyıgıne takıp etmıslerdır.

selam kızlar nasılsınız ne var ne yok.bu aralar giremiyorum.cok takip de edemiyorum.1 hafta daha böyle olur çünkü haftaya sınavım var hayırlısıyla bi atlatsaydım da kurtulsaydım.sizler nasılsınız neler oluyor hayatta bebekleriniz nasıllar ?
ha bu arada benim bulantılarım arttı.her sabah ve en az 2 posta cıkarıyorum.cıkan bişey yok midenin acı suyu sanırım sarı bi sıvı ama öldürüyor beni kızarıyorum terliyorum of Allah yardımcımız olsun.

canım benim ebahcım kıyamam sana kuzum yaaa. erkek milleti işte cok fazla takıp da üzme kendini nolur.erkekler illaki bakıyorlar bi kadın görünce ama seninki biraz abartıp senden hiç cekinmeyerek yorumlar yapmıs kro adam.insan azcık düşünür ya cok sinir oldum eşine. gerci benimkide yapar bende uyuz olurum ama ne için yapıyorlar bunu anlamıyorum yani bakıyosun tamam kapa ceneni demi niye yorum yapar karını sinir eders,nki.zevk alıyorlar galiba yada kıskandırmaya filan calısıyorlar.amann boşver canım hiç üzme kendini sen tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer kürkçi dükkanıymıs.

Bencede güzelim bırak o bir gün elbet utanır yaptıklarına.. RABBİM bir evlat vericek ona bakarsın o herşeyi değiştiricektir. Sen hamileliğini en sakin şekilde geçirmeye çalış bencede.. Doğumunda sonra eğer herşey aynıysa o zaman bakarsın çözüm yollarına.. Şuan takma.. Sen sessiz kal o utansın senin sessizliğinden.. :KK43:

çok seviyorum bu topiği ya ebah a çok üzülüyorum bende eşimle çok kavgalar ettim ama hamileliğimden sonra hiç etmedik 2 aydır çok iyyiz şükür:KK51:

başka yerde eşiyle kavgalarını anlatsa eşinin nasıl bir adam olduğunu söylese üstüne bide hamile olduğunu söylese herkez ebaha kızardı neden hamile kaldın ayrıl öyleadamdan die ama bu topik çok yapıcı herkez çok iyi inşallah hep böyle devam eder:KK16:

inşallah senn kocanda düzelir mutluluğunuza mutluluk gelicek zaten herşeyin hayırlısını dile allahtan elbet düzelir canım :KK34:

Kizlar hafif hafif kanamam suruyor, gunde 3-4 nokta seklinde. Biraz once selpakla silerken siyah sumuk gibi birsey cikti. Et kesinlikle degildi? Ne olabilirki? Kizlar hamileligin basindan beri coraspin kullaniyorum, sizce kanama suresince coraspini birakmalimiyim?

fark etmiyormuş canım tok gidebilrsin :KK34:

teşekkürler canım :KK16:

erkekleri anlamak bazen zor olabiliyor eşinin bu durumu için ben de üzüldüm ebahcım ama bebekini düşün mutlu ol inş..

bazen ne yaparsan yap insanları değiştiremezsin maalesef :KK34:

Kizlar hafif hafif kanamam suruyor, gunde 3-4 nokta seklinde. Biraz once selpakla silerken siyah sumuk gibi birsey cikti. Et kesinlikle degildi? Ne olabilirki? Kizlar hamileligin basindan beri coraspin kullaniyorum, sizce kanama suresince coraspini birakmalimiyim?

bu konuda hiç bilgim yok ama kanama önemli diye biliyorum mutlaka doktoruna haber ver ve en kısa zamanda muayeneye git canım.inş. kötü bişey yoktur dikkat et kendine uzan bol bol dinlen

benim de sürekli burnum akıyor

boğazlarımda birşey yok şükür ama hapşuruk ve sürekli burun silme hali :KK50:

grip olmak istemiyorum birşey de içemiyorum napıcam bilmem:26:

kızlar selam, anca bitirebildim haftasonu yazışmalarınızı...

belki hatırlarsınız bende mikrop çıkmıştı enfeksiyon kapmıştım ishalim vardı ilaç kullanamadığım için hala çok fazla düzelemedim ama
bulantılarım sanki azaldı gibi bulantı hapımı içmiyorum kusmamda yok :nazar::nazar: sadece sıvı kaybından dolayı halsizim. artık karnım belli gibi çok mutluyum ve sürekli ağlamaklıyım duygusalımm bu eşleri napcaz bilmem herkes pek bi dertlii :KK42:

günaydın anneler ve bebeleri

sen eşinin elinde şaşırmışsın gerçekten inan bende öleyim şu topikte hatırladığım kadarıyla bir tek bizim kocalarımız sorunlu...canım boşver ne mail ne msj nede ara boşver cnm bunlar her zaman olucak ertesi gün hiçbirşey olmamış gibi hayatlarına devam ediyorlar olan bize oluyor... canım bebeğindir belki o hissettiğin olamazmı erkenden hissedenlerde var.bak canım şöyle söylim konuşmuyormu eşinin bulunduğu ortamda bulunma başka bir odaya git ben hep öyle yapıyodum sonra eşim geliyodu yani ona senin bulunduğun ortam rahatsızlık veriyor batıyor muamelesi yapıodum tıpış tıpış geliodu arkamdan:KK9::KK9::KK9:birde ben kızmışsam günlerce sürdürürüm ya neden mail atıyosun tamam eşini önemsediğin için ama inan senden de bu kadar önemli değil çok pohpohlama eşini bence:26:

aaa beni unutma şekerim benimkide tam huysuz virjin ve tam bir sinir küpü.. vara yoğa bağırır aslaaa alttan almaz... hamileymiş bilmemne gözü döndümü görmez hayatta....

