2014 de Tüp Bebek Yapacakların Paylaşım Topiği

Kaçıncı Kez Tüp Bebek Yaptırıyorsunuz?

• Ankete Katılan
    861
  • Anket Kapalı .
yaa yazlikta cepten bakiyorum arada bazi seyleri kaciriyorum cnm..tedavim agustos adetinde baslayacak cunlu laparaskopi sonrasi iki ay ara vermem gerekti... simdi bu ay baskilama tedavisiyle basliyorum.. sen ne yaptin cnm karar verdinmi merkez konusunda.. prolaktin yuksekligi gecici degilse eger dusurmek icin dostinex veriyorlar cnm..

canım başka bı yerde yıne yazını gördüm de arı sütüyle alakalı bende arı sutu aldım kapsullerin içinde 20 tane var 20 gun kullanıp 10 gun ara verecekmışım eczaneden aldım hemde organıktı etıket fıyatını hatırlamıyorum ama pazarlık yaptım 60a aldım

Elaaammm nasilsin Canim.mmm:KK16:

İYİYİMM bitanem sen nasılsın yenı gordum k.bakma.
eylül gibi yenıden tedaviye baslıcam ınsallah onu bekliyorum suan..

Kuzum her işte Hayır vardır beraber bende ekimde baslicam arka arkaya başlarız:KK16::KK16:

Kuzum ben hiçbirini duymuyorum allahtan çünkü fobim var:18::18::18:

Afiyet olsun yavrum:KK16::KK16:

😍🍵🍵 buyur bebisim Kahveler benden :KK16::KK16:

aynen canım yaaaa bende oyle düşünüyorum napalım beklıcezz...

elam tatlış boşver tatilini yaparsın ohhh ardından bebeğine kavuşman için adım atarsın:KK16::KK16:

rabbim yarıdmcısı olsun o kadının eşine de ..... ne desem boşşş:KK47::KK47:

cnm maşaşalah bak bebeğin seninle olucak hep dua :KK16::KK16:

rabbim evledınla evine sağlıkla dönmeyi nasip etsin...:KK16:

cnm rabbim yardımcın olsun eşler bazen hadlerini aşırı derecede aşıyorlar
inşlh yaptığı hatayıo anlar en kısa zamanda....

güzel değerlerini bekliyoruzzzzzzzzzzzzz:KK52::KK52:

kuzucummmmmmmmm maalesef cok dusuncesız erkekler var..
bana gelınceeeeeeeeeee herseyde bi hayır vardır diyorumm:KK1: eşimin istediği oldu..

inşallah bu sefer olur tatlım :KK16:
bu ayki reglin ne zaman yakın mı
hayırlısı olsun inşallah cnımmm

belirti diye bişey yok annesi sen sadece bebeğe odaklan olacak inşallah
kabız olmadığına sevindim
hep duamdasınız inşllah bekletmez Allahım :KK16:

canımcım cumartesı reglı oldum dun de doktora gıttım 3 .gunumdu ama ben eskı hastayım dıe bız senı eylül de ararız suan yenı hastalara bakıyoruz dedıler benı gönderdiler :KK19:
bnde eylül ayını beklıcem napayım bursa da raporlu yer tek orası var cnku fakülte hastanesı

amin canım rabbim hepimize nasip etsin bu mutlu günleri, senle beraber yola çıktık inşallah tez vakitte seninde mutlu haberini alırım inşallah

aminnn canım Rabbim isteyen herkese hayırlı sağlıklı uzun ömürlü evlatlar nasip etsin inşallah :KK16: beraber çıktık yola canım ama sizlerin haberini almak beni mutlu ediyor her hamile,doğum,bebiş haberi umuduma umut oluyor. Rabbim tez zamanda bana da hayırlısıyla nasip etsin inşallah :KK49:

neysem barıştım tamam:KK52::KK52::KK52::KK52:
canım kardeslerım burdaydı onlar dun didime yazlığa gıttıler abım kaldı.hep onlarla ılgılendım şimdide görümcem geldi ingiltereden ıkı tane dunya tatlısı kızları var onlar bende kalıyorlar sınırsız ınternetı sevıyorlar benı degıl sanırsam:KK9::KK9::KK9:şimdide onlarla ılgılenıyorum aksama kadarda yorulmuş oluyorum zaten..fırsat buldum gırdım ama kımse yok:KK43::KK43::KK43:
sen neler yapıyorsun bakalım
Haklısın bitanem misafirlerın arka arkaya gelmiş ama ne güzel evin neselenmistir bende bildiğin gibi kuzum hersey aynı fazlada ozletme :KK16::KK16:

canım gunaydın,yazını görünce sorayım dedım neden ıkı ay beklemek gerekıyor laporoskopıden sonra?ben hemen adetımle baslamayı dusunuyorum..okular acılmadan

canim sende cerrahi mudahale olmadi benim sol tupum alindi ve rahmim genisletildiya ondan iki ay gecmesi gerekiyor..

