2014 de Tüp Bebek Yapacakların Paylaşım Topiği

Kaçıncı Kez Tüp Bebek Yaptırıyorsunuz?

• Ankete Katılan
    861
  • Anket Kapalı .
idrar testini yapıyoruz ama çok ciddiye almıyoruz canım...
önemli olan kan testi sende biliyorsun..
yarın şahane b ir değerle gelirsin inşallah:KK16:

Insaallah cnm Allahim yardimcim olsun..dua et guldenim yarin benim icin..

Canım kimyasal gebelikte idrarda da kan testinde de pozitifi görüyorsun maalesef ancak kan testi değerin düşükse dr ikinci kan testini tekrarlayarak düşüş oluyorsa değerinde 2 ye katlanmıyorsa kimyasal gebelik diyor.

Rabbim yüzünü güldürsün inşallah canım yüksek değerlerin olsun :) sonucunu bildir bize canım :KK49::KK52:

Bana da umut ol :KK37:

Insaalllah cnm guzel.haberler vermwyi nasip etsin Rabbim ..

Cnm gunaydin..beni merak etmisin..cnm benim testler silik cikti bayagi..bende ddaha yapmadim..hic belirtim yok..bende kimysaladan korkuyorum..yarin kan testi yaptiricam bende..Allahim hayirlisini versin hakkimizda..dilerim yuzumuz bu sefer sonuna kadar guler cnm..benm 11.gun bgun senin kacinci gun...belirtin var mi bide...

Çok çabuk cevap geldi çok sevindim.Sabahtan beri sayfalar arasında senin nici arıyorum msj atabilmek çin şükür kavuşturana :KK1:
Bir daha yapmaman çok iyi olmuş aslında en iyisi hiç başlamamak çünkü aklım her sabah orda kalıyor
canım senin kaçıncı kalite, kaç tane ve kaçıncı gün embriyosuydu ?
Eğer 5.gün ebriyosuysa 10.gün kanda çıkıyor sonuç:KK53:

Son düzenleme:
sağolun kızlar iyi ki varsınız :KK16:

bebişin hayırlı olsun canım Rabbim kucağına da almayı nasip etsin inşallah.bu aralar komposto içiyorum ramazandan dolayı belki de o yükseltti.bakalım doktor ne dicek bakıcaz artık duruma göre çok sağol :KK54:

canım sana yazdım bi ara ama görmedin sanırım ne durumdasın?başladın mı tedaviye? Rabbim bu sefer yüzünü güldürsün son tedavin olsun inşallah :KK16:

yaa yazlikta cepten bakiyorum arada bazi seyleri kaciriyorum cnm..tedavim agustos adetinde baslayacak cunlu laparaskopi sonrasi iki ay ara vermem gerekti... simdi bu ay baskilama tedavisiyle basliyorum.. sen ne yaptin cnm karar verdinmi merkez konusunda.. prolaktin yuksekligi gecici degilse eger dusurmek icin dostinex veriyorlar cnm..

Kızlar transferimin 9.gunundeyim. dunde bugunde jelden sonra jelin cok az bir kısmı ile kahverengi lekeler geliyor. Benzer durum yasayan var mi. Cok korkuyorum.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canim bugun test gunundu aklimda oyle kalmis.. guzelll haberlerini bekliyoruz.. insallah bebislerinnn tutundu canim..

yaa yazlikta cepten bakiyorum arada bazi seyleri kaciriyorum cnm..tedavim agustos adetinde baslayacak cunlu laparaskopi sonrasi iki ay ara vermem gerekti... simdi bu ay baskilama tedavisiyle basliyorum.. sen ne yaptin cnm karar verdinmi merkez konusunda.. prolaktin yuksekligi gecici degilse eger dusurmek icin dostinex veriyorlar cnm..

Yok canım suan tahlillerimi tekrarlıyorum rapor için. İstanbul tüp emre bey olacak büyük ihtimalle medicana selman bey ve memorial bu 3merkezle de görüşeceğim bayramdan sonra Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşallah :KK16:

herkese güzel bir gün olması dileğiyleeeeeeeeeeee:KK16::KK16::KK16:

bayram yaklaşıyor ve boynumuz bükük gene

inşlh bi daha ki bayramlarda boynumuz bükük kalmasın:KK14::KK14:

Yok canım suan tahlillerimi tekrarlıyorum rapor için. İstanbul tüp emre bey olacak büyük ihtimalle medicana selman bey ve memorial bu 3merkezle de görüşeceğim bayramdan sonra Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşallah :KK16:

selman beyinde cok methini duydum.. hayirlisi olsun hakkimizda canim..