bütün yazdıklarını okudum ama bu yazdığını görünce dayanamaadımm acaip sinirlendimmm :KK47::KK47: ben aşırı kıskancım sağa baksa neden baktın sola baksa neden baktın başının etini yerim. bi kadın görüp kafasını çevirmesin saçını başını yolarım bıktı benden ama sende çok aşırısın diebilirsiniz ama bu huyumu yenemedim uçan kuştan kıskanıyorum yanımdayken ona akan olsun o bakan karıyı bile gözümle yer bitiririm örneğim tek mi kaldı bilmiom ama bende böleyim mesela :44:

o yüzden seni sonuna kadar destekliyorum...

benim de sürekli burnum akıyor

boğazlarımda birşey yok şükür ama hapşuruk ve sürekli burun silme hali :KK50:

grip olmak istemiyorum birşey de içemiyorum napıcam bilmem:26:

şuanda aynı durumdaım bir kaç günn önce boğazım şişmişti arkası geldi ilaç kullanamadığım için boğaz spreyi aldım, boğazımın şişliği hemen düzeldi biraz öksürüğüm var o devam ediyo.. ayaklarını sıcak tut tetiklemesin karnın ağrır yoksa çok..

bu konuda hiç bilgim yok ama kanama önemli diye biliyorum mutlaka doktoruna haber ver ve en kısa zamanda muayeneye git canım.inş. kötü bişey yoktur dikkat et kendine uzan bol bol dinlen

Dun sabah gittim, kese ile miyom arasinda 4cm'lik bir kanama alani gorduk, iki gundur yemek ve tuvalet disinda yataktan cikmiyorum, progestan fitil aliyorum sabah aksam. 15gun istiharat verdi doktor, yarin aksam doktor gerek gormedi ama bir daha doktora gidicem. Lekelenme azaldi bakalim rahim de duzeldimi bir ultrasona baktirmak istiyorum. Maalesef burdaki doktorlardan dolayi kendimin doktoru olmam gerekiyor cogu zaman. Turkiyedeki tup bebek merkezini aradim haliyle gormedikleri icin yorum yapmaktan kaciniyorlar, bakalim doktorun muayannesini ariyacam aksama? Coraspini kanama durana kadar birakip birakmamayi soracam ona.

deryacım geçmişi okurken dünkü yazdıklarınıda okudum hindistandaymışsın çok üzüldüm yaşadıklarına ordaki çaresizliğine..

eşinle senin ağladığını okuyunca bende burda ağladım çaresiz bırakmasın Allah kimseyi.... zaten istirahatin varmış ayaklarını havaya kaldır ve o şekilde yat... kanamalarına fazla takılma düzelir inşallah çok bilmediğim için bişeyde diyemiyorum birde elini karnına koy bol bol ayetel kürsi oku rabbim onu koruyacaktır...

eşin gelmeyi düşünüyormuş türkiyeye sen neden kararsızsın ?

Son düzenleme:
şuanda aynı durumdaım bir kaç günn önce boğazım şişmişti arkası geldi ilaç kullanamadığım için boğaz spreyi aldım, boğazımın şişliği hemen düzeldi biraz öksürüğüm var o devam ediyo.. ayaklarını sıcak tut tetiklemesin karnın ağrır yoksa çok..

tamam canım sanada geçmişolsun inş.:KK34:

Bencede çok takılma kanamalarına..Ama yinede doktoruna mutlaka danış. Coraspinide doktoruna danışsan çok daha sağlıklı olur.. ALLAH hepimizin yardımcısı olsun..Bebeğiniz için hergün ayetel kürsi okuyun, güzel yüzlü olması için Yusuf Suresi, Ve sabırlı bir bebek olması içinde Asr suresini okuyun kızlar.. Al-i İmran suresi de Doğumunuz kolay olması için okunucak en güzel duadır...

kızlar sizdede orta parmaklarda ve kasıklarda kramplar başladımı dr magnezyum verdi daha hafifledi ama gecmedi bi türlü:KK25:

canım bu erkeklerin hepsi uyuz şımartmayacaksın onu bilir onu söylerim..kendileri herşeyi çok bildiklerini iddaa ettikleri için oluyor..arkadaşım bence sen sonuna kadar haklısın..olur da hani hiç kıskanılmayacak bi durumdur belki ama senin haklı olmak icin hamile olman bile yeterli,sonucta dengeler alt üst.. örnegin ben mesela pepe izlerken aglar mı insan yaa:KK52:

X