2013 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bizim...

• Ankete Katılan
    472
kızlar nerelerdesiniz yaws?:18:

kayra yurtdısındaymıs sanırım bu hafta donucekmıs ama tsemavi ve nurıscan dan hıc haber yok gercekten nerde bu kızlarrrrr

günaydın kızlar.bugün cok da güzel bir gün olmasa da iyi olmanızı diliyorum.şehit haberi olmadan gün gecmiyor ne yazıkki.ne kadar acı bir durum 25 şehit.10 şehit de 2 gün önce.ne kadar kolay söylemesi.benim de kardeşim askerde onu düşününce daha cok anlıyorum şehit ailelerini.Allahım sabırlar versin tüm Türkiye'ye.

canlarım benim ben gecenlerde haber vermiştim ama kacırmısınız demekki.cok sık giremiyorum pazara kadar da giremem belki aöf sınavım var demiştim.gerci cok da calısamıyorum işler de yogun.zaten canım calısmak da istemiyor.muhtemelen de gecemiycem.neyseki harclar kaldırıldı :) sizlerden girecek olan yok mu ? tek öğrenci ben miyim ?

bir de cumartesi günleri sağlıkocakları acık olur mu ?
ben hala saglık ocagına kaydımı yaptırmadım da.
bayramda izin aldım sınava da izin alcam daha izin vermez bana patron.
cumartesi acık olsa da o gün yaptırsam bari.

hg canım valla bende çalışma taraftarıyım boş ver evde oturunca kendine sararsın en azından oyalanacak bişeyler olur zaman çabuk geçer kendim için düşündüğümde bu yani :) erkek mi canım senin ki başlığından öyle geldi bana:)
bende çalışmak istiyorumda onlar biraz daha böyle davranırlarsa çıkcam hayırlısı artık evet gülüm erkek benim bebişim senin belli oldumu:KK52:

Anladım, ama eğer çıkarsan ssk dan faydalanamıcaksın biliyorsun dimi.. Ücretli iznin olmayacak. Hem eğer çok istiyorlarsa onlar çıkartsınlar. Nie senin kendinin ayrılmasını istiyorlar. Tazminatın da yanacak (eğer varsa) Genelde iş yerleri böyle, yerini nasıl koruyacağız biz 4-6 ay nasıl idare ederiz ,durumu var. Özeldeyse malesef bunlar çok yaşanıyor. Beni çıkaramadılar hala gerçi. Eleman almış olmalarına rağmen :) Kanunları iyi bildiğim için şuanda ters düşmek istemiyorlar. Ama nihayetinde izne giderken benide temelli göndermek isteyecekler. :)

evet gülüm ya özelde 3-6 yaş grubuna sınıf öğretmenliği yapıyorum ve anladığım kadarıyla hamileyim diye işten ayrılmamı istiyolar orda çalışanlardan da evliler va hamile kalsalar işten mi çıkcaklar:KK19:

günaydın kızlar.bugün cok da güzel bir gün olmasa da iyi olmanızı diliyorum.şehit haberi olmadan gün gecmiyor ne yazıkki.ne kadar acı bir durum 25 şehit.10 şehit de 2 gün önce.ne kadar kolay söylemesi.benim de kardeşim askerde onu düşününce daha cok anlıyorum şehit ailelerini.Allahım sabırlar versin tüm Türkiye'ye.

canlarım benim ben gecenlerde haber vermiştim ama kacırmısınız demekki.cok sık giremiyorum pazara kadar da giremem belki aöf sınavım var demiştim.gerci cok da calısamıyorum işler de yogun.zaten canım calısmak da istemiyor.muhtemelen de gecemiycem.neyseki harclar kaldırıldı :) sizlerden girecek olan yok mu ? tek öğrenci ben miyim ?