canım başka bı yerde yıne yazını gördüm de arı sütüyle alakalı bende arı sutu aldım kapsullerin içinde 20 tane var 20 gun kullanıp 10 gun ara verecekmışım eczaneden aldım hemde organıktı etıket fıyatını hatırlamıyorum ama pazarlık yaptım 60a aldım

bende kullandim canim daha onceleri eczanedekinden.. insallah faydalarini gorecegiz kaliteli yumoslarimiz olacak.. su anda aldigim yerde bana cok indirim yapti.. senin tekrar tedavin nezaman cnm..

kese görmeye gitmiştik ya benim bebişin kalbi de atıyordu :) dinletmedi drum :) bebeği yormayalım dedi :) kızda da dinletmemişti 10. haftada dinletmişti :) 3 hafta sonraya randevu verdi :) tansiyonum düşük çıktı yatıyorum :) bebeğe bakmaktan selamınızı söylemeyi unuttum :) hepinizi öpüyorum :) biraz yatıp gelirim :)

kese görmeye gitmiştik ya benim bebişin kalbi de atıyordu :) dinletmedi drum :) bebeği yormayalım dedi :) kızda da dinletmemişti 10. haftada dinletmişti :) 3 hafta sonraya randevu verdi :) tansiyonum düşük çıktı yatıyorum :) bebeğe bakmaktan selamınızı söylemeyi unuttum :) hepinizi öpüyorum :) biraz yatıp gelirim :)

masallah canimm benim.. bebisimizee iyi bakk annesi bolca dinlen..:)

inşallah canım rabbim tez vakitte sana da nasip etsin inşallah :KK19:

Canım tebrik ederim ne güzel denk gelmiş doğum tarihi senin kızmıydı? sen yazınca bende heyecanlandım benim doğumda eğer erken gelmezse 10.10.2014 de inşallah aslında normal doğum tarihimiz 21.10.2014 10 gün önce alırız demişti doktorum ama bebiş 1 hafta önde gidiyor inşallah erken gelip beni bayramda şaşkın etmez :26: oğlum da normal doğumla başlamıştım o 07.07.2011 sabaha karşı 04:00 de keseyi patlatmıştı sıpam öğlen 11:00 gibi acil sezeryana alındım yani o 07.07.2011 doğumlu bu da 10.10.2014 olursa aralarında tam 3 yıl 3 ay 3 gün olacak :KK76::KK76::KK76:

Tebrik ederim canım gözün aydın Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah:KK34:

inşallah canım rabbim tez vakitte sana da nasip etsin inşallah :KK19:
Amin inşallah bitanem:KK48:
:KK9::KK9::KK9::KK9: çok çok sevindim bitanem bebise iyi bak annesi bol bol dinlenin 3 hafta sonra da güzel haberlerinzi bekliyoruz:KK76::KK76::KK76:

:nazar: oy yaa maşallah,nasıl sevindim anlatamam:KK16: senin gebelik daha belli olmadan içime kız doğuyordu, hayırlı evlat olur inşallah:emir_bebek:En Büyük TÜRKİYE

Canim maşallah kuzumuza..allahım esirgesin bebeğini sağlıkli sıhhatli bi gebelik geçir insallah,sağlıkla sihhatle kucağına al

bende kullandim canim daha onceleri eczanedekinden.. insallah faydalarini gorecegiz kaliteli yumoslarimiz olacak.. su anda aldigim yerde bana cok indirim yapti.. senin tekrar tedavin nezaman cnm..

Yarın dr kontrolum var ama ben bu adetimle başlamak istoyorum,bakalim yarın ne diyecek

Evet canım bizdik oğluşum ve ben bana çekmiş oğlum kirpikleri uzun uzun erkek güzeli:KK9:

Yerim senin erkek güzelini :)))
Bugün metroda senin oğluşun gibi güzel gözlü uzun kirpikli bebiş oturdu içimin yağları eridi maşallah diyip durdum içimden nazar değmesin diye

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kadınlar kulubunu sabahcı kahvesi yapıyonuz sonra biz gelince yoksunuz hepiciğinize küstüm...daha da gelmem

Gece kuşlarıyız biz şekerim:KK1:

Kız yerim ben o fasulyeyi:KK1: maşallah size canim Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin insallah:KK16:

Canım tebrik ederim ne güzel denk gelmiş doğum tarihi senin kızmıydı? sen yazınca bende heyecanlandım benim doğumda eğer erken gelmezse 10.10.2014 de inşallah aslında normal doğum tarihimiz 21.10.2014 10 gün önce alırız demişti doktorum ama bebiş 1 hafta önde gidiyor inşallah erken gelip beni bayramda şaşkın etmez :26: oğlum da normal doğumla başlamıştım o 07.07.2011 sabaha karşı 04:00 de keseyi patlatmıştı sıpam öğlen 11:00 gibi acil sezeryana alındım yani o 07.07.2011 doğumlu bu da 10.10.2014 olursa aralarında tam 3 yıl 3 ay 3 gün olacak :KK76::KK76::KK76:

Kız ayarlasan denk gelmez ya öyle canim ya hayırlısıyla kucağına da al insallah:KK16:

X