İnşallahhhh cnm benim
buarada ben biraz geçmişe baktım kirpikleri uzun güzelmi güzel bi erkek bebiş gördüm yanlış hatırlamıyorsam nicke pek bakamadım sendin dimi o :26: Maşallahhhhhh çok güzelsiniz siz yaaaa:KK16:

Evet canım bizdik oğluşum ve ben bana çekmiş oğlum kirpikleri uzun uzun erkek güzeli:KK9:

kzlar mrhb nasılsınız gelemedim kaç gündür inşş herkes iyidir GÜZEL HABERLER VARMI GEÇMİŞE BAKMADIM

oyyyy kuzummmm o büyük gün yaklaştı demek Rabbim yardımcın olsun bebişini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah dualarım seninle :KK16: Ne güzel bir hediye olacak sizin için. Unutma canım bizleri de dualarında Rabbim bizleri de annelik mertebesine eriştirsin inşallah hayırlısıyla :KK5:

amin canım rabbim hepimize nasip etsin bu mutlu günleri, senle beraber yola çıktık inşallah tez vakitte seninde mutlu haberini alırım inşallah

son 71 gün demek gün saymalar başlasın o zaman :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
zaman ne çabuk geçiyor hamilelik haberini aldığım günü hatırlıyorum:KK5::KK5::KK5:

evet canım ya ne çabuk geçti zor bir süreçti rabbim kucağıma almayı nasip etsin bazen bi korku kaplıyo içimi sonra diyorum ki kötü şeyler geçti bebeğin senin yanında olacak 2 ay sonra :emir_bebek::emir_bebek:

canım gunaydın,yazını görünce sorayım dedım neden ıkı ay beklemek gerekıyor laporoskopıden sonra?ben hemen adetımle baslamayı dusunuyorum..okular acılmadan

herkese güzel bir gün olması dileğiyleeeeeeeeeeee:KK16::KK16::KK16:

bayram yaklaşıyor ve boynumuz bükük gene

inşlh bi daha ki bayramlarda boynumuz bükük kalmasın:KK14::KK14:

günaydın fıstık,allah sağlık versin yuvalarımıza huzur mutluuk versin...inşallah olacak bebişlerimiz..mesala kızım olursa senin ismin çok güzel:KK34::KK34::KK34:

Kizlar gunaydinnn...ben daha idrar yapmadim..yarin direk kana gidicemmm..sadece merak ettigim su..bilenn varsa cvp versin lutfen...kimyasal gebelik idrar testinde cikar mi..kafam allak bullak kizlarr...yardim edinnnn:18:

vallahı sizlerin bu hallerınızı göruyorum ya ben bıdahakı sefer hıc ıdrar testı yapmayacam gercekten insanın aklını bulandırıp stres yapıyor..inşallah o çizgiler sağlıklı gebeliğinin habercisidir.allahım muradını tez zamanda versin balim benim

Kimyasal gebelik idrarda çıkar bakınız ben:KK53::KK53::KK53::KK37::KK37::KK37:

Allah rahatlık versin güzellikkkkk:KK16:

inşallah canımm inşallah..sen ne yapacaksın karar verdin mi?

Kız egunalım hamur yapıp geliyom hemen dedi kız çok güzel yaptı herhalde parmaklarını yiyip yattı galiba gelen giden yok:KK9:

Hıhı biraz öyle oldu:KK1:

:KK9::KK9::KK9:evet evet buldun:KK76::KK76:

Ay evet kız süper olurdu takıl süpürgeme egunala gidiyoruz:KK55:

Kevet şekerim edit mutfakta blg gidiyoruz hadi sende katil bize:KK55:vechi gibi camdan gireriz:KK9::KK9:

kadınlar kulubunu sabahcı kahvesi yapıyonuz sonra biz gelince yoksunuz hepiciğinize küstüm...daha da gelmem

evet canım ya ne çabuk geçti zor bir süreçti rabbim kucağıma almayı nasip etsin bazen bi korku kaplıyo içimi sonra diyorum ki kötü şeyler geçti bebeğin senin yanında olacak 2 ay sonra :emir_bebek::emir_bebek:

Kuzum yavruna ksvusmaya az kalmış:KK9::KK9: günler su gibi geçsin vhasret dolu yıllar son bulsun:KK16::KK16::KK16:

kadınlar kulubunu sabahcı kahvesi yapıyonuz sonra biz gelince yoksunuz hepiciğinize küstüm...daha da gelmem

Şekerim siz uyurken biz uyanigiz şimdide biz uyuyoruz siz uyaniksiniz işte bu yüzden bulusamiyoruz hem sen niye gece sohbete gelmiyorsun:KK20:okul varken daha geç yatiyordun :KK19::KK19:

Şekerim siz uyurken biz uyanigiz şimdide biz uyuyoruz siz uyaniksiniz işte bu yüzden bulusamiyoruz hem sen niye gece sohbete gelmiyorsun:KK20:okul varken daha geç yatiyordun :KK19::KK19:

neysem barıştım tamam:KK52::KK52::KK52::KK52:
canım kardeslerım burdaydı onlar dun didime yazlığa gıttıler abım kaldı.hep onlarla ılgılendım şimdide görümcem geldi ingiltereden ıkı tane dunya tatlısı kızları var onlar bende kalıyorlar sınırsız ınternetı sevıyorlar benı degıl sanırsam:KK9::KK9::KK9:şimdide onlarla ılgılenıyorum aksama kadarda yorulmuş oluyorum zaten..fırsat buldum gırdım ama kımse yok:KK43::KK43::KK43:
sen neler yapıyorsun bakalım

X