canım hosgeldın sankı hatırladım ole bısıler yazdıgını ama unutmusum sanırım :) cumartesılerı kapalı dıe bılıorum bızımkı kapalıyız dedı bnde hafta ıcı gıtmıstım daha acılmadan gıt cunku 8 30 da bı gıdıorum mıllet numaraları almıs bıle nese hamıle olunca kayıt ıcın geldım de sıra no vermeden hemsırenın yanına cıkarıo senı ama cok gec kalma bıde azarlıo cunku :) bız 7 8 haftadan ıtıbaren takıbe baslıoruz neden bu kadar gec kaldın dıe ası gunlerını falan verıcek 19. haftada sanırım ılk doz var asıdanda korkarım hemde tetonoz!!!:18:

bende çalışmak istiyorumda onlar biraz daha böyle davranırlarsa çıkcam hayırlısı artık evet gülüm erkek benim bebişim senin belli oldumu:KK52:

:)) çok sevindim alllahım tamamına erdirir inşallah zaten belliydi seninkinin paşa olduğu hayırlı evlat olur inşallah :)yok canım ya 11+2 de gittim en son belli değil daha çok küçük dedi diğer kontrolüm ayın 15.inde tam 16 haftalık oluyor o zaman net belli olur diye bekliyorum :) hayırlısı

hoşgeldin şeker c.tesi günleri sağlık ocakları açık olmaz :KK43:(

inşallah kazanırsın gülüm sınavı veeee malesef cumartsi kapalı oluyo sağlık ocakları ama biran önce kaydını yaptır aşı tarihini versinler tansiyon kilo kontrolü yapıyolar ihmal etme gülüm:KK34:

Günaydın Arkadaşlar,

Ben normal süt içemiyorum onun yerine bu gün meyveli süt aldım. Sizce sakıncası olurmu? Bu sabah itibari ile bulantılarım hafifledi bende alış veriş yaptım ceviz,badem,fındık , kayısı aldım. Hepsinden azar azar kuçük bir tabaga koydum aklıma geldikçe birer tane yiyorum. Dün sözünüzü dinliyip aktivya yogurtta aldım. Bakalım kabızlıgıma çare olacakmı. Bu cumartesi doktor kontrolüm var bakalım henüz erken ama benimkinin cinsiyetini tahmin ede bilecekmi doktor. Yine bu sitede okumuştub bebegin nubundan 11 hafta itibari ile cinsiyet belli oluyormuş.

Merhaba;
Evet her yeni güne şehit haberleriyle uyanmak artık çok acı verici gerçekten. :KK43: RABBİM rahmet eylesin askerlerime. Bütün askerleride korusun inşallah
Sağlık ocakları Cmrt kapalıdır. Kamuya ait olduğu için. İlk 6 ay kayıt yaptırabiliyorsun ama

günaydın canlarım ve onların cancazları:KK16: çoktan beri giremedim deniz temizlik misafirim vadı iş konuları derken az daha unutuluyodum burda:18::KK20: 2 gündürde iş konusuyla uyraşıyorum bırakmakla devam etmek arasında kaldım kızlar ya sanırsam çalıştığım yerde bırakmam taraftarı martta doğum yapcan sonra biz nerden bulcaz yarı dönemde 4 aylığına yeni öğretmen çocuklar alışabilcekle mi gibisinden konuştular bende cuma haber vercem dedim işten çıkasım yok bebişime herşeyi rahat rahat alırım diyorum eşim bırak ya yat dinlen evde diyo ufff kararsız kaldım:KK17::KK53: inşallah sizler iyisinizdir yolundadır herşey geçmiş çok fazla okuyamadım:KK52:

bende ağustos it,bariyle evkadınları kervanına katıldım...

