2014 de Tüp Bebek Yapacakların Paylaşım Topiği

Kaçıncı Kez Tüp Bebek Yaptırıyorsunuz?

• Ankete Katılan
    861
  • Anket Kapalı .
Arkadaslar mrb nisandaki dusugun ardindan ikinci tedavime start veriorum agustosun 7sinde allahin izniyle
1 adet blas 6.gun dondurulmus embriom var allah izin verirse onu transfer edicek doktorum
Yalniz doktor embrio cozundukten sonra transfer edilememe durumada olabilir %25 degerle dedi bu beni korkuttu acikcasi
Aranizda embriosu coundukten sonra ölen varmi cok merak ediorum prosedur geregi mi soledi yoksa bu cok nadir yasanan bisimi:KK43:

Kuzum benim ilk denemem olacak ama tedavi günlerimz aynı ağustos 7 👍 Allah bizimle olsun inşallah 🙏😃

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Aaaa tam tedavi zamanı hiç kocayla kavga edilir mi kız opu da lazım o sana:KK1:abicin seni rahatlatir:KK16::KK16:

Vala çok güldüm ya beni güldürdün Allahta seni güldürsün kuzum😃😂 vala maalesef tek başına olmuyo çocuk eşim bana çok takılır senin bana işin düşecez bensiz olmaz ,( cem yılmazın rebliğiyle ) babaaa derler ölürler der hep 🐣🐣😄😄

yahu arkadaşım sen niye bu kadar sorun yapıyorsun herşeyi kendine anın tadını çıkarsana bak kimimiz tedavinin hayaliyle yaşıyoruz kimimiz yumoşalrımız kaliteli bol çıksın diye kürler yapıyoruz ,kimimiz test tarhini bekliyoruz sen güzel günleri yaşıyorsun neden sorun ediyordun kendine yapma ne olur bu günler stressiz ve mutlu olduğun günler bırak tevekkül et nasılsa buralara geldin gerisi de güzel gelecek inşlh bebeğin seninle olacak güzel hamiş haberini vereceksin
yahu sen transferden sonra ne yapcan kız o zaman bari rahat ol şimdiden kendini alıştır artık stres yapma kendine bak transferden sonra en büyük düşmanın stres senin anın tadını çıkarrrrrrrrrrrrrrr:KK34::KK34:

😊 çalışırım tşk

reca ederim efenim:KK42:
yumilerin toplanmasından önce bakılan son e2 değeri sıvı birikme yani ohss nin habercidir..
5000 civarı ve üzeri değer ohss demek ultrasonda da sıvı görüldüyse bu ohss nin şiddeti hakkında bilgi verir..
hafif orta ve ağır şiddette seyreden bir durum ohss..
sıvı birikimi abartılıysa hastaneye yatmak gerekiyor ben 4 gün yattım mesela..

Himm anladim cnm tesekkurler gecmis ama tekrardan gecmisler olsun cnm beniiiimmmmm

Birbirinden doğurgan kızçelerim geldim burdayım bir bakmışsınız yokolmuşum hiç belli olmaz yani:KK1::KK1::KK1:

Bilgilendirmek istiyorum gelmeyen yoğun talep üzerine kadir gecesi duası iptal edilmiştir:KK37::KK37::KK37:
Artık topluca dualarımızda olucaz birbirimizin isim isim değil:KK16::KK16::KK16:

Bilgilendirmek istiyorum gelmeyen yoğun talep üzerine kadir gecesi duası iptal edilmiştir:KK37::KK37::KK37:
Artık topluca dualarımızda olucaz birbirimizin isim isim değil:KK16::KK16::KK16:

egunallll, senin engin deruni tecrübene sığındım sana inandım, kendimce bi sakıncası olabilir diye düşünüp içmediğim sodayı bugün içtim az önce. dün yazmıştın sanırım burda. bişey olmaz dimi. bebelerim de içtiğim sodayla birlikte 10yüzbin baloncuk olup gitmez dimi :KK53:

Birbirinden doğurgan kızçelerim geldim burdayım bir bakmışsınız yokolmuşum hiç belli olmaz yani:KK1::KK1::KK1:
Hoşgeldinnn canımm bizdede eşimin kuzeni var film izliyoruz ama ben dayanamıyorum alıyorm telf elime😃👯✌️

egunallll, senin engin deruni tecrübene sığındım sana inandım, kendimce bi sakıncası olabilir diye düşünüp içmediğim sodayı bugün içtim az önce. dün yazmıştın sanırım burda. bişey olmaz dimi. bebelerim de içtiğim sodayla birlikte 10yüzbin baloncuk olup gitmez dimi :KK53:

yavrucum gebelikte maden suyu mineralleri gereği takviye anlamında iyi gelir diyorlar..hatta mide sıkıntısı yaşandığından gebelikte bu sorunlarada iyi gelirmiş...bebek doğduktan sonrada emzirme sürecinde anne fazla mineral ve demir kaybı yaşar destek amaçlı soda önerirler..ama dün kafunder hatun doktorunun içmemesi yememesi gerekenler listesinde yer aldığını söyledi aklım karıştı..neden içme demiş doktoru o da bilmiyor bende:44::44::26:

X