Anladım, ama eğer çıkarsan ssk dan faydalanamıcaksın biliyorsun dimi.. Ücretli iznin olmayacak. Hem eğer çok istiyorlarsa onlar çıkartsınlar. Nie senin kendinin ayrılmasını istiyorlar. Tazminatın da yanacak (eğer varsa) Genelde iş yerleri böyle, yerini nasıl koruyacağız biz 4-6 ay nasıl idare ederiz ,durumu var. Özeldeyse malesef bunlar çok yaşanıyor. Beni çıkaramadılar hala gerçi. Eleman almış olmalarına rağmen :) Kanunları iyi bildiğim için şuanda ters düşmek istemiyorlar. Ama nihayetinde izne giderken benide temelli göndermek isteyecekler. :)
:) süpersin valla ama benim sigortam yok zaten eşimin var benim çalıştığım yer bi cemaatin karışık yani biraz amannn evde yatmakta iyi olur sanırım bakalım yarın gidicem konuşmaya nolcak:21:

Sekercıkk selam:)Sen ne ısle mesgulsun acaba?Bende calısan bır anne adayıyım ve 20 gundur raporluyum.Aslında hamılelıgımın erken evresınde rapor aldım.Ama mecburdum kanamam oldu dusuk rıskı dedı doktorum.12 haftayı tamamlayana kadar rapor verdı.Ben Dunyagoz hastanesınde calısıyorum.Ve ısyerım eger boyle devam edeceksem ıstıfa etmemı ıstıyorlar.Ama ıstıfa edersem hıcbır hakkım olmayacak.Ne yapacagımı sasırmıs durumdayım.

günaydın kızlar.tv izliyordum yine şehit haberleri var çok üzüldüm.allah rahmet eylesin.bu arada mide bulantısından ve kusmaktan bıktım.su bile içemiyorum.ne zaman bitecek ya.sabrım da kalmadı artık.

anladım, ama eğer çıkarsan ssk dan faydalanamıcaksın biliyorsun dimi.. ücretli iznin olmayacak. Hem eğer çok istiyorlarsa onlar çıkartsınlar. Nie senin kendinin ayrılmasını istiyorlar. Tazminatın da yanacak (eğer varsa) genelde iş yerleri böyle, yerini nasıl koruyacağız biz 4-6 ay nasıl idare ederiz ,durumu var. özeldeyse malesef bunlar çok yaşanıyor. Beni çıkaramadılar hala gerçi. Eleman almış olmalarına rağmen :) kanunları iyi bildiğim için şuanda ters düşmek istemiyorlar. Ama nihayetinde izne giderken benide temelli göndermek isteyecekler. :)

benim ki resmi kurum olduğu için çok şükür sorun çıkmayacak ama özel sektör hep böyle insan hakkını bile savunamıyor :KK43: savunsa dert savunmasa dert:KK43:

canım bende girmem gerekiyor ama girmemeyi düşünüyorum bende çalışmadım geçemicem birde o kadar yolu çekemem bu halde eşim zorla götürmez ise gitmicem :KK52::KK52:

birde harçlar kalkmadı açıköğretimin malesef sadece katkı payı 45 tl kalktı o kadar :KK50::KK50:

Bana arkadaşlarım söylemişti, ilk hissettiğinde bir damar atıyor gibi hissediyosun, yada gıdıklanıyor gibi oluyorsun diye. Sanırım senin ki doğru teşhis :) Ben daha hissedemedim gerçi :)

ya yanlış hatırlamıyorsam burdan bir arkadaş kalp atışını merak ediyosan kumanda koyarak gözlemleyebilirsin demişti denedim gerçekten oluyor benim kesem sağ tarafta dr ultrasondan bakarken sağdan bakıyor baktığı yere kumanda koydum farkediliyor

Ayyy öyle davranınca ne kadar sevimsiz geliyordur gözüne:KK9:benimde tam tersı esimin kavgası bıle cok sessız hıc zevk almıyorum onunla kavga etmeye ben karadenızlıyım konusmalarım bıle yuksek sesle hep bana bas parmagıyla ısaret parmagını gosterır yavas der gıbı cok sınırlenırım o zaman:KK33:hıc sevmıyo gurultulu konusmayı kı sokakta tartısacak asla yapmıyacagı tek sey..mesela bırseye tartıstık konusur hakkını savunur sonrada bır susar sessızlıgı benı cıldırtır yatkta bıle en uca cekılır kesınlıkle degmıyecek onunda ceza verme seklı kendınden uzaklastırmak cok ınat babası arnavut anası bosnak sarı keçi :KK16:
benimkide tam tipik boğa burcu erkeği:)

günaydın kızlarr :)) ve minik bebekler ay sabah otobüste bi bayanla tartıştım ama suçlu bendim pişman oldum sonra :KK43: ama bişeyde diyemedim çok sinirli oluyorum sabahları sizdede varmı :KK43: yoksa bana has bişeymi hamilelik sakinleştirir diyolardı bende var olan asabiyeti arttırdı :KK43:
olabilir canım gayet normal şeyler otobüs tartışmaları sabah sabah çok takılma:)

günaydın canlarım ve onların cancazları:KK16: çoktan beri giremedim deniz temizlik misafirim vadı iş konuları derken az daha unutuluyodum burda:18::KK20: 2 gündürde iş konusuyla uyraşıyorum bırakmakla devam etmek arasında kaldım kızlar ya sanırsam çalıştığım yerde bırakmam taraftarı martta doğum yapcan sonra biz nerden bulcaz yarı dönemde 4 aylığına yeni öğretmen çocuklar alışabilcekle mi gibisinden konuştular bende cuma haber vercem dedim işten çıkasım yok bebişime herşeyi rahat rahat alırım diyorum eşim bırak ya yat dinlen evde diyo ufff kararsız kaldım:KK17::KK53: inşallah sizler iyisinizdir yolundadır herşey geçmiş çok fazla okuyamadım:KK52:

cnm eğer ki dr un sağlık açısından herhangi bir şey görmüyosa çalış, sonra çalışmadığın zamanlar çalışsaydım dersin istediğin herşeyini daha rahat alırsın bnm eltim hamileyken divan pastanelerinde çalışıodu ve birde genel müdürlüğün olduğu binada mecburen shıft uygulanıyordu sabah 5 de kalkıp gittiği bile oluyordu 8.ayında ayrıldı işten

iş konusunda çok sinirlendik kasıldı bebeklerimiz:emir_bebek::KK25: neyse bundada vadır bi hayır diyelim bari:KK5:

Selam canım.. Ben SMMM stajımı yapıyorum. 3 yıllık staj sonunda kısmetse ruhsatımı alacağım. Şu anda özel bir şirkette muhasebe yetkilisiyim. O iş yerine söyle o kadar uyanık olmasınlar :) Rapor bende almıştım 7. haftalarımda 10 günlük. Ama 2 gününü kullanabildim. Sonra işe döndüm.
Bak canım iş yerinle konuş, eğer çıkmanı istiyorlarsa kendileri çıkarsınlar, istifa etmeyeceğini söyle. Onların senden istemesinin iki sebebi var ;
1 - Kanuni haklarından feragat etmiş olacaksın.
2- Seni eğer çıkarırlarsa Sgk ya şikayet etme ihtimalin var(eğer uğraşmak istersen edebilirsin) bunuda göze almak istemedikleri için,

Senden istiyorlar. Yerinde olsam etmem, onlardan beklerim.

Sekercıkk selam:)Sen ne ısle mesgulsun acaba?Bende calısan bır anne adayıyım ve 20 gundur raporluyum.Aslında hamılelıgımın erken evresınde rapor aldım.Ama mecburdum kanamam oldu dusuk rıskı dedı doktorum.12 haftayı tamamlayana kadar rapor verdı.Ben Dunyagoz hastanesınde calısıyorum.Ve ısyerım eger boyle devam edeceksem ıstıfa etmemı ıstıyorlar.Ama ıstıfa edersem hıcbır hakkım olmayacak.Ne yapacagımı sasırmıs durumdayım.

X